Kuchnia prawdziwego indywidualisty

Kuchnia jest w naszym domu miejscem szczególnym. Każdego dnia spędzamy tu więcej czasu, niż myślimy, dlatego tak ważne jest jej wyposażenie - funkcjonalne i o niebanalnym wyglądzie. Z myślą o oczekiwaniach nawet największych indywidualistów, portugalska firma Cifial zaprojektowała modele wyjątkowych baterii kuchennych.
/ 22.04.2008 21:23
Kuchnia jest w naszym domu miejscem szczególnym. Każdego dnia spędzamy tu więcej czasu, niż myślimy, dlatego tak ważne jest jej wyposażenie - funkcjonalne i o niebanalnym wyglądzie. Z myślą o oczekiwaniach nawet największych indywidualistów, portugalska firma Cifial zaprojektowała modele wyjątkowych baterii kuchennych.

Baterie kuchenne firmy Cifial są zaprojektowane zarówno do nowoczesnych, jakKuchnia prawdziwego indywidualisty i tradycyjnie urządzonych kuchni, tak by idealnie pasowały do stylu i klimatu kuchni. A dzięki swej różnorodności (nawet siedmiu rodzajom wykończenia) trafiają w gust najbardziej wymagających klientów.

W przypadku małych kuchni czy aneksów kuchennych niezastąpiona okaże się jednootworowa ścienna bateria Techno k, która dzięki swojej uniwersalności może zostać zamontowana zarówno w kuchni, jak i łazience dla utrzymania jednej konwencji stylu. Innowacyjność jednootworowej baterii polega na połączeniu wylewki z mieszaczem w jednej linii. Dzięki takiej oszczędności formy bateria Techno k perfekcyjnie wpasuje się w styl każdego nowoczesnego wnętrza.

Dla tych którzy cenią sobie funkcjonalność Cifial zaprojektował baterie kuchenną z nakładanym pojemnikiem na detergenty. Umiejscowiony w ten sposób pojemnik ułatwia mycie naczyń. To bateria, która zadowoli osoby ceniące sobie minimalizm oraz przestrzeń. Ten model sprawdzi się również w małych kuchniach, gdy na blacie musimy pomieścić całe mnóstwo innych przedmiotów - od chlebaka po stojak na noże.

Proste kształty materiałów wykończeniowych zachwycą najbardziej wymagających perfekcjonistów, a dzięki zastosowaniu w baterii wyciąganej wylewki mycie przedmiotów o większych gabarytach nie przysparza żadnych problemów. Jest to również doskonałe rozwiązanie, gdy posiadamy dwukomorowy zlewozmywak, w którym są i talerze, i garnki. Wyciągana wylewka sięgnie do obu komór, a my nie będziemy musieli na blacie kuchennym układać sterty brudnych naczyń.

W innych modelach Techno k zastosowano obrotowy korpus, który pozwala na lepsze manipulowanie strumieniem wody. Dzięki temu zyskujemy wygodę i większą precyzję podczas mycia. Delikatne wygięcie wylewki nadaje łagodności i finezyjności temu modelowi.

Kuchnia prawdziwego indywidualistyObrotowa wylewka baterii Techno k jest idealna do bardziej precyzyjnej kontroli strumienia wody. Prosta linia baterii i idąca za tym uniwersalność nada wnętrzu nowoczesnego charakteru, a chłodny, klasyczny kształt baterii wzmocni prestiż naszej kuchni. Wybierając baterie marki Cifial z serii Techno k klient ma do wyboru chrom i stal szczotkowaną.

Seria Edwardian Highlands nawiązująca do stylu rustykalnego będzie idealnym dopełnieniem wnętrza klasycznego stylizowanego na dworek czy domek na wsi. Dzięki tym bateriom duch przeszłości wniesie klimatyczny romantyzm do kuchni. Perfekcyjny dobór baterii do wystroju kuchni nie będzie przysparzał problemu, ponieważ do wyboru mamy chrom, stal szczotkowaną, nikiel, oraz
mosiądz: stary, błyszczący, przyciemniany i postarzany.