Kierunek Orient

Autorska kolekcja oryginalnych dodatków wnętrzarskich w internetowym sklepie www.decorador.pl!
/ 11.08.2006 15:49
Jeśli jesteś już znużona monotonią wystroju swojego mieszkania, zajrzyj na stronę www.decorador.pl. Najnowsza, w pełni autorska kolekcja tego sklepu przygotowana została w duchu orientalnej egzotyki.
Daleki Wschód to przede wszystkim piękne, szlachetne tkaniny i wibrujące, nasycone barwy. W letniej kolekcji DECORADORA coś dla siebie odnajdą i amatorzy orientalnego przepychu, i zwolennicy nowoczesnej prostoty.

Pomarańcze i papaje

Soczyste barwy egzotycznych owoców w oryginalnych połączeniach tworzą niesamowicie energetyczne zestawienia. Produkty sklepu DECORADOR z najnowszej kolekcji można kompletować w dowolny sposób, tak by stworzyć swoją ulubioną paletę barw i nadać wnętrzu niepowtarzalny klimat.

orient_01.jpg

Poduchy i pufy
Tkaniny - to najprostszy sposób na zmianę charakteru każdego wnętrza. Wśród produktów DECORADORA znajduje się kolekcja tkanin - poszewek, narzut, poduszek, obrusów, a nawet bawełnianych dywaników!
Zwolennikom bardziej "ekstremalnych" rozwiązań DECORADOR proponuje również tkaninowe fotele w postaci miękkich siedzisk podłogowych i pufów.

orient_02.jpg

Wprost na trawie
Komu mało bezpośredniego kontaktu z naturą, a zwłaszcza chwil beztroskiego leniuchowania na miękkiej trawie, DECORADOR proponuje - codzienne przytulenie twarzy do wspaniałej "trawiastej" poduszki we własnej sypialni. Oprócz tego, że nie trzeba jej strzyc i podlewać, "trawiasta" kolekcja DECORADORA ma jeszcze jedną zaletę - występuje w wielu kolorach: od żółtego, przez pomarańczowy, po nasycony róż. W końcu kto powiedział, że trawa musi być zawsze zielona...

orient_03.jpg

ag

artykul_spons.gif