Elektroniczny luksus

Łazienka jest wizytówką naszego domu. Każdy z nas więc dobiera tak detale, aby wpływały one zarówno na wygląd jak i funkcjonalność. Ci, którzy szukają oryginalnych rozwiązań z pewnością zainteresują się bateriami elektronicznymi, które w swojej ofercie ma portugalska firma Cifial.
/ 19.05.2008 01:50
Łazienka jest wizytówką naszego domu. Każdy z nas więc dobiera tak detale, aby wpływały one zarówno na wygląd jak i funkcjonalność. Ci, którzy szukają oryginalnych rozwiązań z pewnością zainteresują się bateriami elektronicznymi, które w swojej ofercie ma portugalska firma Cifial.

Baterie elektroniczne dzięki wbudowanej fotokomórce bezdotykowo włączają i wyłączają obiegElektroniczny luksus wody. Takie rozwiązanie pozwoliło wyeliminować mieszacz czy kurki, dzięki czemu bateria nabrała w pełni minimalistycznego wyglądu i zyskała w oczach ludzi ceniących nowoczesność.

- Dotychczas zastosowanie baterii elektronicznych znajdowało głównie uznanie w biurach i miejscach publicznych ze względu na oszczędność wody. - mówi Ivo Loureiro, wiceprezes firmy Cifial Polska. - Teraz Polacy coraz częściej stosują baterie elektroniczne w domach.

W dobie mody na ekologiczne życie, bezcenne staje się automatyczne zamykanie obiegu przepływu wody. Pozwala to oszczędzać nie tylko wodę, ale i energię. Obieg włącza się, gdy umieścimy dłonie w umywalce przed baterią, uruchomiając w ten sposób czułą fotokomórkę, która się wyłącza, gdy
podnosimy ręce znad umywalki, a więc i sprzed fotokomórki.

Spośród elektronicznych baterii kilka modeli marki Cifial zwraca szczególną uwagę. Model Techno 465 ma najbardziej klasyczny wygląd i na pierwszy rzut oka niczym nie różni się od tradycyjnej baterii. Brak mieszacza spostrzega się dopiero po chwili. Jest więc idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają nowoczesnych rozwiązań w klasycznym stylu. Model Style 35 jest podobny, ale drobniejszy. Idealnie pasuje do małych łazienek, gdzie często jest miejsce tylko na drobne umywalki. Finezyjne wygięcie nadaje delikatności baterii. Bardziej nowoczesny wygląd posiadają modele Style Cobra i Techno M10. Style Cobra dzięki zaokrąglonym kantom zyskuje na miękkości. Wygląd najbardziej nowoczesny ma Techno M10. Bateria ta podbije serca tych, którzy cenią sobie minimalizm.

W kwestii ekologii dodatkowym atutem który niesie ze sobą dużą oszczędność, jest możliwość nastawienia na stałe odpowiedniej temperatury wody. W następstwie takiego ustawienia po włączeniu obiegu woda ma pożądaną temperaturę. Tak więc wyeliminowanie tradycyjnego regulowania temperatury wody za pomocą mieszacza czy kurków, automatycznie ogranicza zużycie wody o 40-50%.

Baterie elektryczne są także doskonałym rozwiązaniem dla rodzin z małymi dziećmi. Atrakcyjność używania i łatwość obsługi wraz z zachowaniem bezpiecznej temperatury wody pozwoli na samodzielne mycie rąk już 2-latkom.

Ci, którzy uwielbiają gadżety i stale śledzą nowinki technologiczne zdają sobie doskonale sprawę, ile prestiżu może wnieść detal w postaci elektronicznej baterii. Montując Elektroniczny luksuswięc gadżet z innowacyjną fotokomórką możemy być pewni, że zostanie on zauważony.

Różnorodność modeli pozwala idealne dobrać baterie do stylu łazienki. Zatem nawet Ci najbardziej wymagający nie powinni mieć problemu z dopasowaniem baterii do wnętrza.

Elektroniczne baterie dzięki przystępnej cenie mogą być w każdej łazience symbolem luksusu.

Cennik baterii elektronicznych marki Cifial (ceny brutto)
  • Bateria umywalkowa Techno M10, chrom - 1154zł
  • Bateria umywalkowa Cobra, chrom - 1154zł, nikiel matowy - 1211zł, chrom matowy - 1154zł
  • Bateria umywalkowa Techno 465, chrom - 1125zł
  • Bateria umywalkowa Style 35, chrom - 780zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)