Ma 24 lata i TAKIE mieszkanie! Zobacz dom gwiazdy Rodzinka.pl!

Wnętrze jest piękne, ale Kasia Bujakiewicz znalazła coś, co warto zmienić. Co? Dowiecie się w programie "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd"!
rok temu

Olga Kalicka to jedna z najmłodszych polskich gwiazd. Gra między innymi w "M jak miłość", czy "Rodzinka.pl". Jak mieszka 24-letnia gwiazda i czy Kasia Bujakiewicz będzie miała co poprawić w jej wnętrzu? Wszystkiego dowiesz się z programu: "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" już 6 lutego o 22.00 w telewizji Lifetime. Będziecie oglądać? 

Jak mieszkają polskie gwiazdy? Zdradza Kasia Bujakiewicz! 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/10 miesięcy temu
Piękne wnętrze, widać, że urządzone z duszą. Ja niedawno kupiłam swoje 4 kąty i też powoli zaczynam się urządzać. Kupiłam już kilka dodatków, kiedy tylko znalazłam Sklep Afrykański, nie mogłam się powstrzymać:)
/rok temu
Piękne wnętrze, tak prosto, ale przytulnie i ze smakiem. Myślę, że w podobny sposób urządzimy nasze nowe mieszkanie. Na razie musimy czekać na odbiór kluczy, bo według planów osiedle Grójecka 216 w Warszawie będzie gotowe dopiero pod koniec tego roku. Z jednej strony to już niebawem, a z drugiej już teraz chciałabym zacząć je urządzać.
/rok temu
Cudowny salon! Ta tapeta <3 Muszę pokazać ten filmik mojej projektantce z biura DD Projekt, która tworzy projekt mojego mieszkania ;)
POKAŻ KOMENTARZE (2)