3 stylizacje wnętrz z fototapetą

Odmień swoje wnętrze za pomocą efektownej fototapety. Wystarczy jeden detal, aby twoje wnętrze nabrało niebanalnego charakteru. Zobacz nasze 3 stylizacje wnętrz z fototapetami!
/ 21.01.2015 09:23

Stylizacja w duchu eko

Wszyscy ekomaniacy z pewnością sięgają we wnętrzach nie tylko po naturalne materiały, ale i wzory nawiązujące do tych miejsc, w których dominuje bujna zielona roślinność. Taka też jest fototapeta z tej stylizacji, której wtórują eleganckie donice i praktyczny stojak na drewno. Żaden "eko ludek" nie powinien również zapomnieć o tym, że największym dobrem na świecie jest woda - a to już zamanifestować można dzięki obrazowi Water, symbolizującym ten najcenniejszy skarb na ziemi.

stylizacja wnętrza z fototapetą

Geometryczne wnętrze

Regularne kształty to domena tych osób, które pragną mieć zapięte wszystko na ostatni guzik. Dlatego w ich wnętrzach sprawdzą się produkty nawiązujące do geometrii. Ale żeby nie było nudno dodaliśmy tutaj nieco kolorów. Geometryczne tapety i obrazy świetnie sprawdzą się w towarzystwie prostych dodatków, np. donicy "telewizora", w której nie obejrzy się żadnego filmu, ale za to posadzi ulubioną roślinę.

fototapeta

Nowoczesna fototapeta

Szarość złamana kolorem? Dlaczego nie! Aby stworzyć w domu wnętrze w takich tonacjach, wystarczy poszukać odpowiedniego wzoru na ścianę i dorzucić trochę odpowiednich akcentów. Na przykład takich, jak w propozycji poniżej.

fototapeta we wnętrzach

Wszystkie kolaże: materiały prasowe

Która z naszych 3 propozycji podoba wam się najbardziej?

Polecamy: Najlepsze kolory do sypialni