Hoover, Green, odkurzacz fot. serwis prasowy

Zielone odkurzacze Hoover

Porządki w duchu eko. Poznaj nową ekologiczną linię Green Ray.
/ 24.02.2014 14:31
Hoover, Green, odkurzacz fot. serwis prasowy
Na rynku pojawiły się nowe odkurzacze marki Hoover z zielonej, ekologicznej linii Green Ray. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, Hoover połączył w nich superwydajność z maksymalną oszczędnością.

Odkurzacze marki Hoover z linii Green Ray pozwalają zaoszczędzić nawet do 40% energii elektrycznej w porównaniu z odkurzaczami standardowymi, wyposażonymi w silniki o dużej mocy (2000 - 2300 W), a odkurzają tak samo skutecznie.

Zielony odkurzacz Hoover Xarion (model TXG 1210)
Antyalergiczny odkurzacz marki Hoover

Zastosowano w nim technologię Hoover Airvolution, która wykorzystując siłę powietrza i jego przyspieszenie pozwala na szybkie i dokładne czyszczenie wszystkich powierzchni, przy zużyciu niewielkiej ilości energii. Na cząsteczki kurzu podczas odkurzania działa siła do 22.900 G!

Bezworkowy odkurzacz Hoover Xarion (TXG 1210) z nowej linii Green Ray oszczędza do 40% energii elektrycznej w porównaniu z odkurzaczem standardowym, posiadającym silnik o dużej mocy (2000 - 2300 W)

Wyposażony jest:
- w ramach systemu Airvolution w specjalną kolumnę separacyjną zbudowaną z 6 akceleratorów i 12 komórek „V-Cell”, która pozwala odseparować aż 97% cząsteczek kurzu (opróżnianie kolumny jest łatwe i higieniczne)
- w zestaw filtracyjny wchodzą również: podwójny filtr HEPA + filtr BactiZero (do mycia), które zatrzymują pozostałe 3% zanieczyszczeń i sprawiają, że z odkurzacza wydostaje się praktycznie czyste powietrze.
- w szczotkę mini Turbo AllergenRemover (usuwa m.in. sierść zwierząt domowych z miękkich powierzchni typu dywany, fotele itp.)

Cena: 749 zł


Zielony odkurzacz HOOVER PurePower (model TGP 1410)
Odkurzacz Hoover’a, który ma powera!

Dzięki super wydajnemu silnikowi najnowszej generacji o mocy 1400 W (o 900 W mniejszej niż w odkurzaczu standardowym!) Hoover PurePower (model TGP 1410) zużywa o 40% mniej energii. Wyposażony w udoskonalony, podwójny system filtracji HEPA i zoptymalizowaną funkcję zasysania skutecznie usuwa kurz i wszelkie zanieczyszczenia (m.in. zarodniki pleśni, roztocza, pyłki), eliminuje również przykre zapachy, w tym - papierosów. Filtr BactiZero dodatkowo niszczy bakterie i drobnoustroje.

Odkurzacze PurePower, oprócz standardowej szczotki, posiadają również 2 dodatkowe: Caresse – przeznaczoną do parkietów i mini Turbo AllergenRemover - do powierzchni tapicerowanych, które usuwają sierść zwierząt oraz inne alergeny z podłóg, kanap, zasłon i innych miękkich powierzchni.

Odkurzacz Hoover PurePower z linii Green Ray (model TGP 1410) jest oszczędny, skuteczny, ekologiczny i niezastąpiony dla alergików!
Cena: 699 zł


Zielony odkurzacz Hoover Freespace (model TFG 5123)
Kompaktowy odkurzacz marki Hoover

Hoover Freespace (model TFG 5123) to mały, kompaktowy odkurzacz o dużej sile ssania i wysokim poziomie filtracji. Rura teleskopowa składająca się z 3 części, dzięki zastosowaniu systemu Nanopack, ma po złożeniu tylko 45 cm długości (po rozłożeniu - 82 cm).

Odkurzacz Hoover Freespace z linii Green Ray zużywa do 40% mniej energii elektrycznej w porównaniu z odkurzaczem standardowym, wyposażonym w silnik o dużej mocy (2000 - 2300 W). Dzięki super wydajnemu silnikowi odkurza tak samo skutecznie, przy prawie 2-krotnie mniejszej mocy (1200 W)!

Zmywalny filtr HEPA H10 zatrzymuje nawet najmniejsze drobiny kurzu, roztocza, bakterie i pyłki. W celu ich usunięcia wystarczy jedynie od czasu do czasu wypłukać filtr pod bieżącą ciepłą wodą.

Cena: 399 zł