POLECAMY

Wieczne pamiątki dzieciństwa

Zastanawiałeś się co wybrać na idealny prezent na pierwsze - najważniejsze urodziny dla córki, synka, dziewczynki lub chłopca lub inną dziecięcą okazję czy uroczystość, jak na przykład chrzest, czy komunię świętą? Wimet Bijoux Store podpowiada co wybrać spośród bogatej oferty sklepów, by uniknąć rozczarowań związanych z zakupem nieudanych prezentów dla maluszków: córki lub synka chrzestnego, siostrzeńca lub bratanka.

Zastanawiałeś się co wybrać na idealny prezent na pierwsze - najważniejsze urodziny dla córki, synka, dziewczynki lub chłopca lub inną dziecięcą okazję czy uroczystość, jak na przykład chrzest, czy komunię świętą? Wimet Bijoux Store podpowiada co wybrać spośród bogatej oferty sklepów, by uniknąć rozczarowań związanych z zakupem nieudanych prezentów dla maluszków: córki lub synka chrzestnego, siostrzeńca lub bratanka.

Pamiątkowe szkatułki

Które dziecko nigdy nie marzyło o własnej szkatułce na pierścionek albo prywatny amulet, czy odnaleziony skarb? Po latach uroczą pamiątką pierwszych urodzin będzie okrągła szkatułka na pierwszy ząbek lub pierwszy pukiel włosów, na przykład ta z misiem „Twinkle“ na wieczku. A dla tych, którzy marzą o karierze dyżurnego ruchu lub maszynisty pociągu pospiesznego, świetnym prezentem będzie szkatułka – lokomotywa. Które dziecko nie pamięta wiersza Juliana Tuwima o lokomotywie? Stoi na stacji lokomotywa, (...) itd. „Nagle - gwizd! Nagle - świst!
Para - buch! Koła - w ruch! (...) Tak to to, tak to to, tak to to, tak to to. Gładko tak, lekko tak toczy się w dal. Jak gdyby to była piłeczka, nie stal. Nie ciężka maszyna zziajana, zdyszana. Lecz fraszka, igraszka, zabawka blaszana. Dzięki tej szkatułce może łatwiej będzie nauczyć się tekstu wierszyka na pamięć?

 

A teraz propozycja dla przyszłych zoologów, zainteresowanych życiem płazów i gadów. Temat lekcji biologii: “Żółwie”: Komplet dwóch żółwi – dwie szkatułki – na ząbek i pukiel.
W kulturze chińskiej żółw jest symbolem mądrości, trwałości i długowieczności. Jego wizerunek uosabia pokój i stabilizację. Umieszczenie figurki lub wizerunku żółwia w mieszkaniu sprzyja harmonii i długowieczności domu i jego mieszkańców. W tradycji żółw daje wsparcie człowiekowi. Szkatułki żółwia można używać na przykład do przytrzymywania dokumentów na biurku. Szkatułki wyłożone są od środka eleganckim, granatowym aksamitem. Za niewielką opłatą można wygrawerować na nich dowolne dane, takie na przykład jak: imię, datę urodzenia, życzenia, etc. Szkatułki zapakowane są w eleganckie pudełko.

Skarbonki

Aby młody człowiek już od najmłodszych lat uczył się oszczędzania, należałoby sprawić mu pierwszą w jego życiu posrebrzaną skarbonkę. Wimet Bijoux Store ma w swojej ofercie kilka ciekawych propozycji. Wybierz już dziś jedną z nich!

Skarbonka – samochód – auteczko to coś dla koneserów, fanów motoryzacji i rajdów Paryż-Dakar. Dokładna replika Wolkswgena Garbusa spodoba się małemu chłopcu, zakochanemu w staromodnych autach.

Skarbonka żaba – w feng shui żabom podobnie jak żółwiom przypisuje się magiczną, tajemną moc; one zapewniają szczęście, powodzenie i pomyślność. Żaba oznacza dobrobyt, a osoby, które przechowują w domu jej figurkę, przywołują dobrą, pozytywną energię. Szkatułkę można postawić na biurku.

Mamy coś jeszcze, jeden z najlepszych prezentów, czyli:
Dekoracyjną tubę do przechowywania aktu urodzenia dziecka
Posrebrzana i lakierowana tuba do przechowywania aktu urodzenia dziecka jest ozdobiona dekoracyjnymi misiami, a na całości wygrawerowano gwiazdki. Jest na niej miejsce przeznaczone do wygrawerowania własnej dedykacji lub życzeń. Tuba ozdobiona jest białą wstążeczką - kokardką. Do tuby dołączono ozdobną kartę, na której można samodzielnie wpisać: imię dziecka, miejsce urodzenia, godzinę, datę, wagę, wzrost oraz imiona rodziców. Tubę zapakowano w materiałowy seledynowy woreczek, do którego dołączona jest karteczka przeznaczona do dedykacji z wstążeczką. Całość jest ukryta w ślicznym seledynowym pudełeczku.

Jeszcze coś specjalnego dla małej strojnisi:
Uniwersalny zestaw do pielęgnacji włosów dziecka – grzebień i szczotka lub zestaw do pielęgnacji włosów dziecka “Miffy”
Zestaw do pielęgnacji włosów to doskonała propozycja na prezent z okazji narodzin pierwszego dziecka. Szczotkę wykonano z materialow wysokiej jakości; jej opływowy kształt z dodatkowymi zdobieniami sprawia, że produkt jest niezwykle uroczy. W zestawie “Miffy” znajduje się lusterko, grzebyk i szczoteczka z bardzo miękkiego włosia.

Dodatkowo, za niewielką opłatą, na życzenie klienta wszystkie produkty Wimet Bijoux Store są grawerowane ręcznie.

I jeszcze drobiazg dla Niejadków:

Nóż, widelec, łyżka i łyżeczka, talerzyk, kubeczek, miseczka - czyli pierwsze sztucće i naczynia dla Twojego dziecka
A może zdecydujesz się na przepiękny zestaw pierwszych sztućców dla dziecka? Komplet wykonano ze stali nierdzewnej, z ciekawymi tłoczonymi zdobieniami różnych postaci, na przykład z bajki o Kubusiu Puchatku, którą uwielbiają wszystkie dzieci. Taki zestaw stanowi niepowtarzalny prezent z okazji pierwszych urodzin. Zestaw zawiera: widelec, łyżkę stołową, łyżeczkę, nóż. Całość zapakowano w kolorowe, zabawne pudełeczko. Oprócz kompletu sztućców z Kubusiem Puchatkiem możesz wybrać inny zestaw - obiadowy “Vehicles” z równie ciekawymi tłoczonymi zdobieniami różnych pojazdów. Talerzyk, kubeczek i miseczka wykonane zostały z materiału odpornego na stłuczenia i zarysowania - melaminy. Wimet Bijoux Store jest zawsze pełen nowych i modnych pomysłów na prezenty dla najmłodszych. Wybierz już dziś coś, co obdarowany zapamięta na całe życie. Drobiazgi od Wimet Bijoux Store sprawią, że dzieciństwo przestanie być tak odległe.

Emilia Bilińska

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)