Sexowny prezent dla chłopaka i faceta - 5 gorących pomysłów

30 września przypada Dzień Chłopaka! Jeśli jeszcze nie masz prezentu dla swojego chłopaka lub faceta, zobacz co kupić lub przygotować, by oszalał ze szczęścia!

Jeśli jeszcze nie masz prezentu dla swojego chłopaka lub faceta, zobacz co kupić lub przygotować, by oszalał ze szczęścia! Mamy 5 bardzo sexownych pomysłów!

Prezent na Dzień Chłopaka - co kupić?

Fot. Fotolia

Bez względu na to, czy obchodzicie Dzień Chłopaka 30 września czy Dzień Mężczyzny 10 marca, na pewno potrzebny będzie wam prezent dla ukochanego! Jakie upominki będą trafione?

Prezenty typu poduszka, bokserki, woda toaletowa lub czekoladki są dość oklepane. Co powiecie na to, by połączyć przyjemne z pożytecznym i postawić na prezenty, które sprawią radość obu stronom? My jesteśmy na tak!

Zobaczcie 5 pomysłów na sexowne prezenty, które sprawią, że wasz facet oszaleje ze szczęścia!

 

Erotyczne gadżety i zabawki

Kupcie eleganckie pudełko prezentowe z kokardą i włóżcie do niego intymny żel nawilżający, prezerwatywy do fellatio, albo nakładkę wibracyjną. Możecie być pewne, że prezent nie zostanie odłożony na półkę, a zastosowany w trybie natychmiastowym!

Prezent na Dzień Chłopaka - co kupić?

Fot. Fotolia

Zobacz: Zabawki seksualne dla niej i dla niego

 

Sexowna bielizna lub przebranie

Możecie być typem uległym - kupić sexowną bieliznę, pończochy i spełnić którąś z jego zachcianek erotycznych. Możecie też dać mu popalić – przebrać się w strój policjantki i udzielić niegrzecznemu mężczyźnie pouczenia lub wymierzyć srogą karę!

Prezent na Dzień Chłopaka - co kupić?

Fot. Fotolia

 

Sexowna sesja fotograficzna

Co powiesz na album ze zdjęciami, który będzie jego ulubionym świerszczykiem? Zrób sobie subtelne, intymne zdjęcia u dobrego fotografa. Twój facet będzie wniebowzięty!

Prezent na Dzień Chłopaka - co kupić?

Fot. Fotolia

Zobacz: Sesja buduarowa - idealny prezent

 

Filmik erotyczny z tobą w roli głównej

Zadziałaj na jego zmysły i nakręć krótki ertotyczny filmik. Możesz się na nim powoli rozbierać, sexownie tańczyć lub kąpać w otoczeniu płatków róż i zapalonych świec. Film na pewno nagrodzony zostanie jego osobistym „Oskarem”.

Prezent na Dzień Chłopaka - co kupić?

Fot. Fotolia

 

Erotyczna uczta smakowa

Ubierz się w sexowny fartuszek i zaserwuj mi kilka potraw, które zadziałają na jego zmysły. Przygotuj truskawki z czekoladą, banany z bitą śmietaną, wisienki w likierze i koniecznie szampana!

Prezent na Dzień Chłopaka - co kupić?

Fot. Fotolia

Zobacz też: Życzenia na Dzień Chłopaka

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/01.07.2017 20:55
phiiiiiiiiiiiii tez mi pomysly. takie rzeczy to dla 15latków możecie robic ;)
/22.09.2014 18:57
Można owszem kupić prezent z "jajem" ale po co? Lepiej kupić coś co się przyda - w moim przypadku zawsze to jest butelka dobrej whisky:)
/07.01.2015 21:38
Ja przez przypadek natknelam sie na strone www.pudelko69.pl i to chyba fajny pomysł. Zamówilam mezowi na prezent a i ja skorzystalam:))))
POKAŻ KOMENTARZE (3)