Prezent dla dziewczyny na Dzień Kobiet - 5 najlepszych propozycji

Dzień Kobiet już wkrótce! Jeśli z tej okazji szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent, poznaj nasze propozycje!

Dzień Kobiet już wkrótce! Jeśli z tej okazji szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent, poznaj nasze propozycje!

prezent na dzień kobiet

fot. Fotolia

W czasach PRL-u płci pięknej wręczano z tej okazji zazwyczaj rajstopy i goździki. Obecnie – nieco podobnie – stawiamy na coś kobiecego i pachnącego. Wybierz coś, co sprawi przyjemność twojej kobiecie. Spraw, by poczuła się w tym dniu wyjątkowa. Nie musisz odcinać się od tradycji, po prostu postaraj się ją odświeżyć. Najważniejsze, abyś wykazał się oryginalnością. Poznaj naszą listę upominków i wybierz idealny prezent dla dziewczyny na Dzień Kobiet!

Nasza lista 5 najlepszych prezentów na Dzień Kobiet:

  1. 1. Słodycze i kwiaty - najbardziej uniwersalny prezent. Aby podkreślić charakter tego dnia, wybierzcie czekoladę personalizowaną lub sami stwórzcie opakowanie, które będzie miłą niespodzianką dla waszych kobiet.
  2. 2. Biżuteria - postawcie na nią, jeśli szukacie czegoś specjalnego – bransoletki ze znakiem nieskończoności lub łańcuszki z serduszkiem.
  3. 3. Płyty z muzyką - jeśli wasza kobieta kolekcjonuje płyty lub najbardziej relaksuje ją ulubiona muzyka, postaw na płyty muzyczne. Pamiętaj, by zorientować się, jaki gatunek zadowoli ją najbardziej.
  4. 4. Kosmetyki - są doskonałym prezentem dla wszystkich pań, wabią zapachem i upiększają, dlatego nie wahaj się i kup jej coś, co lubi. Zastanów się, czy wybrać kosmetyki kolorowe czy naturalne. Dobrym pomysłem jest zakup dobrze skomponowanego zestawu.
  5. 5. Perfumy - wszystkie kobiety lubią otulać się pięknymi zapachami, dlatego perfumy to bardzo dobry prezent. Wcześniej rozeznajcie się jednak w ich ulubionych nutach zapachowych.

Postaw na tradycję w świeżym wydaniu!

Świętując Dzień Kobiet, wcale nie trzeba odcinać się od zwyczajów praktykowanych w PRL-u. Potraktujcie je z przymrużeniem oka i zamiast tradycyjnych rajstop kupcie bluzę z kobiecym, zabawnym napisem albo pojemną torbę na zakupy! Goździki świetnie zastąpi bukiet tulipanów lub świeca zapachowa w kształcie hiacynta! Niech wiosenne kwiaty będą waszą inspiracją – pojawią się w postaci nadruku na zmysłowej bieliźnie czy w formie zakrętki od perfum. W końcu kobiety kochają być obsypywane kwiatami, a w Dzień Kobiet to już szczególnie!

Zobacz też:

Bukiet na Dzień Kobiet? Poznaj znaczenie kwiatów!
Najlepsze życzenia i wierszyki na Dzień Kobiet