Meble łazienkowe w stylu nowoczesnym

Idealne zarówno do małych jak i dużych łazienek!
/ 29.07.2013 10:59
Nowoczesne meble łazienkowe mają trzy cechy - są trwałe, estetyczne i pasują zarówno do dużego jak i małego wnętrza. Dodatkowo są pojemne - ich wnętrze zawiera mnóstwo szyflad i półek, które pomagają przechowywać rzeczy - kosmetyki, ręczniki czy środki czystości.

Wybierając meble łazienkowe powinniśmy skupić się na 4-ech najważniejszych elementach.

Najważniejsze meble do łazienki:

1. Szafka pod umywalkę


Jest szczególnie ważna w małej łazience, gdzie każda wolna przestrzeń powinna być wykorzystana. Dlatego warto wybierać szafki posiadające półki lub szuflady. Dzięki nim bez problemu pomieścimy środki czystości i kosmetyki.

2. Szafa stojąca


Pomieści resztę akcesoriów łazienkowych. W małych łazienkach powinna być wąska i dość wysoka. W większych - może byc nieco szersza.

3. Półka pod lustrem


Przyda się na kubeczki, szczoteczki do zębów oraz najptrzebniejsze kosmetyki. Jeżeli twoja łazienka jest naprawdę mała, móżesz zdecydować się na płytką szafkę z lustrzanym drzwiami, którą zawiesisz nad zlewem.

4. Półka nad pralkę


Po co marnować miejsce nad pralką?! Koniecznie je wykorzystaj i zainwestuj w półkę, którą zamontujesz nad pralką.

Zobacz, jakie meble łazienkowe dostaniesz w sklepach!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/30.01.2014 22:42
Roca robi śliczne meble i armaturę. Będę robić za niedługo remont w łazience i natrafiłam właśnie na nich. Zakochałam się szczególnie w ich bateriach łazienkowych. Niektóre są bardzo oryginalne.
/30.07.2013 11:53
Widziałam tą serię Gap ostatnio w sklepie budowlanym, ale najpierw w takiej gazetce. Jest rzeczywiście bardzo ładna, szkoda, że ja w łazience w ogóle nie mam miejsca na żadne meble.
/29.07.2013 11:52
Ja sobie kupiłam niedawno bardzo fajne meble z serii Gap (Roca). Takie w kolorze delikatnego fioletu, idealnie pasują do mojej białej łazienki. Są nowoczesne, designerskie, dokładnie takie jak chciałam. Nie szukałam długo, od razu mi się spodobały więc stwierdziłam, że nie mam na co czekać.