Kolorowa łazienka bez malowania ścian

Poznaj nasze sposoby na ozywienie nudnej łazienki!
/ 13.08.2013 15:26
Chciałabyś coś zmienić w swojej łazience, ale nie masz ochoty na generalny remont oraz malowanie ścian? Z drugiej strony męczy cię już nuda wiejąca z każdego kąta tego pomieszczenia w twoim domu? Mamy na to sposób! przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak w trzech krokach ożywić nudną łazienkę bez konieczności malowania ścian!

Jak nadać koloru łazience bez konieczności malowania ścian?

1. Kolorowe dodatki łazienkowe


Zasłony prysznicowe, kubeczki na szczotki do zębów, wielobarwne kuferki na kosmetyki, kolorowe ręczniki czy myjki do ciała - wszystko to sprawi, że w swojej starej łazience poczujesz się jak w nowoczesnym, luksusowym spa! Zmiana takich szczegółów może zdziałać cuda, a ty będziesz miała możliwość doznania niezwykłej energii, jaką mają kolory!

2. Wielobarwne meble


Drzwi mebli łazienkowych to prawdziwe pole do popisu dla projektantów oraz osób trudniących się wzornictwem. To ogromna powierzchnia, dzięki której możesz zmienić nastrój w swojej łazience. Warto!

3. Niebieski bidet i zielony zlewozmywak


Bo czemu nie nadać kolorów sprzętom łazienkowym, które z regóły są białe i nudne? Jeśli nie widzisz powodu, dla którego powinnaś zostać przy starych rozwiązaniach kolorystycznych, koniecznie sprawdź oferty producentów ceramiki sanitarnej. Bardzo często znjadziesz tu nie tylko żółte, niebieskie czy czerwone zlewozmywaki czy bidety. Niejednokrotnie zaskoczy cię również ich niesamowity, nieregularny kształt!

Zobacz, jak możesz ożywić swoją łazienkę bez konieczności malowania ścian!