Edycja wiosenna Nordic Miłomłyn Cup 2012

Hotel Miłomłyn Zdrój, spa, odchudzanie
Chcesz aktywnie spędzić czas pośród pięknych krajobrazów? Już 28 kwietnia weź udział w zawodach i wygraj pobyt na Mazurach dla dwóch osób!
/ 02.04.2012 15:31
Hotel Miłomłyn Zdrój, spa, odchudzanie
Majówkowy weekend wcale nie musi skończyć się na kanapie przed telewizorem. Jeżeli chcesz spędzić go aktywnie, zgłoś się wraz z przyjaciółmi do konkursu Nordic Miłomłyn Cup 2012 i wygraj atrakcyjne nagrody!

Impreza odbędzie się 28 kwietnia przy Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality na Mazurach. Podczas zawodów uczestnicy będą mieli do pokonania 10 km (dwie pętle po 5 km) po malowniczych trasach Mazurskich lasów. Każdy zarejestrowany zawodnik otrzyma numer startowy, a ci, którzy ukończą marsz, zostaną uhonorowani pamiątkowym medalem. Dla najszybszych organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody.

Zawodnicy oraz zawodniczki, którzy zajmą I, II oraz III miejsca otrzymają Voucher na pobyt dla 2 osób, w jednym z hoteli Grupy ANDERS:

I miejsce – Voucher na 3 dniowy pobyt w Hotelu Miłomłyn Zdrój dla 2 os.
II miejsce – Voucher na 3 dniowy pobyt w Hotelu Zamek Ryn dla 2 os.
III miejsce – Voucher na 2 dniowy pobyt w Osadzie Warmińskiej dla 2 os.

Rejestracja uczestników

Opłata startowa w imprezie Nordic Miłomłyn Cup 2012 wynosi 50 zł od każdego zgłoszonego zawodnika. Dla osób nocujących w Hotelu Miłomłyn Zdrój udział w imprezie jest bezpłatny. Maksymalna liczba zarejestrowanych uczestników to 100 osób.

Uwaga! Udział w imprezie z własnymi kijkami do Nordic Walking.

Każda osoba, która chce wziąć udział w imprezie Nordic Miłomłyn Cup 2012 musi wysłać zgłoszenie do 26.04.2012 na adres mailowy marketing@milomlynzdroj.pl z tematem „Nordic Miłomłyn Cup 2012”

Zgłoszenie ma zawierać:

* imię i nazwisko * datę urodzenia * adres zamieszkania * nr telefonu kontaktowego
 
Każda zgłaszająca się osoba w mailu zwrotnym otrzyma informację dotyczącą nr konta na które należy dokonać opłaty startowej. Dokonanie przelewu na konto jest równoznaczne z potwierdzeniem udziału w imprezie. Osoby zgłoszone, które nie dokonają opłaty zostaną skreślone z listy startowej.

Plan imprezy

Impreza rozpocznie się 28.04 o godz. 10.00 przy Hotelu Miłomłyn Zdrój

10.00 - podpisanie listy startowej, przekazanie zawodnikom nr startowych
11.00 - start zawodników
13.00 - koniec konkursu
13.15 - rozdanie nagród w kategorii kobiety i mężczyźni.
13.45 - profesjonalny instruktaż nordic walkingu dla całych rodzin i wspólny start tą samą trasą.
 
Zapraszamy całe rodziny, które będą mogły dopingować uczestników, a także - przy okazji - świetnie się bawić. Dla najmłodszych przewidzianych jest wiele atrakcji, a na zakończenie dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby nauczyć się prawidłowo chodzić z kijkami trenerzy przeprowadzą profesjonalny instruktaż nordic walkingu.

Osoby towarzyszące nie biorące udziału w biegu mają bezpłatny wstęp na teren hotelowy, gdzie będą główne atrakcje imprezy. W międzyczasie osoby dopingujące zawodników będą mogły rozerwać się przy muzyce puszczanej przez DJ-a oraz skorzystać z oferty Kuchni Witalnej Hotelu Miłomłyn Zdrój ze specjalną zniżką. Dla dzieci udostępniony zostanie plac zabaw oraz piaskownica odkrywców.

Rejestracja oraz szczegóły imprezy Nordic Miłomłyn Cup dostępne w recepcji Hotelu Miłomłyn Zdrój pod nr tel. 89 642-33-00 lub na www.milomlynzdroj.pl
Tagi: hotel, trendy

Redakcja poleca

REKLAMA