Buty, które zwiększają aktywność mięśni

buty, REEBOK fot. serwis prasowy
Pomyśl o butach, w których każdy trening będzie efektywniejszy i przyjemniejszy!
/ 09.02.2012 16:19
buty, REEBOK fot. serwis prasowy
Po ogromnym sukcesie butów do chodzenia EasyTone, które formują i wzmacniają mięśnie pośladków i nóg, Reebok rozszerzył linię swoich produktów o buty przeznaczone do treningu TrainTone.

Unikalna technologia podkładek balansujących umieszczonych w podeszwie buta wytwarza naturalną niestabilność, dlatego teraz możesz formować i wzmacniać kluczowe mięśnie nóg nawet do 25% przy każdym ruchu. TrainTone w porównaniu do butów EasyTone posiadają nieco niższą podeszwę, dzięki temu zapewniają większą stabilność i elastyczność podczas treningu.

Wykorzystaj zdobycze nowoczesnej technologii do formowania swoich kształtów. Wymarzoną pupę i nogi osiągniesz trenując z Reebok TrainTone – butami działającymi w służbie piękna. Miesiące wytężonej pracy inżynierów Reeboka przynoszą zamierzone efekty. Coraz więcej zadowolonych ze swoich kształtów pań i jeszcze więcej męskich spojrzeń skierowanych w ich stronę!

Do Twojej dyspozycji Reebok trzy modele butów TrainTone. Wyróżniający się masywnym designem wysoki, sięgający za kostkę TrainTone Up, dwie wersje kolorystyczne butów Traintone ReeSpark o łagodniejszej linii – białe z delikatnym niebieskim akcentem oraz czarno-beżowa i czarne TrainTone ReeActivate z niebieskimi lamówkami.TrainTone Up 359 PLNTrainTone ReeActivate 359 PLNTrainTone ReeSpark – 349 PLN

Redakcja poleca

REKLAMA