herbapol bio fot. Adobe Stock

Linia BIO marki Herbapol – produkty pełne naturalnych składników bez zbędnych dodatków

Lektura długich etykiet podczas pobytu w sklepie? Kto z nas tego nie przeżył!
Redaktorki Polki.pl / 12.10.2020 16:06
herbapol bio fot. Adobe Stock

Jako konsumenci stajemy się coraz bardziej świadomi i coraz chętniej sięgamy po produkty ze sprawdzonych źródeł,
z możliwie najkrótszym składem. Spożywane przez nas produkty bezpośrednio wpływają na nasze zdrowie, dlatego tak ważne jest, aby dbać o to, co jemy.

Marka Herbapol doskonale to rozumie, dlatego w jej ofercie znajdziemy linię produktów BIO, skierowaną do świadomych i wymagających klientów szukających naturalnych, wartościowych
i smacznych produktów
bez zbędnych składników i dodatków.

Linia BIO obejmuje cztery grupy produktowe:

  • BIO herbatki ziołowe: zawierają wyłącznie liście mięty i melisy pochodzące z polskich, ekologicznych plantacji.
  • BIO herbatki owocowe: w ich składzie znajdziemy całe suszone owoce pochodzące z ekologicznych upraw. Dostępne w dwóch intensywnie aromatycznych wersjach - Aronia i malina oraz Dzika róża i czarny bez.
  • BIO syropy: przygotowane są tylko z dwóch składników – soku owocowego i cukru trzcinowego – oba jakości ekologicznej. Smaki dostępne na rynku to Malina oraz Aronia.
  • BIO dżemy: znajdziemy w nich owoce pochodzące wyłącznie z Polski. Linię tworzą dżemy o smaku malinowym, czarnej porzeczki oraz truskawkowym. Ten ostatni pozbawiony jest pestek i dzięki swojej aksamitnej konsystencji jest szczególnie polecany najmłodszym konsumentom. Dżemy BIO nie posiadają w swoim składzie gumy guar.

Herbapol BIO produkty
fot. Materiały prasowe

Produkty marki Herbapol z linii BIO to gwarancja najwyższej jakości. Potwierdzają to m.in. certyfikaty Ekogwarancji – wiodącej ogólnopolskiej jednostki, certyfikującej produkty wytworzone według zasad rolnictwa ekologicznego.

Produkty są dostępne w sklepach stacjonarnych i na https://e-herbapol.com.pl/bio