Kamienie kałowe

napisał/a: ewusia5 2007-06-01 19:39
Witam wszystkich....

Duzo na forum jest na temat diet i odchudzania.A nie ma nic na temat oczyszczania organizmu.Czyste jelita,są podstawą we wszystkich dietach odchudzających...praktycznie, których nie trzeba potem stosowac.
W naszym organiżmie jest od 5-12 kg...Kamieni kalowych..i nie wszyscy sobie z tego zdają sprawę.Najpierw usunąć z organizmu i oczyścić jelita..to ''samo''będzie się chudło.Chudnąć ale rozsądnie!Czyszczenie kiszek likwiduje siedlisko trucizn,
dzięki cze­mu krew i energia mogą się w naturalny sposób
regenero­wać.

Chai Yu-hua

Nowoczesny styl życia rujnuje nasze narządy wewnętrzne i gruczoły. Żołądek jest bez przerwy zapchany bezwartościowym pokarmem o niewłaściwie dobranych składnikach, wątroba nie może sobie dać rady z tak wielką ilością białka i tłuszczu zwierzęcego oraz używek, trucizn, konserwantów, polepszaczy, przeciwutleniaczy i dodatków chemicznych do żywności. Trzustka rozrasta się do nienaturalnych rozmiarów wskutek stałego zapotrzebowania na enzymy, potrzebne do obróbki ubogiego w naturalne enzymy pożywienia, a jelito grube wypełnia się warstwami lepkiego szlamu, który zatruwa krew.Tworząc złogi kamieni kałowych,które każdy z nas ma.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany,na priva-aby nie robić reklamy...podam nazwę produktu całkiem naturalnego ,aby usunąć z organizmu takie wieloletnie złogi.

Pozdrawiam
napisał/a: Patka2 2007-06-02 00:38
temat lewatywy juz był !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fru
napisał/a: ewusia5 2007-06-02 12:45
Patka..są mniej drastyczne metody i bardziej przyjemne-oczyszczania całych jelit poprzez porządne preparaty, lewatywa górnego odcinka i żołądka nie wyczyści.


Pozdrawiam.
napisał/a: patricja 2007-06-02 14:59
Patka napisal(a):temat lewatywy juz był !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fru
Lewatywa to całkiem co innego. W naszym organizmie więcej lub mniej odkładają się kamienie kałowe. Oczyszczanie z tego organizmu jest nawet zalecane.
napisał/a: megalotravis 2007-06-17 00:27
Ja byłbym zainteresowany jakimś skutecznym środkiem na usunięcie k/k.Dlatego będę wdzięczny za podanie nazwy ww. środka
megalotravis@o2.pl