Instruktorka fitness

napisał/a: dudek2 2008-01-13 20:20
Moim marzeniem jest prowadzic w przyszłości swój własny klub fitness.
Myślę o zrobieniu kursu na instruktorkę fitness - najwczesniej od czerwca chciałam się zapisać.
Czy ktoś mógłby mi wskazać, gdzie takie organizują w Poznaniu, ile trwa, itp?
napisał/a: rafalek56 2016-05-17 23:44
Zapraszam do wziącia udziału w Biegach dla twardzieli w Gdańsku 28 maja 2016 roku
Zapowiada się niezapomniana przygoda.
Uczestnicy będą wykonywali takie zadania, jak kandydaci na członków jednostek specjalnych. Zadania przygotowują byli żołnierze GROM-u oraz weteranami z Afganistanu. http://warriorsrun.com.pl/idea-biegu.html
napisał/a: cincia 2016-06-30 11:49
Gdy już zostaniesz instruktorką i będziesz potrzebowała sprzętu to polecam stronę http://www.juventas.pl/drabinki-gimnastyczne/. Znajdziesz tam pełne osprzętowanie do rehabilitacji ale także właśnie przydatne do ćwiczeń i dla instruktorów fitness. Tutaj podaję link do drabinek gimnastycznych, które są niezbędne w tym zawodzie :)
napisał/a: bibis28 2016-07-06 11:49
Raczej bym tutaj polecała typowy sprzęt fitness a nie drabinki, chodzi mi o rowerki treningowe, orbiterki, steppery itd, takie rzeczy kupi chociażby w sporti.pl , a drabinki to już chyba inna bajka :) Kurs zawsze warto zrobić i podążać za marzeniami, poszukaj w necie na pewno znajdziesz jakiś kurs, ewentualnie popytaj wśród znajomych.
napisał/a: iwonako87 2016-09-30 12:14
Dla osób, które marzą o tym, aby zostać instruktorami czy też trenerami personalnymi, super opcją jest uczestnictwo w targach branży fitness & wellness FIWE. To największe takie targi w Polsce, gromadzą ekspertów i gwiazdy fitness, a wydarzenia towarzyszące są naprawdę super ciekawe i pomocne. Np. FIWE PERSONAL TRAINER - moduł dedykowany osobom, które planują lub są już trenerami :)
napisał/a: owijek 2017-01-10 11:46
Warto wziąć trenera osobistego, albo jak kto woli trenerkę, ja bym jednak wolała kobietę, nie jestem jakaś super silna i wysportowana i potrzebuje troche indywidualnego podejścia, czytałam o trenerach z Body Sense
http://www.bodysense.pl/
są tez dietetycy i fizjoterapeuci