POLECAMY

Czy środki wspomagające odchudzanie są bezpieczne?

monikaK21
napisał/a: monikaK21 2013-10-06 16:33
No właśnie wiele osób je stosuje z powodzeniem, a często też słychać ze są niebezpieczne, jak o jest naprawdę i czy są jakieś dobre na rynku ?
napisał/a: blondynka76 2013-10-07 12:02
Musisz zwrócić uwagę na skład suplementu. Roślinne produkty zazwyczaj są bezpieczne i skuteczne. Pamiętaj też, że to nie są preparaty cud tylko wspomagacze dobrze zbilansowanej diety (co nawet jest napisane na każdym suplemencie). Warto skorzystać z porady dietetyka aby dopasował ci dietę do zażywanego suplementu.
MamaNaEtacie
napisał/a: MamaNaEtacie 2013-10-07 23:55
;) wiesz po co środki "wspomagające odchudzanie"? żeby odchudzić twój...portfel.
żadna tabletka nie odchudzi cię, skoro masz "ponad stan" kg, to też nie zdobyłaś ich w jedną noc i w jedną noc nie schudniesz.
Nie ma nic gorszego jak zła dieta, tabletki "odchudzające" i czekanie aż samo się zrobi.
Nic się samo nie zrobi.
Nie musisz się głodzić, masz jeść! i to co 3 godziny. Dziwne?
A no nie. Jeśli organizm nie dostaje odpowiedniej ilości budulca zaczyna gromadzić zapasy z tego co dostanie, więc jeśli jesz 1000kcal możesz przytyć. Skutek uboczny? Po efekcie jo-jo i kolejnej diecie będziesz musiała obniżać kolejne kalorie, bo rozwalisz sobie metabolizm. W efekcie nigdy nie schudniesz a będzie tylko tyła, nie spektakularnie ale systematycznie rok po roku będzie ci przybywać kilogramów.

Moja rada? Nie wydawaj pieniędzy na tabletki, które nic nie zrobią, tylko zacznij jeść zdrowo i się ruszać.
Wyjdzie to z korzyścią nie tylko dla twojego ciała ale i dla organizmu.
Poprawisz kondycję, wspomożesz serce, obniżysz ciśnienie krwi i tętno, dotlenisz organizm i wydzielisz endorfiny- a endorfiny to szczęście.
Nie marnuj pieniędzy na tabletki, kup warzywa i owoce! :)
Pozdrawiam

p.s. jeśli chcesz trochę przepisów, filmików z ćwiczeniami pisz.
0202oliwcia
napisał/a: 0202oliwcia 2013-10-09 23:09
nie,nie i jeszcze raz nie. wszystko wpływa na twój organizm i napewno nie obchudzi się za Ciebie
Natalia23N
napisał/a: Natalia23N 2013-10-13 16:20
Wiesz są rożne środki , jedne bezpieczne, a niektóre szkodliwe, dlatego warto sprawdzać etykiety produktów, zawsze powinna znajdować się tam informacja że środek został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Ja np. stosuje niemiecki drslym i nie mam po nich żadnych dolegliwości, ale jak masz wątpliwości co do jakiegoś środka najlepiej udaj się najpierw do dietetyka i podpytaj.