Talia superkobieca

Zdradzieckie wałeczki w talii? O założeniu modnych dżinsów biodrówek nie masz nawet co marzyć? Mamy rozwiązanie!
Talia superkobieca
Zdradzieckie wałeczki, ukazujące się w okolicach talii, są w stanie skutecznie popsuć humor. O założeniu modnych dżinsów biodrówek nie ma nawet co marzyć. To także Twój problem? Mamy rozwiązanie.
Dwa proste ćwiczenia szybko pomogą Ci pozbyć się wypukłości w okolicach talii. Jednocześnie świetnie wzmocnią Twoje plecy – uzupełnieniem treningu jest rozciąganie ich mięśni.

Unoszenie tułowia
1. Połóż się na dużej gumowej piłce.
Wyprostuj nogi i rozstaw stopy na szerokość ramion, opierając się wyłącznie na palcach. Spleć dłonie na karku (łokcie rozstawione na boki). Szyja, plecy i nogi powinny tworzyć linię prostą.
2. Powoli unieś tułów o kilka centymetrów. Wytrzymaj 3 sekundy. Wróć do pozycji wyjściowej. Jeśli masz trudności z utrzymaniem równowagi, możesz się zaprzeć stopami o ścianę.
Nie wolno!
Odchylać się za bardzo do tyłu oraz uginać kolan.

Unoszenie nóg
1. Połóż się na piłce tak, aby przylegać do niej dołem brzucha. Dłonie oprzyj na podłodze, dokładnie pod barkami. Z tyłu podeprzyj się na palcach stóp.
2. Powoli unieś wyprostowane nogi. Kostki nóg i głowa powinny się znaleźć na tej samej wysokości. Wytrzymaj 3 sekundy i powoli opuść nogi do pozycji wyjściowej.
Nie wolno!
Unosić stóp wyżej niż głowy, uginać ramion.

Rozciąganie
Usiądź na piętach i oprzyj dłonie na piłce przed sobą. Przetocz ją do przodu tak, aby głowa znalazła się między wyprostowanymi rękami. Wytrzymaj 30 sekund. Przetocz piłkę w prawo, skręcając tułów tak, jak pokazano na zdjęciu. Powtórz ćwiczenie w drugą stronę.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (43)
/10 lat temu
Ja tam mam 180 cm i 55 kilo wagi, ale nie wyglądam jak wieszak, choć nie jestem też babką o pełnych kształtach... No - 17 lat. Mam czas;)
/10 lat temu
ja mam ok. 168cm i ważę 60kg.imam kobiecą sylwetkę. Nie muszę ważyć 50kg. jak reszta bo będę wyglądać jak wieszak. Trochę ćwiczonek i wyglądam jak Kim Kardashian. Po za tym większość to genetyka :P
/10 lat temu
dla mnie to jest smieszne jecie cała zime fast foody nie cwiczycie a potem szukacie pomocy na forach internetowych zeby w dwa tygodnie zgubic to co naromadzilo sie przez praktycznie pół roku. nie uda sie wam to na pewno w tak krotkim czasie. bo zeby zgubic kilka kilo potrzebny jest miesiac conajmniej a na ujedrnienie drugi to wtedy beda widoczne minimalne efekty i to przy dietach warzywnych
POKAŻ KOMENTARZE (40)