Naturhouse fot. Serwis prasowy

Skuteczne odchudzanie

Według danych Światowej Organizacji Zdrowia otyłość to jedna z najczęstszych chorób, na którą cierpią ludzie niezależnie od wieku i płci. Badania i statystyki wskazują, że w Polsce jest już ponad 35% mężczyzn i ponad 25% kobiet o podwyższonej masie ciała.
04.07.2012 10:24
Naturhouse fot. Serwis prasowy
Nadwaga, otyłość i co dalej?
Istnieje wiele sposobów odchudzania, aż trudno wybrać spośród pojawiających się propozycji. Diety popularne w danym momencie np.: Kapuściana, Dukana. Dostępne są także produkty w proszku zastępujące posiłki: zupy, koktajle oraz suplementy diety, które zapewniają efekty bez stosowania prawidłowego żywienia. Ale czy są one zdrowe, a jeżeli już nie powodują szkód w naszym organizmie, to czy zapewniają trwałe efekty?

Idealny sposób odchudzania powinien łączyć kilka cech: powinien być dla nas zdrowy, łatwy i przyjemny w stosowaniu i utrzymywać nasze ciało w dobrej kondycji. Kuracja odchudzająca musi nie tylko odchudzać, ale również uczyć prawidłowego odżywiania, podnosić naszą motywację, a także zapewniać wsparcie psychiczne oraz zapobiegać efektowi jo-jo.

Czy istnieje taka metoda? Okazuje się, że tak.
Naturhouse, międzynarodowa sieć centrów dietetycznych, która w Polsce otworzyła już ponad 108 oddziałów, w swojej metodzie odchudzania zachowuje wszystkie wyżej wymienione cechy. Na czym polega ta metoda? Łączy ona kilka elementów:
  • opieka specjalisty: zapewnia bezpieczeństwo procesu i wsparcie psychiczne oraz bieżące rozwiązywanie problemów  powstających podczas kuracji.
  • regularne wizyty: odbywające się co tydzień zapewniają utrzymanie motywacji na stale wysokim poziomie. Częste konsultacje umożliwiają również szybką reakcję na potrzeby osoby odchudzającej się. Nie trzeba też długo czekać na pierwsze efekty – kilogram stracony co 7 dni jest najlepszą motywacją.
  • dieta: kuracja w Naturhouse jest nastawiona na zdrowie, funkcjonalność, przyjemność i edukację. Diety są proste w przygotowaniu, smaczne, wykorzystują produkty dostępne w każdym sklepie i uczą nas prawidłowych zasad żywienia.
  • suplementacja diety:  suplementy w Naturhouse to naturalne ekstrakty roślinne znane od wieków ze swoich dobroczynnych właściwości. Suplementacja pozwala odżywić ciało oraz zapewnia zdrowy i efektywny sposób odchudzania.
  • etap stabilizacji: dietetyk nie tylko wprowadza w dietę, ale również z niej wyprowadza, tak aby nie powstał efekt jojo po zakończeniu kuracji.
Ale ile to kosztuje?
Nie tak dużo jak może Ci się wydawać. Metoda, którą proponuje Naturhouse jest naprawdę przystępna i niezwykle konkurencyjna w stosunku do innych firm proponujących odchudzanie.

Zobacz efekty metody Naturhouse!

A co z osobami, które nie chcą się odchudzać, ale chcą pozbyć się cellulitu, nauczyć się prawidłowych zasad odżywiania, tak aby zapobiec problemowi nadwagi w swojej rodzinie?

Naturhouse w swojej ofercie prowadzi nie tylko kuracje odchudzające, może się tam zgłosić każda osoba, która chce zmienić swój sposób odżywiania, popracować nad kondycją skóry czy włosów, oczyścić swój organizm czy wyeliminować uporczywe wzdęcia i zaparcia.

Zobacz adresy naszych placówek!

Jeżeli chcesz zgłosić się na bezpłatną konsultację z dietetykiem, który wykona specjalistyczne pomiary i badania ciała oraz oceni Twój dotychczasowy sposób odżywiania, a w razie problemu zaproponuje odpowiednie rozwiązanie, możesz to zrobić korzystając z formularza:

       

Chcesz wiedzieć jak wygląda wizyta w Naturhouse? Obejrzyj film:

Tagi: House