POLECAMY

Piękna pupa z We-Dwoje.pl

David Kirsch to już człowiek-legenda - jego program ćwiczeń jest sprawcą najpiękniejszy krągłych pośladków mody i show biznesu. I wcale nie wymaga dużo wysiłku…
David Kirsch to już człowiek-legenda - jego program ćwiczeń jest sprawcą najpiękniejszy krągłych pośladków mody i show biznesu. I wcale nie wymaga dużo wysiłku…

Karolina Kurkova, Heidi Klum i Jennifer Lopez - każda o zupełnie innej figurze i wadze, wszystkie chwalą się ponętnymi czterema literami, wszystkie dzięki Davidowi. Guru fitness wydał już o ćwiczeniu pośladków książkę, a kobiety nie ustają w zachwytach, bo trening nie wymaga dużo czasu (5-10 minut dziennie) i szybko przynosi widoczne efekty. I nie ma warunków wstępnych - Kirsch obiecuje, że kobieta typu jabłko, gruszka, szparag, zbyt szczupła i zbyt przysadzista, młoda i dojrzała może mieć piękny, kształtny zadek. Jak Karolina…

Piękna pupa z We-Dwoje.pl

Poniżej przedstawiamy plan treningowy, ale wcześniej jeszcze warto powtórzyć za Davidem, że ładne ciało to cały styl życia, a szczególnie dieta. A więc dużo warzyw, owoców, złożonych węglowodanów i wody, zaś jak najmniej słodyczy, nabiału, słonych przekąsek oraz alkoholu - to też pomaga pośladkom.

Najsłynniejszy trik Davida to krok sumo. Wymaga kilku powtórzeń, aby opanować go do perfekcji, ale naprawdę warto:
  1. Zaczynamy w rozkroku z lekko ugiętymi kolanami i ramionami wyprostowanymi z przodu przed klatka piersiową. Ciężar ciała spoczywa na piętach.
  2. Podnosimy prawą nogę do góry i obracamy na zewnątrz kierując kolano najpierw w kierunku piersi, a potem płynnie wyprostowując i robiąc duży krok w bok. Lądujemy w przysiadzie, nogi szeroko rozstawione, kolana dokładnie nad placami stóp. 
  3. Wyprostowujemy się z przysiadu i wykopujemy prawą nogę w bok, jak byśmy kopały przeciwnika.
  4. Powracamy do pozycji sumo, po czym wyskakujemy obiema nogami w górę klaskając rękoma ponad głową.
Powtarzamy na każdą stronę 10 razy.

Piękna pupa z We-Dwoje.pl

Drugie efektywne ćwiczenie to nożyce na piłce gimnastycznej - leżąc na brzuchu na piłce do ćwiczeń, z rękoma podpartymi z przodu I nogami rozstawionymi na podłodze z tyłu, przenosimy ciężar ciała na ręce robiąc nogami nożyce w górze.

Reszta ćwiczeń to proste przysiady i wykroki, które wykonujemy najlepiej po przebudzeniu:

Na „dzień dobry” rozgrzewka mięśni pleców, pupy i tylnej strony ud. Stoimy prosto, stopy na szerokość ramion, ręce skrzyżowane na karku i pochylamy się lekko do przodu (w biodrach). Każde ćwiczenie powtarzamy 3 razy po 15 powtórzeń.

Piękna pupa z We-Dwoje.pl

David wierzy w przysiad, jako najlepsze ćwiczenie na nasze tylne części ciała. Ten prosty jest świetny dla wszystkich pań o figurze szparaga, bo kształtuje też biodra, uda i nogi. Uginając kolana z pozycji rozkroku na szerokość ramion, przenosimy ciężar ciała na pięty i kucamy, aż uda będą równoległe z podłogą.

Piękna pupa z We-Dwoje.pl

Panie o bardziej okrągłych liniach i tendencji do gromadzenia tłuszczu w dolnej połowie ciała skorzystają z modyfikowanych przysiadów a la baletnica. Stajemy więc ze stopami rozstawionym szerzej niż ramiona i palcami skierowanymi na zewnątrz. Ciężar ciała znów spoczywa na piętach. Z tej pozycji wykonujemy przysiad.

Piękna pupa z We-Dwoje.pl

Dla bardziej zaawansowanych jest krzyżny wykrok, który świetnie kształtuje wszystkie 3 mięśnie pośladków. Zaczynamy od stania z rękoma na biodrach i palcami stóp skierowanymi do zewnątrz. Wykraczamy jedną nogą do przodu i w bok, stawiając stopę przed drugą nogą. Stopę z przodu obracamy na zewnątrz i tylna nogę stawiamy szeroko do boku.

Piękna pupa z We-Dwoje.pl

Nieco łatwiejsze jest ograniczenie wykroku do linii prostej, które świetnie tonizuje uda, a jednocześnie podnosi tętno. Zaczynamy o dużego wykrok w tył, kolano wędruje prawie do podłogi. Po czym szybko przenosimy tylną nogę w przód wykopując stopą wysoko w powietrze.

Piękna pupa z We-Dwoje.pl

Jeśli chcecie zobaczy jak łatwo to wygląda w praktyce obejrzyjcie poniższy filmik, gdzie sam mistrz prezentuje jak można wykonać pośladkową gimnastykę w sukience!

 David Kirsch 
 David Kirsch 

Agata Chabierska
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/8 lat temu
Mięśnie pośladków świetnie kształtuje się podczas biegania. Innymi słowami - bieganie wpływa pozytywnie na zgrabną pupę. A jeśli ktoś chce profesjonalnie biegać, powinien zainwestować w dobre buty do biegania - na przykład nowe buty Reebok ZigTech. Dzięki zygzakowi z miękkiej i giętkiej pianki w podeszwie stopa i noga biegacza jest mniej narażona na obciążenie i kontuzje.
/9 lat temu
Ćwiczenia na mięśnie brzucha pozwalające na utrzymanie nam ładnej i zgrabnej pupy www.ultrasonline.com/ref/unter
/9 lat temu
masaz pomoc twoja skura i pupa tez pozdrawiam
POKAŻ KOMENTARZE (2)