Odstresowujące ćwiczenia rozciągające

Chcesz rozładować napięcie? Poprzeciągaj się i poświęć chwile na stretching, poczujesz się jak nowo-narodzona
Stres na ciało wpływa różnie, może przejawiać się spięciem mięśni, mogą pojawić się bóle stawowe, przy dużych stresach mogą pojawiać się nawet bardzo dotkliwie odczuwane nerwobóle.

Jeżeli nie zadbamy o dobre samopoczucie, o pozbycie się tych wszystkich symptomów, to mogą się nam one nawarstwi i zostanie w naszym ciele, skutki będziemy odczuwać coraz silniej.

Stres możemy odreagowywać w różnoraki sposób. Każda kobieta jest na swój sposób różna, w związku z tym na pewno wybierze dla siebie co innego: czy to relaks w domu, czy intensywne ćwiczenia w klubie fitness. Mogą to być także spokojniejsze zajęcia jak joga, pilates, stretching, wszystko zależy od tego jak reagujemy na daną formę odstresowywacza.

Najprościej będzie się trochę poprzeciągać, tak jak rano po wstaniu z łóżka. Idealne będą odstresowujące ćwiczenia rozciągające. Oto kilka z nich.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/9 lat temu
przy stosowaniu takich ćwiczeń istnieja marne szanse na rozciągnięcie sie...tu nie ma nawet skłonów!
/9 lat temu
Czemu umiaszczacie tak mało ćwiczeń? Żeby być naprawdę gibkim i wysportowanym trzeba trochę więcej ćwiczeń i lepszej jakośvi, a nie takie coś.2/6
/9 lat temu
ale bzdurne wygibasy! nic nie warte! kto to wogóle umieszcza... radze wejsc na jakąś bardziej kompetentną stronkę i poczytac......! żal...
POKAŻ KOMENTARZE (3)