Ćwiczenia z Mel B na jędrny biust - wystarczy 10 minut dziennie

Przywróć biustowi piękny wygląd w prosty sposób. Ćwiczenia z Mel B pomogą wyrzeźbić klatkę piersiową, a tym samym poprawić wygląd piersi.
Agata Bernaciak / 17.10.2014 04:28

Biust z czasem traci sprężystość, a wpływ na to może mieć wiele czynników: wiek, problemy hormonalne, nagły spadek wagi... 

Co jeszcze negatywnie wpływa na jędrność biustu?

Najczęściej biust traci piękny wygląd po ciąży i okresie karmienia, ale także pod wpływem dużego ciężaru. Kobiety z dużymi piersiami wiedzą, o czym mowa - przez stałe, znaczne obciążenie ścięgna nieodwracalnie się rozciągają, a piersi zaczynają zwisać. 

Dokładnie taka sama sytuacja ma miejsce, gdy nosisz źle dobrany biustonosz, czy ćwiczysz bez odpowiedniego zabezpieczenia piersi (stabilny stanik sportowy). Nie bez znaczenia na wygląd i jędrność skóry (także biustu), pozostaje także dieta i styl życia.

Ćwiczenia z Mel B - prosty sposób na piękny biust!

Na szczęście absolutnie nie jesteś skazana na obwisły biust! Wystarczą proste, ale regularne ćwiczenia z Mel B, aby uniknąć obwisłych piersi i nie wpaść w wir kompleksów. Wzmocnisz  mięśnie klatki piersiowej, które ładnie uniosą biust!

Prezentujemy najlepszy trening na ujędrnienie piersi, który pomoże ci zadbać o jego kondycję! Ćwiczenia, które proponuje Mel B są krótkie (trwają zaledwie 10 minut!), łatwe i z powodzeniem mogą je wykonywać również początkujące dziewczyny. Odłóż wymówki na bok, włącz video i... zacznij walkę o piękny biust już teraz!

Więcej pomysłów na to, jak ujędrnić biust!
Ten masaż pomoże ujędrnić piersi! Wykonasz go samodzielnie!
Jak karmić piersią bez szkody dla jędrności biustu?