Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk - Miłość pod obstrzałem

22.03.2012

Wiadomość o ich romansie wywołała burzę. Jego potępiono za to, że zostawił małe dzieci, ją oskarżono o rozbicie rodziny.

Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj Krawczyk

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk

fot. ONS, Party nr 5/2012 z dn. 19 marca 2012r.

Zdrady, romanse i rozstania gwiazd zawsze spotykają się z lawiną ostrej krytyki. Ale już dawno żadna para nie została potraktowana tak brutalnie jak Agnieszka Włodarczyk (31) i Mikołaj Krawczyk (31). Gdy wyszło na jaw, że mają romans i że on dla niej zostawił swoją długoletnią partnerkę Anetę Zając i dwóch rocznych synów, w prasie i na forach internetowych rozpętała się burza: „Ukradła ojca dzieciom!”, „Bezduszna modliszka”, „Ona nie odpuści żadnemu facetowi”, „Facet, który zostawia kobietę z małymi dziećmi, to niedojrzały frajer”. Po takich komentarzach Agnieszka Włodarczyk przestała odbierać telefony od dziennikarzy. Poproszona o komentarz przez „Party” najpierw wysłała SMS-a: „Po co mam się udzielać? Ludzie i tak mnie już ocenili, chociaż nie znają faktów. A w tej całej sytuacji nie ma osób ani dobrych, ani złych”. Potem jednak dodała: „Nie rozbiłam żadnego związku. Ja i Mikołaj byliśmy wolnymi ludźmi, już po rozstaniach”... Jak zatem wyglądał początek ich romansu?

Życie jak serial
Gdy trzy lata temu Agnieszka Włodarczyk przyjęła rolę Anny w polsatowskim serialu „Pierwsza miłość”, nie spodziewała się, że ta praca tak mocno odmieni jej życie. Co prawda między nią a Mikołajem Krawczykiem już od pierwszych minut na planie zrodziła się nić sympatii, ale nikt nie podejrzewał, że to może przerodzić się w namiętne uczucie. Powód? Każde z nich było wówczas w szczęśliwym związku. Agnieszka od sześciu lat była zakochana w biznesmenie Jakubie Sićko. Poznali się, gdy aktorka była w życiowym dołku, a biznesmen dał jej dużo miłości i otoczył opieką.

Serce Mikołaja Krawczyka w tamtym czasie też było zajęte. Jego związek z Anetą Zając, z którą zaczął się spotykać po ukończeniu wydziału aktorskiego w łódzkiej filmówce, uchodził w środowisku za bardzo udany. Sam aktor niemal w każdym wywiadzie podkreślał, że jego miłość do koleżanki z roku niżej jest tą na zawsze. Dziś wiadomo, że zarówno związek Włodarczyk, jak i Krawczyka dalekie były od ideału.

– Mamy wrażenie, że życie Mikołaja, Anety i Agnieszki toczy się według scenariusza „Pierwszej miłości” – mówi osoba z produkcji serialu. I trudno się z tym nie zgodzić. Miłość serialowej Marysi i Pawła (w tych rolach Aneta i Mikołaj) w pewnym momencie wygasa i Paweł wiąże się z Anną (graną przez Włodarczyk). Identyczna sytuacja miała miejsce w życiu aktorów.

Między Mikołajem Krawczykiem i Anetą Zając zaczęło się psuć grubo ponad dwa lata temu. Podobno na początku para starała się ratować związek. Lekarstwem miały być bliźnięta, które przyszły na świat w kwietniu 2011. Ale dzieci nic nie zmieniły. – Bardzo długo rozmawialiśmy z Anetą o naszym związku. Oboje jesteśmy dorosłymi ludźmi i zdaliśmy sobie sprawę z tego, że nie ma sensu ciągnąć tego dalej. Nie było kłótni ani wrzasków, tylko dojrzała dyskusja – mówi „Party” Mikołaj Krawczyk.

 Jego była już partnerka zapytana o kulisy rozstania nie chce tej sprawy komentować. – Nie będę wypowiadać się na ten temat, bo to nie ma już najmniejszego sensu – mówi „Party” Aneta Zając. Wiadomo, że ostateczna decyzja o ich rozstaniu zapadła w grudniu.

Dlaczego Agnieszka Włodarczyk rozstała się z Jakubem Sićko?
Czytaj dalej...


Oceń 2,86 / 14 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Redakcja poleca
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia: