Piękna Olga Bończyk

17.07.2008

Olga Bończyk znów jest zakochana! Ma za sobą dwa małżeństwa, ale to o nowym partnerze Pawle mówi, że jest jej przeznaczony. Aktorka opowiada nam o przyjaźni z byłymi mężami, dzieciństwie w rodzinie głuchoniemej i o tym, jak być piękną po czterdziestce.

Olga Bończyk

Olga Bończyk

fot. MW MEDIA

Spotykamy się w piątek trzynastego, ale Olga Bończyk nie jest przesądna. Twardo stąpa po ziemi, bo życie nigdy jej nie rozpieszczało. Zrobiła karierę, mimo że nikt poza rodziną nie wierzył w jej sukces.

Ma za sobą dwa małżeństwa, ale nie przestała wierzyć w prawdziwą miłość i mówi, że w końcu spotkała swoją drugą połówkę jabłka. Promienieje, uśmiecha się, jest bardzo szczęśliwa. W styczniu skończyła czterdzieści lat i śmiało można powiedzieć, że wiek jej służy – im jest dojrzalsza, tym piękniej wygląda. Niejedna dwudziestolatka może jej pozazdrościć nienagannej figury i kobiecego uroku.

- Ma pani kryzys czterdziestki?
Olga Bończyk:
Od trzech lat stosowałam chytry plan, żeby nie mieć problemów z wiekiem. Kiedy miałam 37 lat, mówiłam, że jestem kobietą przed czterdziestką. Tak się do tego przyzwyczaiłam, że kiedy przekroczyłam tę magiczną granicę, nawet tego nie zauważyłam.

- Może to dlatego, że tak świetnie pani wygląda?
Olga Bończyk:
Rzeczywiście ten komplement nie jest mi obcy (śmiech). Bardzo mnie to cieszy, choć czasami sama się z siebie śmieję, że nic nie robię, a wyglądam nadal całkiem dobrze. Od dwóch lat nie byłam u kosmetyczki ani w spa. Pewnie mam dobre geny! Staram się dbać o siebie przede wszystkim poprzez to, co jem. Gotowanie jest moją pasją, nauczyłam się tego od mamy. Uwielbiam bawić się smakami, po sklepie spożywczym mogę chodzić cały dzień. Muszę uważać na to, co mam na talerzu, bo mam tendencję do tycia. Jem często, ale mało.

- I pewnie spędza pani codziennie godzinę na siłowni?
Olga Bończyk:
Wszystkich zaskoczę, ale sport uprawiam jedynie rekreacyjnie. Czasem basen, trochę jeżdżę na rowerze. A po ciężkim dniu pracy najbardziej lubię pogapić się w telewizor. Nogi na stół, kot Lucjan na kolana i tak się najlepiej relaksuję.

- A obok przytulony do pani siedzi nowy mężczyzna pani życia...
Olga Bończyk:
To prawda, jestem zakochana, ale na pewno moim nowym partnerem nie jest mój menedżer Maciej Mizgalski, jak można było ostatnio przeczytać w prasie. To osoba niezwiązana z branżą medialną. Mój Paweł jest biznesmenem. Szanuje to, że ja jestem rozpoznawalna, ale nie chce, by dotyczyło to także jego. Poprosił mnie, by mógł zostać anonimowy. Ja również chcę, żeby tak było.

- Czy kobiecie po dwóch małżeństwach łatwo jest wejść w nowy związek?
Olga Bończyk:
Było mi bardzo trudno. Kiedy poznałam Pawła, powiedziałam mu, że nie jestem gotowa. Poczekał… Jesteśmy parą pół roku. Dziś mogę powiedzieć, że nigdy w życiu nie spotkałam takiego mężczyzny jak on. Jest typem dżentelmena sprzed lat – szarmancki, elegancki, staromodny w tym dobrym znaczeniu. Z jednej strony jest bardzo silny, z drugiej delikatny. Traktuje mnie jak swój skarb, po prostu nosi mnie na rękach. Dba o to, żebym czuła się kobietą, wyręcza mnie w najróżniejszych zajęciach. Jeśli może, jeździ ze mną na koncerty. Dopasowujemy się do siebie. Oboje jesteśmy już dorośli i wiemy, na czym zależy nam w życiu.

Oceń 3,93 / 30 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia: