POLECAMY

Przedwczesny wytrysk a masturbacja?

napisał/a: genius98 , 2017-03-30 15:30
Witam, mam 18 prawie 19 lat, posiadałem jedną partnerkę seksualną w swoim życiu. Kochaliśmy się i uprawialiśmy seks dość często. Współżycie najczęściej zaczynało się grą wstępna, kiedy przechodziliśmy do samego seksu, nie potrzebowałem dużo czasu do osiągnięcia orgazmu. Potrafiłem dojść po 1-2 minutach. Po wytrysku natomiast, mogłem dalej uprawiać seks i już bez żadnej przerwy i obawy bardzo długo tyle ile chciałem. Najczęściej robiliśmy to bez prezerwatywy natomiast z prezerwatywą samo dojście do orgazmu trwało dłużej. Dodam że jestem osoba która masturbuje się, i taka masturbacja trwa u mnie bardzo krótko. Potrafie doprowadzić się w minute a nawet przy filmach pornograficznych w kilka sekund od wzwodu. Czy jest to objawa przedwczesnego wytrysku? Chciałbym normalnie uprawiać seks, a nie dochodzić po 1-3 minutach.. Jest jakaś na to rada lub pomoc? Czy dłuższa masturbacja (załóżmy 15 minut) albo jej zaprzestanie pomoże? Jakby miała wygladać też taka masturbacja?
napisał/a: limme , 2017-04-20 13:05
No cóż. Bardzo wiele mężczyzn w tym wieku miewa przedwczeny wytrysk. I nie jesteś tutaj wyjątkiem ;) Nie mogę się wypowiadać,ze Ci to pomoże ale mój mąż równeż miał taki problem i pomogło mu;

ćwiczenia - w sieci jest wiele ćwiczeń na przedwczesny wytrysk
prezerwatywa uciskająca na penisa
no i żel na przedwczesny wytrysk
napisał/a: espe1 , 2017-05-09 11:06
Masz jakieś konkretne zele na myśli? Bo u nas jest podobny problem. Testowaliśmy już wcześniej jakieś żele od durex-a, ale słabo się sprawdzają. W sensie dają nawilżenie, ale nie "wstrzymują receptorów".