POLECAMY

uderzenia gorąca

napisał/a: marek2221, 2007-01-10 21:20
Witam! Od ponad 6 miesiecy prawie dzien w dzien dokuczaja mi uderzenia goraca. Nie chodzi o nadmierną potliwość, ale o takie uczucie ciepła, są to takie fala ciepła przechodzące od brzucha do głowy:/ Chociaż potliwość podczas tych uderzeń jest także wieksza. Strasznie mnie to denerwuje, bo towarzyszy temu osłabienie i senność. Trwa to pare godzin w ciagu dnia i nic mi sie nie chce. Stąd moje pytanie jakie leki/zioła mogłyby zastopować te uderzenia, albo jak je zmniejszyc?

Dwa razy mialem sprawdzane tsh i wyszło 2 razy w porządku (2,67 i 2.12). Poziom cukru także w porządku (110 i 86mg/dl). Takze problemy z tarczyca i cukrzyce chyba mozna wykluczyc, czytalem rowniez ze przy nerwicy sa takie uderzenia goraca, ale ja w sumie oprocz tej choroby nie mam innych stresow.

Mam też takie dziwne bóle brzucha, niezbyt silne i w różnych miejscach brzucha. Trwają zazwyczaj do 30 minut, w ciagu tego czasu przy nacisku boli a po nim już nie i np. nie mogę się przeciągnąć bo boli przy ruchu. Poza tymi objawami zauwazylem jeszcze w kale jakies biale resztki (wielkosci ziarenek grochu) a czasami czarne (wielkosci ziarenek piasku). Mialem badania na pasozyty, ktore wyszly negatywnie (2 próbki). A poza tym od pewnego czasu przestałem tolerowac laktoze. Wypicie mleka kończy sie natychmiastową biegunką ( w ciągu 1h). Jakiś czas temu męczyly mnie czeste biegunki, ale ostatnio od 10 dni wszystko w porzadku.

Dodam jeszcze, ze mam podwyzszone bilirubine (do 2-3), lekarze stwierdzili ze to zespol Gilberta, a w zespole Gilberta podwyższenie poziomu dotyczy zawsze jedynie bilirubiny wolnej. A nie miałem sprawdzanej bilirubiny związanej tylko wolna i całkowitą ( a do tego alat, aspat i usg). Także przy okazji musze to sprawdzić. A czy ta podwyzszona bilirubina moze miec jakies zwiazek z tymi uderzeniami goraca/osłabieniem, bo to mi najbardziej przeszkadza?

Aha no i żadnych leków nie biorę, prócz minerałów (WMC), bo mnie kości łydek od czasu do czasu pobolewają. A i raczej chyba, nie powoduja mojego stanu żadne bakterie, bo podczas ostatniego leczenia paciorkowca zjadlem ogromne ilości antybiotyków, a i tak uderzenia są i pewnie jeszcze długo będa:/

Hmm, fajnie jezeli bedzie komuś się chciało to przeczytać i z góry dziekuje za odpowiedz.
napisał/a: aniak238, 2007-02-04 11:33
Zapoznaj się z nowoczesną bardzo skuteczną metodą autostymulacji całego ludzkiego organizmu opracowaną przez prof. Kazimierza Piotrowicza na stronie http://www.zdrowieSOS.pl
Posiadając wiedzę w tym zakresie oraz narzędzie, którym można przyśpieszać lub spowalniać aktywność komórek, można nie tylko skutecznie leczyć wszystkie choroby, ale także wpływać na długość życia komórek. Stymulacja procesów komunikacji komórkowych uaktywnia zakodowane w komórkach programy autoregulacyjne, autoobronne i autonaprawcze, co prowadzi do wyzdrowienia, także w przypadkach wielu chorób uznawanych za nieuleczalne. Ponadto każdy może bezpłatnie uczestniczyć w prelekcjach profesora na ten temat, a także wypróbować tą metodę. Skorzystaj bo warto.
Ania