POLECAMY

Tegretol - skutki uboczne.

napisał/a: Anetixi, 2016-02-15 20:50
Witajcie.
Psychiatra kazał mi zejść z depakiny 500 (1-0-1) i wchodzić jednocześnie na Tegretol 400 (1-0-1).
Przez kilka dni brałam najpierw rano pół jednego i drugiego i wieczorem to samo.
Po kilku dniach już całkowiecie zaczęłam brać Tegretol. Tyle wstępu.
Po tygodniu od brania pełnej dawki Tegretolu 400 (1-0-1) pojawiły mi się czerwone plamy na wewnętrznej stronie ud i ramion a pozatym w tych okolicach mam czerwone kropki. Stało się to 2 dni temu. Dzisiaj byłam w przychodni i lekarz POZ dał mi skierowanie do dermatologa i kazał brać wapno i witaminę c + smarowanie tego maścią elocom.
Jednak zastanawiam się czy jest powód aby wcześniej zgłosić ten fakt psychiatrze. Wizytę mam za 2 tyg. aczkolwiek on przyjmuje w środy. Trochę obawiam się brać ten lek... Nie widzi mi się takie paradowanie z tymi plamami.
napisał/a: MissQ, 2016-02-29 11:06
myślę, że trzeba to powiedzieć, bo być może to będzie ślepy zaułek