POLECAMY

śluz w stolcu po ribomunyl?

napisał/a: monina, 2008-01-09 15:50
Mam pytanko i nie bardzo wiem do kogo się z nim zgłosić gdyż moja lekarka rozkłada ręce.Tydzień temu podałam 4letniej córce ribomunyl w tabletkach .Po 2 dniach córka zaczęła sie skarzyć na bóle brzucha i zaczęła robic lużne,śluzowate stolce.Podałam jej jednak 2 kolejne tabletki aby dokonczyc 4dniowa kuracje.od 3dni nie zazywa juz tych tabletek ale stolec nadal jest z dużą ilością sluzu.Nie wiem co taki sluz oznacza i nie wiem co mam robic gdyz dzisiaj powinnam podac jej kolejna dawke leku.Mam jej go podac?poniewaz nie wiem czy te objawy byly spowodowane wlasnie tymi tabletkami czy tez byl to zbieg okolicznosci i mała miala poprostu w tym samym czasie jakiegos wirusa ?Szkoda bylo by przerwac kuracje gdyz zauwazylam iz pierwszy raz od dlugiego czasu corka nie ma kataru i nie kaszle!Najwyrazniej preparat ten pomógl by jej sie uodpornic!! Bardzo prosze mi doradzic!
napisał/a: Peter, 2008-01-09 19:25
Taka reakcja jest możliwa.
Powinna w ciągu dalszego podawania ustąpić, ale gdyby jednak nie, to należy zaprzestać podawania leku. Można zastosować inne preparaty lub szczepionkę w formie areozolu donosowego lub iniekcji.