POLECAMY

Serevent, Flixotide, Singulair - powoduje tycie?

napisał/a: nelik1987, 2007-12-15 15:37
Witam jestem alergikiem i astmatykiem, leczę się w poradni alergologicznej od około 3 lat, przez ten okres trochę przytyłem i nie mogę zrzucić wagi, gdy się odchudzałem schudła mi twarz ręce nawet nog ale brzuch w ogóle. 3 leki z tytułu czyli: Serevent (50ug), Flixotide (250ug), Singulair (10ug), przyjmuję przez cały okres leczenia Serevent (50ug), Flixotide (250ug) rano i wieczorem a Singulair (10ug) na noc, chciałem się dowiedzieć czy przyjmowanie tych leków może powodować tycie, nic na ten tema nie jest napisane w ulotce od leków, ale słyszałem ze tak może być.
napisał/a: zodak, 2007-12-17 11:03
Ja słyszałam, że te wszystkie leki na alergię wzmagają apetyt i dlatego człowiek tyje.
napisał/a: jamaniek, 2007-12-22 22:25
Przyjmuje Severent i Flixotide w takich samych dawkach i muszę przyznać, że apetyt mam większy niż zwykle.
napisał/a: stworek11, 2007-12-24 20:36
Wydaje mi się że jest to prawda .. Ja przez 6 lat brałam te leki bez przerwy ( oprócz singularu bo singular to był co jakiś czas ) I powiem że byłam pulchniejsza ... Teraz już od chyba roku nie biorę tego , no i jest o wiele lepiej . Pozdro