POLECAMY

problem z nietrzymaniem moczu

napisał/a: Martyna, 2017-06-27 23:54
Witam, Was wszystkie mam takie dość niemiły, wstydliwy i uciążliwy problem z nietrzymaniem moczu. Niestety nawet przy umiarkowanym wysiłku, typu sprzątanie czy podnoszenie zakupów w sklepie zdarza mi się popuścić. Mam tylko 32 lata, jestem po ciąży i to jest jakiś koszmar dla mnie, aż wstyd gdzieś z domu wyjść. Czy jakaś z Was miała podobny problem i może polecić jakieś rozwiązanie?
napisał/a: Marcelina, 2017-07-03 22:56
Hej, wiesz co ja nie miałam jeszcze takiego problemu i oby tak było dalej. Ale moja mam niestety się z tym zmagała dość długo. najpierw wykonywała różne ćwiczenia i trenowała też mięśnie kegla, ale niestety to na nic się nie zdało i poddała się zabiegowi. Po tym zabiegu wszystko wróciło do normy i już się nie martwi o popuszczanie, ale długo musiałam ją do tego przekonywać. Ale może w Twoim przypadku wystarczą tylko ćwiczenia mięśni kegla, bo wiesz jesteś dużo młodsza od mojej mamy.
napisał/a: Martyna, 2017-07-04 23:56
Wiesz próbowałam już z ćwiczeniami, ale efekt był bardzo słaby i chętnie skonsultowałabym to jednak z jakimś specjalistą. A jednak to zawsze lepiej z polecenia iść do lekarza, możesz powiedzieć coś więcej ? gdzie Twoja mama była i jak szybko problem całkowicie zniknął? Byłabym wdzięczna, za pomoc.
napisał/a: Inatka93, 2017-07-05 11:33
Hej, jednym sposobem jest wizyta u ginekologa z najnowszym sprzętem - sprawdzi ułożenie szyjki i wszystkie inne sprawy. Wiem, że możesz mieć cos tam rozszerzone, albo źle ułożone, przez co tak się dzieje. Dokładnie Ci nie opiszę, ale warto dowiedzieć sie więcej. Coś tam słyszałam w tv kiedys.
napisał/a: Marcelina, 2017-07-13 00:00
Hej, sory że dopiero teraz się odzywam, ale byłam na urlopie :) Wiesz nie znam dokładnych szczegółów i nie chciałabym Ci tutaj czegoś źle napisać, ale moja mama w sumie po paru dniach wróciła do siebie i do dziś nie narzeka. Nie wiem skąd jesteś, ale moja mama była tutaj http://efecta.eu/ i bardzo sobie chwaliła Panią doktor. A uwierz mi, że to ciężka sprawa zyskać pozytywną opinię mojej mamy - jest dość wymagająca.
napisał/a: Martaaa32, 2017-07-14 10:38
jeżeli ćwiczenia nie pomagają, to chyba pozostaje Ci zabieg ...
napisał/a: Martyna, 2017-07-16 12:28
Hej dziewczyny jeszcze raz. Zgłosiłam się do tej kliniki, którą mi marcelino poleciłaś, bardzo dziękuję za namiar :) Naprawdę profesjonalne podejście do sprawy. W tym tygodniu jestem umówiona na zabieg, stresik troszkę jest, no ale w końcu skończą się moje wstydliwe problemy. Trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny.