POLECAMY

Niepokój , rozdraznienie.

napisał/a: darkstar, 2017-04-26 13:32
Witam.
Od dluzszego czasu borykam sie z pewnym problemem, a mianowicie z lekiem - takim troche bez jasnego powodu - czasami mozg sam sobie cos dopowie ale ogolnie wystepuje on cały czas. Pogarsza sie po wypiciu kawy. Teraz njdziwniejsze. Odczowam lek tylko jak jestem w pracy. W domu zero problemow. Teraz dalsza czesc dziwactw. Lek i nastroj sie pogarszaja po treningu na silowni , a dokladnie na drugi dzien. Sciska mnie w brzuchu latwo jest mi wpasc w panike. Gula w gardle, rozdraznienie, brak mozliwosci koncentracji, staje sie wycofany spolecznie. Gdy nie trenuje jest dobrze, jestem wesoly, usmiechniety, jakies tam napiecie wystepuje ale radze sobie z nim.
Dostalem escitalopram w dawce 15mg. Biore pol roku i jesli chodzi o treningi to nie ma zmian. Przez co przestalem trenowac. Dodam, ze pojawila sie u mnie nietolerancja na produkty pochodzenia przenicznego.
Czy ktos wie jak sobie z tym poradzic , jakie leki zastosowac, jakie podejsce ? Prosze o porade.
napisał/a: PabloRe, 2017-05-19 07:09
wiesz co , ale ja myslę ,ze te leki Cie chyba uspakajają tylko gdzies na chwilę . To jest wszystko . Potrzebujesz raczej dobrej terapii . Byłem w podobnej sytuacji . Poszukaj u siebie w mieście godnego polecenia psychologa , chyba z,ę jestes z warzawy to moge polecic psycholog Annę Górską . Prowadzi terapie indywiduwalne i grupowe , ja byłem na grupowej u niej i na prawde bardzo wiele mi dała ;) Gdyby nie ona to pewnie znalazłbym się w straszny dołku . A co do samej pani psycholog , to świenie rozumie pacjenta . Zobaczysz już pierwsze efekty po 3 miesiacach ;)