POLECAMY

Kompleks malego penisa

napisał/a: daniell1, 2016-06-20 09:10
Odkąd pamiętam, posiadam kompleks małego penisa. Utrudnia mi to zbudowanie normalnych relacji z kobietą. Mam z tego powodu kompleksy które trudno się przełamuje. Nie wiem z czego to wynika. Może z powszechnego w kulturze i nauce kultu dużych penisów i że wszelkie odstępstwa od normy uznawane są za coś dziwnego.
napisał/a: jan.k, 2016-06-20 10:41
A jaki to jest mały penis? Może określisz tutaj szczegółówo co uważasz za niewielkiego penisa? Bo są rozne zdania. Akurat filmami porno nie ma się co sugerowac bo tam kazdy ma bardo dużego. A norma jest o wiele mniejsza w Polsce.
Poza tym są sposoby na powiekszenie penisa. Na przykład ćwiczenia, pompki czy najskuteczniejsza metoda ( tabletki Penilarge - jednak jest to juz droższy sposob).
moderator djfafa
napisał/a: djfafa, 2016-06-20 10:56
jan.k nie pisz takich bredni.

Jedynym sposobem na powiększenie penisa są bardzo inwazyjne i obarczone bardzo dużym ryzykiem operacje chirurgiczne. A te wykonuje niewiele ośrodków na świecie.

Pompki to sposób na uszkodzenie ciał jamistych i wyrządzenie sobie krzywdy, natomiast tabletki to świetnych sposób na odchudzenie portfela dla naiwniaków.
napisał/a: daniell1, 2016-06-22 11:36
Czyli co ? Nie ma już dla mnie ratunku ? Nie ma możliwości powiekszenia penisa chociaż na trochę ale nieoperacyjną metodą? :(
moderator djfafa
napisał/a: djfafa, 2016-06-22 11:48
Jak masz penisa powyżej 10 cm to masz go w normie i nie masz powodu do niepokoju.
A kompleksy to kwestia psychiczna a nie fizyczna.
napisał/a: jan.k, 2016-07-06 08:25
Ja tylko doradzam mało inwazyjny sposób. Operacja jest ostatecznością i sam na pewno bym jej nie polecał bo moze nieść ze sobą bardzo duże skutki uboczne tak wiec nie ma sensu tak ryzykować. Z kolei tabletki nie są tak niebezpieczne. Mogą oczywiście nie zadziałać bo kazdy reaguje inaczej. Ale w wielu przypadkach dają bardzo dobre efekty. Wystarczy sobie poczytać opinie na temat Penilarge w sieci .
moderator djfafa
napisał/a: djfafa, 2016-07-06 09:02
jan.k napisal(a):Ja tylko doradzam mało inwazyjny sposób. Operacja jest ostatecznością i sam na pewno bym jej nie polecał bo moze nieść ze sobą bardzo duże skutki uboczne tak wiec nie ma sensu tak ryzykować. Z kolei tabletki nie są tak niebezpieczne. Mogą oczywiście nie zadziałać bo kazdy reaguje inaczej. Ale w wielu przypadkach dają bardzo dobre efekty. Wystarczy sobie poczytać opinie na temat Penilarge w sieci .


te opinie to opinie płatnych klakierów. Nie ma skutecznych tabletek na powiększenia penisa.
napisał/a: jan.k, 2016-07-12 07:02
Jak nie ma jak są. Chyba nawet nie wiesz jak medycyna czy farmakologia poszła do przodu w tym zakresie.
moderator djfafa
napisał/a: djfafa, 2016-07-12 07:30
To poproszę linka do publikacji naukowych mówiących o takowych substancjach, a najlepiej wprost do badań klinicznych udowadniających powiększenie penisa po zażywaniu danego specyfiku.

Zaznaczam że mają to być opracowania naukowe a nie linki do stron dla naiwniaków.