POLECAMY

Jestem na stanowisku i piję

napisał/a: basia67, 2015-08-20 15:23
Witam! Potrzebuję pomocy. Mam świadomość, że mam problem alkoholowy. Jestem na wysokim stanowisku w pracy. Ogólnie naprawdę mam świetną posadę, ale kiedy tylko wracam do domu, to zaglądam od razu do szklanki. Może to wynika ze stresu, a upajając się nie myślę o niczym. Mam trochę problemów, bo żona zostawiła mnie dla innego i w ogóle, ale naprawdę byłem dobrym mężem i to mnie boli. Chcę pójść na odwyk, ale boję się, że to wyjdzie na światło dzienne, a chciałbym, aby ta sprawa była poufna. Dlatego szukam ośrodka, gdzie będę miał gwarancję, że zapewnią mi anonimowość.
napisał/a: piotrosiama, 2015-08-20 21:31
Mieszkasz w dużej miejscowości gdzie znajdują się stacjonarne ośrodki AA, a może zainteresujesz się ośrodkami prywatnymi np - http://www.osrodekocalenie.pl/?gclid=CJuxxqOyuMcCFWgMcwodJMEB6Q - sam sobie nie poradzisz potrzeba pomocy specjalistów terapeutów czy psychologów.
napisał/a: alicjasp, 2015-08-21 10:02
#nie_zawszezdrowy gratuluję, już zrobiłeś pierwszy krok w swoją stronę, zrozumiałeś, że masz problem. Co do ośrodka to jak najbardziej prywatny. Na państwowe nawet się nie oglądaj. I co najważniejsze to zmień otoczenie, zmień miasto, aby mieć zapewnioną anonimowość. Poczytaj na stronie Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień Agnus http://agnusterapia.pl/leczenie-alkoholizmu o metodach terapii leczenia alkoholizmu. W takim ośrodku zapewnią Ci anonimowość i podejdą do Twojego problemu indywidualnie. Powodzenia, musi być dobrze.
napisał/a: basia67, 2015-08-21 12:43
mariolka35 dziękuje za wsparcie i namiary. Na pewno skorzystam i zawalczę o rodzinę.
napisał/a: Aututmed, 2015-08-21 14:04
Nie zgadzam się z mariolka35, jakoby państwowe ośrodki w czymkolwiek ustępowały tym prywatnym.


____________________
http://atutmed.pl/
napisał/a: garwio, 2016-07-28 13:20
Witaj.
Stając się alkoholikiem przestałeś być anonimowy. Alkoholizm jest jednostką chorobową, którą się leczy. Musisz odstawić wstyd, którym się biczujesz i nie tylko przed sobą się przyznać, że masz problem, który zaburza Twoje funkcjonowanie.
Dasz radę jeżeli faktycznie chcesz...