POLECAMY

ANTYKONCEPCJA nie wzięłam tabletek !!!

kasiunia1221
napisał/a: kasiunia1221, 2010-02-04 00:46
Może od początku... W niedziele nie wzięłam tabletki, w poniedziałek chciałam wziąć dwie ale okazało się że zgubiłam opakowanie ( były to dwie ostatnie pigułki w paczce) dzisiaj dostałam okres, a zawsze dostawałam w sobotę no i.... hmmm nie wiem co dalej, następne opakowanie brać tak jak zawsze czy może od ostatniej wziętej tabletki 7 dni ??? POMÓŻCIE
niechcemisie
napisał/a: niechcemisie, 2010-02-04 00:58
No wiesz, mimo wszystko spytałabym jednak lekarza
mnonka
napisał/a: mnonka, 2010-02-04 09:08
ja bym wzięła po 7 dniach, już nie będziesz miała okresu, więc będzie ok, ale na przyszłość nie myśl, ani nie bierz dwóch jednego dnia
paula87109
napisał/a: paula87109, 2010-02-04 09:36
normalnie wes jak zawsze brałas jak sie zapomni n igdy sie nie bierze dwoch naraz tylko jedna kazdy lekarz ci to powie:)wazne ze dostałas miesiaczki gdyby jej nie bylo to byl by powod do zmartwien..
paula290390
napisał/a: paula290390, 2010-02-04 09:53
idz do lekarza bo jesli wezmiesz po 7 dniach moze ci sie zmnienic cykl.i wtedy bedzuesz miala problem moja kolezanka miala przygote taka z tabletkami a ta przygota ma teraz 3 miesiace i nazywa sie mikolaj:)
sskoczy
napisał/a: sskoczy, 2010-02-04 10:11
Wzięłabym po 7 dniach od ostatniej pigułki. I nie przejmuj się, to nie jest tak, że jak nie weźmiesz jednej piguły to Twój organizm mówi: "Hej! Nie ma piguły - zaczynamy owulację!" zwłaszcza jak bierzesz je od dłuższego czasu.
ilapop
napisał/a: ilapop, 2010-02-04 11:56
wzielabym normalnie.
momodesty
napisał/a: momodesty, 2010-02-04 13:08
branie normalnie juz nic nie da, musisz zaczac cykl od poczatku, a najlepiej idz do lekarza
madartist
napisał/a: madartist, 2010-02-04 13:45
wybierz się do lekarza, doradzanie w tym temacie nic nie da a to przez to, że każdy organizm jest inny i inaczej może reagować na brak hormonów, dlatego wybierz sie opisz całą sytuację dokładnie, ginekolog powie ci robić.
chocolatta_89
napisał/a: chocolatta_89, 2010-02-04 13:57
po pierwsze nie bierz 2 tabletek na raz,jak zapomnisz to już trudno,ale podwójna dawka to zły pomysł
a teraz powinnaś normalnie zacząć brać nowe opakowanie tak jak to robiłaś zawsze
a konsultacja z lekarzem nie zaszkodzi
olcia_niuu
napisał/a: olcia_niuu, 2010-02-04 14:34
Rozpocznij po okresie nowe opakowanie,a jeśli boisz się zgłoś się do swojego ginekologa.
kapliczka
napisał/a: kapliczka, 2010-02-04 20:55
skoro były to ostatnie to normalnie zrób przerwę, jeśli byłby to początek czy środek opakowania to byłoby gorzej, na przyszłość bardzo uważaj, skuteczność polega na regularnym zażywaniu :)