POLECAMY

ANTYBIOTYK

napisał/a: P_Nefretete , 2007-02-02 13:04
czy jeżeli przerwało się zazywanie antybiotyków, przez dwa dni, to czy coś się stało? Czy leczenie jest...sama nie wiem jak to nazwać, zaprzepaszczone? Nieskuteczne? Mam zapalenie oskrzeli i zatok i przez dwa dni nie brałam antybiotyku.Czy to może oznaczać przedłużenie leczenia:/?
napisał/a: Peter , 2007-02-02 13:24
Nie wolno tak zaniedbywać leczenia!!!! Szczególnie przy zapaleniu oskrzeli!!!!
Kontynuuj dalej leczenie, ale miej na uwadze, że ten antybiotyk może przez to okazać się nieskuteczny. I konieczna kontrola u lekarza, jak skończysz antybiotyk.
napisał/a: millo1 , 2007-02-22 19:51
każdą kuracje antyiotykową trzeba przeprowadzić do końca. nawet jeśli wydaje się być zdrowym po kilku dniach to i tak i tak trzeba wyłykać zalecaną dawkę leku. moja mama ostatnio była chora, dostała antybiotyk, do tego osłonowo lacibios femina, bo rodzinnie mamy skłonnosci do infekcji a po antybiotykach to już grzybek hopsasa i sie bawi i miała brać ten atybiotyk 7 dni. po 4 dniach stwierdziła, ze to psuje organizm i już się dobrze czuje, to co tam się bedzie i nic nie mówiąc przestała brać... było to absolutnie bez sensu, bo musiała powtórzyc calą kuracje.