POLECAMY

Przełom w leczeniu raka? Ten lek powoduje, że nowotwór znika!

Tak, tak – wiemy: informacje o tym, że wynaleziono wreszcie cudowny lek na raka, pojawiają się w mediach przynajmniej raz w tygodniu. Tym razem jednak sprawa jest poważna: ten środek, opracowywany i testowany przez ostatnich 30 lat, naprawdę hamuje rozwój nowotworu i jest już w sprzedaży!

Marta Nowak / 6 miesięcy temu
Przełom w leczeniu raka? Ten lek powoduje, że nowotwór znika! fot. Fotolia

Wprawdzie nie pomaga na każdy rodzaj raka, może jednak uratować miliony chorych na całym świecie. Venetoclax – bo tak nazywa się lek opracowany przez australijskich naukowców – to nadzieja na to, że będziemy w stanie zabijać komórki nowotworowe. Jak to możliwe?

Venetoclax – lek na raka?

Venetoclax był opracowywany i testowany przez 30 lat. Jego działanie polega na hamowaniu białka BCL-2, które odpowiada za namnażanie się komórek rakowych. W efekcie nowotwór znika, nie pozostawiając po sobie śladu w organizmie.

Testy kliniczne Venetoclax trwały cztery lata i wykazały, że wśród biorących w nich udział chorych na przewlekłą białaczkę szpikową aż w 79% przypadków dawał pozytywne rezultaty, a niektórzy śmiertelnie chorzy całkowicie zdrowieli!

Jakie są objawy białaczki? [video]

Jeden z testujących chorych wyznał nawet:

Z tego, co wiem, byłem siedemnastą osobą na świecie, która mogła go wypróbować. To było niesamowite. Nie powodował żadnych skutków ubocznych. Żadnych. Przyjmowanie tych tabletek było jak łykanie Panadolu.

Wspomniany lek nie tylko faktycznie leczy, ale też nie wykazuje skutków ubocznych – terapia z jego udziałem ma przypominać łykanie tabletek przeciwbólowych.  

Venetoclax (jego nazwa handlowa to Venclexta) dopuszczono już do sprzedaży w Unii Europejskiej i USA

Immunoterapia - przełom w leczeniu raka?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Tagi: rakleczenielekinowotwórlek
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/miesiąc temu
Ostatnio trafiłam na wykład dotyczący diety kontrnowotworowej i preparatu Dekarcenal. Bardzo się cieszę, że w końcu w Polsce temat nowotoworów i ich leczenia zostaje poruszony przez coraz więcej firm. Do tej pory ludzie byli zdani tylko na lekarzy, ktorzy do dyspozycji mieli dosc archaiczne metody i srodki lecznicze. Teraz w końcu i do nas przyszło nowatorskie ale sprawdzone podejscie do leczenia raka.
/3 miesiące temu
Mój wujek jest na diecie ketogennej i walczył z nowotowrem. Udało mu się zwalczyć chorobę a na diecie jest dalej bo mu służy i cieszy się dobrą kondycją. Teraz podpbno są preparaty do tej diety, Dekarcenal i wujek je używa ale wcześniej bez nich sam pilnował diety i odpowiednich proporcji w pożywieniu. Jedyny minus, a może i plus to to że trzeba ścisle przestrzegać proporcji by ten stan ketozy utrzymywać.
/4 miesiące temu
witam poszukuję informacji o leczeniu raka dietą? słyszałam, że bardzo skuteczna jest dieta oleoketo, bazująca na roślinny tłuszczach i nie jedzeniu cukry, czy ktoś może stosował?
POKAŻ KOMENTARZE (4)