Polki.pl
kom. (150)

Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!

Jeżeli mama twojego ukochanego jest "taka sobie". Jeżeli za sobą nie przepadacie albo wręcz się nie znosicie, to wbrew tego co mówią ci inni, masz problem.

Koleżanki przekonują cię, że "teściowa to nie rodzina"? Może i nie . Ale...nawet jeżeli po ślubie będziecie się do siebie zwracać per "pani" per "teeee, cho - no - tu" czy per " pinda głupia" jest jeden malutki problemik. Ona będzie czy to ci się to podoba czy nie, babcią twojego dziecka! A babcia to rodzina! O tym rzadko się myśli wychodząc za mąż. Wszystkie problemy wydaja się odległe. Ślub w niektórych przypadkach uważamy za "szach-mat". Dopięłam swego! Twój syn jest mój! Ona (teściowa) wygrała kilka bitew ale ja wygrałam wojnę! Ha!

 

No i wszystkiego najlepszego. Prawdziwe problemy teraz się zaczną a nie skończą! Dopóki śmierć lub rozwód was nie rozłączy.

Teściowe ( te z kawałów; o tych fajnych i kochanych - takie też są - napisze przy innej okazji) dzielić można na trzy główne grupy: te które wiedzą wszystko, te które nie wiedzą nic.

Obie grają na nerwach. Bo, niestety wkurza i posiadanie teściowej "lepszej" od nas samych, zarozumiałej i przekonanej o swej wyższości, bogatszej, lepiej wykształconej, czy po prostu "fajniejszej" jak i tej głupiej baby oglądającej seriale, telefilmy i dzwoniącej tylko, gdy jest reklama.

A trzecia grupa? Te które nie wiedza nic, ale wiedzą wszystko!

Nie biorą książki do ręki ale dyskutują nawet o rozbrojeniu bomby nuklearnej...że o złotych radach na długie pożycie małżeńskie nie wspomnę. Zapominając przy tym, że na czterech synów trzech już się rozwiodło, a jej pożycie - z mężem alkoholikiem i awanturnikiem daleko odbiega od idealnego. No, ale ona wie. Skoro wie, to radzi. I opowiada. Za każdym razem jak
przychodzicie ją odwiedzić pokazuje ci swoje zdjęcie ślubne i komentuje - słowo w słowo w ten sam sposób - że gdy była młoda (epoka przedlodowcowa) była zgrabna i nawet weterynarz się "za nią oglądał" i że cały kościół płakał jak ona wierność mężowi ślubowała... Ach! Wiedząc że współżyjesz z jej synem może też wyskoczyć z tekstem "o wyższości związków gdzie ma się jednego partnera na całe życie. I to po ślubie a nie przed!" Może pokazuje na twoje ud, uszczypliwie dodając ze jej uda - przed dziećmi były o połowę węższe?! Szkoda, że teraz ty w pasie masz o parę centymetrów mniej niż ona w łydce...."Ale od dzieciów się roztywa"- dodaje na usprawiedliwienie własnego obżarstwa...

Zrobisz zieloną sałatę dodając oliwę z oliwek a ona podnosi raban, że jest....rakotwórcza! Zmienisz kolor na blond - w czarnych było ci lepiej, powrócisz do czarnego - w blondzie było ci ładniej. Innymi słowy co dzień to przygoda. Co z taką teściową zrobić?

Jestem za radykalnymi rozwiązaniami. Nie dopuścić by stała się...teściową. Od początku, od pierwszych wizyt, obserwuj jego mamę. Jak zachowuje się względem ciebie, jak względem najbliższej rodziny. Patrz czy chodzi w rozpadających się papciach i czy zmawia różaniec gotując rosół, czy może strzepuje popiół do szklanek, czy pisze z błędami. Zwracaj uwagę na to co cię drażni. Patrz na rzeczy które was różnią i pamiętaj: ona już taka jest. Nie zmieni się! To co teraz cię denerwuje będzie ci dane oglądać przez najbliższych może nawet 40 lat! Może nawet z wami zamieszka! Może twój maż będzie wmawiał ci że to jego mamusia ma racje! Albo każe ci "dla dobra sprawy" przytakiwać, żeby nie było awantury. Raz przytakniesz. Drugi raz też. A trzeci? Skoro ona wszystko wie lepiej, pomyśl jak się zachowasz jak ona będzie z twoim dzieckiem robić dokładnie na odwrót niż ty, jak o to będziesz prosić? Myślisz, że "ustawisz" tak męża że do teściowej będziecie chodzić tylko na niedzielny obiad raz w miesiącu? Ok. To zupełnie możliwe. Ale czy to się nie odbije na waszym małżeństwie? Czy on w czasie kłótni nie wykrzyczy ci tego? Jak juz przyjrzysz się teściowej, popatrz i na teścia, na ewentualnych szwagrów czy szwagierki. Życie we dwoje jest niezwykle trudne, " i żyli długo i szczęśliwie" to niezły kit! Prawda jest taka: " I żyli dzień po dniu walcząc o przetrwanie ich związku". Wszystko można. Ale na krótką metę. Na dłuższą, różnice - przede wszystkim te kulturowe wychodzą i straszą. Wychodzą i drążnią .Drążą jak krople wody w skale. Nie ma szczęśliwego małżeństwa gdzie nie ma harmonii w rodzinie! To się nie da! Co powiesz jak dziecko spyta "dlaczego dziadek beka przy stole a babcia mówi " weznem" " ? Albo inaczej: gdy ona uważa że nie jesteś odpowiednia dla jej syna wyobraź sobie - przychodzi twój syn i spyta cię " mamuś , a kto to jest ignorantka"? - ty zadowolona, że dziecko zna eleganckie słowo na określenie idioty zna spytasz gdzie je słyszał a twój syn odpowie "bo babcia tak o tobie mówi!"!

Tak więc, wychodzi się nie za mąż, ale za całą rodzinę i jeszcze jedno: nie zapominaj, że....twoje dziecko może być kropla w kroplę jak ona, więc wybieraj nie tylko męża ale i teściową i rodzinę!
 Sonda - Jakie relacje są między Tobą a Twoją teściową?


  • Bardzo się lubimy, często spotykamy się na kawę i pogaduchy.

  • Lubimy się, ale nie jest to jakaś wielka miłość.

  • Nienawidzę swojej teściowej!
Skomentuj (150)
Oceń4.02 / 41
Redakcja poleca

Podobne w temacie Życie rodzinne

  • Jak przeżyć Święta i nie zwariowaćJak przeżyć Święta i nie zwariowaćWszędzie dookoła słyszymy, że Święta Bożego Narodzenia to radosny, przeszczęśliwy czas spędzany w rodzinnym...
  • Prezenty dla dziadka - pomysłowe i praktyczneJaki prezent dla dziadka?Jaki prezent podarować dziadkowi, żeby zrobić mu prawdziwą przyjemność? Mamy kilka sprawdzonych pomysłów!
  • Związek formalny czy nieformalny? Co wybrać?Związek formalny czy...Małżeństwo niesie za sobą szereg obowiązków, przywilejów, ale i ograniczeń. Dla wielu to też silna potrzeba...
  • Prezenty dla babci - jak wybrać idealny prezent?Prezent dla babci idealnie...Jak zadowolić konserwatywną nestorkę rodu i jak nie przesadzić, żeby nowoczesna babcia się nie obraziła? Mamy...

Skomentuj Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz...

Gość
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 22 Lis 15, 13:05
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Każda z was będzie teściową-pomyślcie o tym.
Je steście młode ,a już strasznie wredne.
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 22 Lis 15, 12:54
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!zona matka i kochanka to temat wielki jak rzeka.Stop-bądżcie wszyscy normalni,
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 22 Lis 15, 13:03
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Tak to prawda ,jeszcze młode ,a już wredne.
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 6 Paź 15, 19:51
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!temat rzeka ale aktualny
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 9 Kwi 15, 20:38
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!szkoda ze nie przeczytalam tego przed naiwnym powiedzeniem "tak", pol roku po slubie a ja przez sen planuje jak ukatrupic tesciowa, nienaidze starego legata i najchetniej to bym ze schodow zepchnęła albo psem poszczuła Dziewczyny, badzcie madrzejsze ode mnie, kilka dni z przyszla tesciowa i bedzie wiadomo, albo prawie, bo moze nadejda...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 26 Lut 15, 22:50
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Moja przyszła teściowa, bo to jeszcze przede mną, ustala nam, jak ma wygladac nasz ślub . My chcemy zrobić cichy baaardzo, a ona uznaje tylko swoją rodzine i powiedziała, że ja swojej nie muszę zapraszać bo i tak mam za dużą, ale od niej muszą być. No co za BABA !!! :/ ja jej tłumacze a ona, że musi być tak jak ona chce. Mój partnerjest zbyt...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 29 Sty 15, 19:37
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Ja mieszkam ze swoja tesciowa juz prawie 8 lat z nia i jen mezem. Mamy dwuletnia corke. Znam ja 12 lat. Na poczatku nie widzialam pewnych rzeczy, pewne rzeczy mi nie przeszkadzaly..ale po tych 8 latach to sie bardzo zmienilo. Nie lubie tej kobiety. Grzebala mi po rzeczach,wybierala brudy mojego meza z kosza na pranie i to w dniu kiedy jeszcze...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 29 Sty 15, 12:55
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!babcia to rodzina ale matka ma ostatnie slowo:)
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 28 Gru 14, 04:17
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Moja teściowa usiłuje rozbić oba małżeństwa synów. Oczekuje że będą łożyć na jej wymarzone prawo jazdy którego nie może zdać od dwóch lat. Auto po teściu zdewastowała jak Kubica na rajdzie jeżdżąc bez prawa jazdy. Oc właśnie wyłożył brat męża a auto i tak zabierze komornik. Z mężem nabrała kredytów, potem dobrała kolejne. Mój mąż już zrozumiał...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 27 Lis 14, 16:31
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!mam problem z tesciową ona nie niewidzi mnie buntuje naszego syna przeciwko nam i rodzeństwu co konflikty są między dzieci i nie toleruje moich dwoje dzieci z poprzedniego związku chodzi gada gupoty po sąsiadach ja już mam dosc tej wrednej babay jestem na wyczerpaniu ???????????????
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 29 Paź 14, 15:56
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Moja tesciowa to szmata! probuje mnie ciagle sklocic z mezem i przekabaca dziecko a swoja strone!
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 14 Kwi 14, 17:54
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!moje dziecko nie bedzie jak tesciowa dlatego ze ja je wychowam:)
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 11 Kwi 14, 10:38
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Ja pare prób robiłam aby jej syn tzn moj obecny drugi maz szanowal ja itp...ale nadszedl dzien ze po 4latacg zwiazku a malzenstwa pol roku powiedzialam DOSC!!! koniec manipulowania synkiem itd...jesli przed swietami zmartwych-
wstania powiedziala telefonicznie powinnes byc na wszystkich swie tych u babci!!!! tyle dla nas zrobila tyle nam...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 23 Lip 13, 18:35
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Dziewczyny mam problem z przyszla tesciowa! Nie wiemjuz co mam robic;/ az mi sie wyc chce!!! SPrawa wyglada tak ze mieszkamy w innych miastach ale ona bombarduje mnie telefonami! Nie mohe juz tego wytrzumac Rozmawialamz facetem ale on nic nie wskural Co ja mam robic? Dzwoni do mnie zrednio 3 razy w tyg po 40 min;/ nie mamz nia o czym gadac, nie...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 23 Sty 14, 11:12
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Nie odbieraj od niej telefonów!!!! Powiedz jej w prost, ze tel jest nie widziany ale dąż na dwa tyg. A częściej to już nękanie!!! Ja nie żartuje!!! Moja Tesciowa dzwoniła do mnie 5 razy dziennie, przychodziła bez zapowiedzi dwa razy w tygodniu. I co Chile miała świetny pomysł na moje życie, ubranie, kolor włosów, prace, biznes, umeblowanie domu...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 19 Mar 13, 09:14
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!moja teściowa i jej dwaj synkowie to koszmar okradają nas,wyzywają i są bezkarni,a mu za ich głupoty musimy płacić.Nawet sąd w mrągowie przyznał jej maszyny mimo tego że jest emerytką a mój mąż a jej syn ma gospodarstwo rolne które dostał w darowiźnie od swojej matki i ojca.Teściowa moja to totalny pasożyt.
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 2 Paź 13, 11:32
+1    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Módl się, żeby nie wpadła teściówka na pomysł cofnięcia darowizny za rażącą niewdzięczność. Bo dopiero będzie koszmar i ciąganie po sądach.
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 26 Kwi 14, 22:59
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!pasożyt to synowa bo wzięła gotowe i nic nie wypracowała
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 9 Mar 13, 10:05
+4    oceniono 4 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!MATKA MĘZA TO GŁOWA WĘZA !!!!!!!!!
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 9 Sty 13, 14:23
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Taka tesciowa to jak wrog dla waszego malzenstwa. Jak ktos trZeci ktory.miesza i miesza byleby w oczach jej synusia byc madrzejsza i bardziej potrzebna.
udręczona przez teściową
Sobota | 5 Sty 13, 22:29
0    nie oceniono 0
udręczona przez teściową
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!ja niestety popełniłam ten błąd i mam mega wredną teściową. Aktorka, manipulantka i niezrównoważona psychicznie. Głupi przykład leże w szpitalu a ona każe mężowi mojemu by odwiedził dziadziusia swojego , nie licząc się z tym że ja cały dzień czekam na męża ,by przywiózł mi coś do jedzenia i picia, a mało tego, ma jeszcze czelność zadzwonić do...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 2 Sty 13, 16:01
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Ja z przyszłą teściową nie mam takiego problemu, ale za to mam problem z mamą. O wszystko się czepia, nic jej nie pasuje, mój przyszły mąż też jej nie odpowiada.
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 8 Lis 12, 17:24
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!A moja "ukochana" tesciowa przed caly swiatem gra taka cudownia osóbke, a ja juz sie dawno na niej poznalam!
Najpierw kupi cos mojemu synkowi, a jej jedynemu wnukowi (z calej trójki jej doroslych dzieci tylko my dalismy jej wnuka), a potem szczeka po calym kraju, ze musiala moje dziecko ubrac, bo ja to juz mu nic nie kupie! Na dodatek potrafi...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 29 Sty 15, 12:58
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!wiecie ja sie tqak zastanawiam nad jednym skoro tesciowa uwaza ze synowa zle zajmuje sie dzieckiem i ma watpliwosci , to dlaczego poprtostu nie usiada przys kawie i nie powiedza co ich gryzie wtedy moze wyjdzie ze tesciowa nieslusznie posadza synowa, jak jak wredne i leniwe sa synowe tak wredne i leniwe sa tesciowe obie sa ludzmi, jednak...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 14 Paź 12, 05:17
+6    oceniono 8 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Napisze krótko i zwięźle: Moi teście to bydło i nadają się tylko na mydło dla hitlerowców do mycia du..py!!!!!!
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 14 Lut 13, 17:37
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!TO tak jak i moi szczególnie teściowa z korzeniami żydówy które bardzo ukrywa.
lublin
Środa | 12 Wrz 12, 19:18
0    nie oceniono 0
lublin
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Ja swojej nienawidzę zawsze mnie obraża udając ze tak po prostu ogólnie mówi np. jak kobieta chodzi do kościoła to i mąż chodzi.., lub ... najważniejsi są rodzice bo w małżeństwie różnie ..., i chciałabym jej w twarz powiedzieć że nie jestem idiotką taką jak Ty !! A na koniec powiem jeszcze ze jest gruba i tak powinna wziąć sie za siebie a...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 15 Lip 12, 20:54
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!moja przyszla moze tesciowa powiedziala do swojego syna albo ja albo ona i juz chyba nie musze nic mowic wiecej o tej kobiecie...
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 29 Wrz 13, 00:42
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!u mnie było tak samo. najgorsze jest jednak to, że przed ślubem robiła wszystko by do tego ślubu nie doszło. mąż stał po mojej stronie, a raczej za mną. ja przestałam się z nią kontaktować i mąż też. kiedy jeździł zabierając swoje rzeczy z domu w celu przeprowadzenia się do mnie, ona wszczynała mu awantury. teścia równieź w nie wciągała. zawsze...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 18 Maj 12, 14:48
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!a moja tesiowa jest chora psychicznie-cała miejscowosc ją zna z tego.A jej i tak sie wydaje,ze wszyscy sa beeee-i zeby było mało tego -jezdzi na spotkania z ludzmi chorymi psychicznie ,zeby im pomagac i wspierac.Nie wytrzymam tego-dręczy mnie 24godz na dobe.
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 18 Maj 12, 14:51
+1    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!co za franca paskudna jedna małpa-może mi ulzy teraz!!!!stara tleniona pinada z urojeniami-Boże dopomóż mi
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 18 Maj 12, 14:55
-1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!nie nie ulżyło mi -najwieksze kurwiszcze na portalu (tym ze znajomymy z niby szkoły) a tesc palant siedzi w pokoju i o niczym nie wie.Jeden plus nawet dwa mam wspaniałego męza i cudowne dziecko-ale ta franca mi zatrówa życie
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 3 Maj 12, 12:32
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
no cóż...moja przyszla teściowa nazwała swojego syna że może być dawcą jedynie bo ojcem nigdy nie będzie w chwili gdy bylam w 7 tygodniu ciąży a jeszcze o tym nie wiedziała, gdy już sie dowiedziala jakby jej ktos w mor... przyłożył i zaczeło się jej zdaniem moja całkowita nieświadomość bycia w ciąży poprostu brak słów :((
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 23 Kwi 12, 17:24
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Nie nawidzę moich teściów.On pijak, ona mu wtóruje, 15 lat gechenny a mój mąż wciąż nie rozumie że to jemu ślubowałam i to z nim chciałam układać sobie życie a nie z jego rodzicami.Dopiero niedawno oświadczył mi że nigdy nie zamierzał się od nich wyprowadzić że mam tak samo kochać jego rodziców tylko że ja mam już dość
Gość ewunia
Piątek | 20 Kwi 12, 11:20
0    nie oceniono 0
Gość ewunia
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!a co zrobic gdy tesciowa oskarza mnie o wszystko co mozliwe ostatnio o to ze ukradlam jej jakies taleze i je do matki wynioslam gdyz wcale ich nie wzielam dam sobie reke uciac . Do tego ostatnio maz kupil mi buty (miesiąc temu straciłam pracę z powodu zdrowotnych prawdo podobnie mam krwiąka w głowie ) to przyszła do mnie z awantura że wyciagam...więcej »
Gość ewunia
Piątek | 20 Kwi 12, 11:19
0    nie oceniono 0
Gość ewunia
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!a co zrobic gdy tesciowa oskarza mnie o wszystko co mozliwe ostatnio o to ze ukradlam jej jakies taleze i je do matki wynioslam gdyz wcale ich nie wzielam dam sobie reke uciac . Do tego ostatnio maz kupil mi buty (miesiąc temu straciłam pracę z powodu zdrowotnych prawdo podobnie mam krwiąka w głowie ) to przyszła do mnie z awantura że wyciagam...więcej »
Gość ewunia
Piątek | 20 Kwi 12, 11:15
0    nie oceniono 0
Gość ewunia
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!a co zrobic gdy tesciowa oskarza mnie o wszystko co mozliwe ostatnio o to ze ukradlam jej jakies taleze i je do matki wynioslam gdyz wcale ich nie wzielam dam sobie reke uciac . Do tego ostatnio maz kupil mi buty (miesiąc temu straciłam pracę z powodu zdrowotnych prawdo podobnie mam krwiąka w głowie ) to przyszła do mnie z awantura że wyciagam...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 20 Lut 12, 12:45
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Moja teściowa to franca takiej drugiej nie ma ,wszędzie się wtrąca nie toleruje mojej rodziny i mnie moje dzieci są gorzej traktowane niż wnuki od brata męża,potrafi w koszu na śmieci sprawdzać moje rachunki grzebać w szafach i wszystko niby wie najlepiej.Jest obłudna przed innymi udaje wspaniałą teściową a tak naprawdę jest to obłudna osoba...więcej »
bez wsparcia
Wtorek | 3 Kwi 12, 19:05
+1    oceniono 1 raz
bez wsparcia
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!ja mam dokładnie identyczną sytuację (prócz grzebania w śmieciach).. bardzo Ci współczuję ( i sobie też) i życzę zdrowia.. bo ja swoje tracę z nerwów. Mam nadzieję, że masz wsparcie w mężu i że na to reaguje bo moj nie reaguje wcale - nawet nie wiesz jak mnie to boli i jak ten problem we mnie przez to narasta.. do tego stopnia, że zaczęłam przez...więcej »
blonndy86
Czwartek | 5 Kwi 12, 14:54
+1    oceniono 1 raz
blonndy86
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!kochane ja mam to samo ... tylko na dokładke franca szpera mi w lodówce i robi awantury za to co kupilismy... a oprócz tego babsztyl wredny wyzywa mnie obraża bez podstawnie... już nie mam sił na tą wariatkę ale jak próbowałam po dobroci z nia porozmawiać... to nie uwierzycie zrobiła z siebie cierpiętnice i rznęła durnia że ona nie wie o co mi...
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 16 Kwi 12, 22:35
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Moja nie mieszka ze mną, nawet nie rozmawiamy ze sobą, ostatnia rozmowa odbyła się ok 3 m-cy temu a i tak znajdzie sposób żeby doprowadzić mnie do białej gorączki. Jak mąż jeździ do niej to wymyśla niestworzone rzeczy na mój temat, co chwila wraca z nowiną że coś jej powiedziałam czy się źle zachowałam. Biorąc pod uwagę fakt że ze sobą nie...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 8 Lis 12, 09:47
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!to ja też się dołączę, mam to samo, grzebanie w szafach, w lodówce i w ogóle, nic w domu nie może być tak jak ja chcę, wypomina mi wszystko, że za dużo mam kosmetyków, że wyrzucam niepotrzebnie jedzenie, że oglądam telewizor do późna i to tyle prądu... nieznoszę tej baby. i mój mąż też oczywiście nie reaguje. a byłby takim fajnym facetem....więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 10 Lut 12, 10:14
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!no ja mam tak,że w ogóle się z nią nie dogaduję.Jestem w ciąży a ona gdyby mogła to zepchnęła by mnie ze schodów tak neguje moją ciążę.
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 24 Sty 12, 09:05
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Lepiej chyba nie mieć teściowej, niż ją mieć. Jesteśmy siedem lat po ślubie, i od samego początku mieszkamy z teściami. Na teścia nie mogę powiedzieć złego słowa, jest pod pantoflem żony. Ale do naszego małżeństwa wtrąca się ciągle.
Od jej zgody zależy wszystko: od zakupu rękawiczek po kupno mebli włącznie. To samo się tyczy naszego synka....więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 27 Gru 11, 18:52
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!TEŚCIOWA I JEJ GENIALNE NIEOMYLNE CÓRECZKI!!!!!
SZKODA PISAĆ, ZWIJAĆ LEPIEJ ŻAGLE I S........Ć
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 25 Lut 12, 19:16
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Które same nie mają już teściowych nawet nie zdążyły się" nacieszyć" więc nikt im nie powie że robią coś żle a kochana mamusia utwierdza je w fakcie że są idealne a tylko ta synowa taka zła
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 27 Gru 11, 18:51
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!szkoda pisać, poprostu moja teściowa tak uprzykrzyła mi życie, na dodatek tego polewała wódeczkę mojemu mężowi. Teściowa i te jej cudowne córeczki-zrobiły ze mnie dobrej dziewczyny bestię znęcającą się nad synusiem teściowej i kochanym braciszkiem. Doprowadziły że ....ma być rozwód
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 2 Gru 11, 22:16
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Bardzo bym chciała mieć teściową na nie.Nie lubię teściowej, nie lubię też zaściankowości, ciemniactwa, plotkowania, zaciągania, wiary w zabobony i kult księdza, a mimo to Hogata chce mnie zmusić do zamieszkania z nią i się dziwi, dlaczego nie chcę mieszkać z nią na jakimś zadupiu.
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 12 Paź 11, 20:11
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Ja mam też przechlapane- mieszkam z nimi w tym samym bloku i w tej samej klatce. To oni kupili to mieszkanie mojemu męzowi- chyba po prostu chcieli miec nad nami kontrole. Ale oczywiscie ja wczesniej na to nie wpadłam. Byłam dla nich za dobra dopiero teraz to zauważyłam niestety i gdy postawiłam na asertywnosc (nie spełniam ich zachcianek)...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 20 Lis 11, 16:09
-5    oceniono 5 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!coś mi się zdaje,że gdyby nie Twoi Teściowie, to nie miałabyś gdzie mieszkać,rzeczywiście samoluby.Jakaś wredna jesteś,troskę nazywasz samolubstwem i nie wiesz co to asertywność-radzę sprawdzić w słowniku.
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 24 Sty 12, 21:12
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!m
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 28 Sie 11, 20:55
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Witam,jestem synową od 36 lat,mam 4 doroslych dzieci,1 córkę i 3 synów,stosunki z nimi co najmniej dobre,/ także z ich poŁówkami/,ale TEŚĆIOWa to mój kamień u szyi!!!nie pomaga to,że rzadko się widujemy,a mieszkamy 5 minut od siebie.Zatruwa również życie mojemu mężowi,który jest uosobieniem spokoju.Malo tego,ma jeszcze 3 innych synów,2...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 21 Wrz 11, 20:48
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Umarłą we mnie radość życia. Po 27 latach życia w trójkącie z teściową - ja jestem ta trzecia- nie żyję. Pierwsze 5 lat byłam w szoku i nie dopuszczałam do siebie myśli, że coś jest nie tak. Życie po dyktando teściowej panaboga wcielonego, z ustami pełnymi frazesów "to dla waszego dobra" . Bezlitosna , apodyktyczna złośliwa, nie przepuściła...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 9 Sty 13, 14:13
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Tez sie tak czuje. Jak ta druga.. Gorsza. Nawet sniadanie gdy zrobie swojemu mezczyznie do pracy to po mnie poprawi.. Otworzy kanapki i powklada jakies dodatkowe rzeczy. Obraza moj wyglad, ze jestem wychudzona i ze ona nie ma zamiaru by jej syn taki bul ( sama jest gruba ) nazwala mnie swinia, stwierdzila, ze swoja matura moge sobie *****...
maja78
Wtorek | 5 Lip 11, 12:21
0    nie oceniono 0
maja78
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!hej mieszkam z moimi teściami obok siebie domki bliźniaki i chcąc nie chcąc muszę oglądać te zakazane buzie codziennie . Co mnie najbardziej denerwuje , że komentują wszystko co zrobię przy dziecku np : wiadomo że malutkie dzieci się drapią po buźce więc kiedy przyszłam do rodziców męza teściu zauważył że moja niunia ma na nosku zadrapane i...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 1 Sie 11, 21:33
+4    oceniono 4 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Nie ma co sie dziwic ludziom, ze sie rozwodza jak jest tyle popierdolonych tesciowych, ktore iszcza zycie, obbgaduja, uprzykrzaja, wtracaja sie, chociaz sa gupie jak gesi to przeciez wszystko wiedza najlepiej-no szkoda ze od ksiazek uciekaly jak diabel od wody swieconej. Ludzie sie lamia,pekaja po prostu i sie rozwodza, bo taka codziennosc...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 5 Lip 11, 12:06
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!hej mieszkam z moimi teściami obok siebie domki bliźniaki i chcąc nie chcąc muszę oglądać te zakazane buzie codziennie . Co mnie najbardziej denerwuje , że komentują wszystko co zrobię przy dziecku np : wiadomo że malutkie dzieci się drapią po buźce więc kiedy przyszłam do rodziców męza teściu zauważył że moja niunia ma na nosku zadrapane i...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 5 Lip 11, 12:06
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!hej mieszkam z moimi teściami obok siebie domki bliźniaki i chcąc nie chcąc muszę oglądać te zakazane buzie codziennie . Co mnie najbardziej denerwuje , że komentują wszystko co zrobię przy dziecku np : wiadomo że malutkie dzieci się drapią po buźce więc kiedy przyszłam do rodziców męza teściu zauważył że moja niunia ma na nosku zadrapane i...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 27 Cze 11, 19:26
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Nie rozumiem takiego zachowania tesciowej.....przeciez przez swoją głupote ich synek zostanie kiedys sam. Która kobieta bedzie to znosila, wszystko do czasu....Ja mam taką wredną tesciową , ale to jest problem mojego męża i jego mamuski. Moj mąż ma 54 lata i jest uzalezniony od mamusi. W sumie pasują do siebie idealnie, jedno i drugie nie ma...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 21 Cze 11, 16:39
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!właśniewyprowadziłam się od narzeczonego i teściowej wrednej suki . milczałam dość długo az psyhicznie wysiadłam tak dalej nie mogło być.ciagle tylko milcz nie odzywaj sie dla naszego dobra to ciagle od swojego faceta słyszałam ile można słuchać że wszystko żle robie i wyzwiska od najgorszych. Nie nawidze swojej teściowej !!!Człowiek wszystko...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 30 Maj 11, 00:21
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!moze i ja cos dopisze. Po ślubie tez zamieszkałam z moja ,, kochaną teściowa'' co przeszłam to nie życze nikomu.......... ale to juz było...teraz i ja zostałam teściową..... ale sobie poprzysięgłam juz dawno ze za nic w świecie u moich dzieci taka historia sie nie powtórzy i chociazbym miała skonac nie będe taka jak moja ,, kochana mamuśka,, I...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 14 Maj 11, 10:54
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!No niestety u mnie sie potwierdziło, wyszłam za całą jego rodzinę nie tylko za męża. W tym konflikcie byłam sama jak pięte koło u wozu. Mąż nie widział co się dzieje lub nie liczył się ze ja cierpię przez jego rodzinę i przez niego. Przeszlam przez koszmar, skończył się prawie gdy wyprowadziliśmy się daaaaaaaaaleko. Nie raz zastanawiam się co by...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 24 Kwi 11, 02:32
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!teściowa to zmora mojego małżeństwa od poczatku...żadne mądrości i psychologiczne koncepcje i tłumaczenia nie zdefiniują i nie pomogą w zgłębiemiu tej klasycznej relacji ,to gen chyba jakis ,nieywytłumaczalna niereformowalna postawa wszystkie są wrednei podłe na wskroś ,nienawidze swojej teściowej od wielu lat jest okropna ieskłonna do...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 23 Kwi 11, 16:28
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Moja "mamusia" jest straszna. Nigdy nie było różowo ale teraz, gdy mamy dziecko, to już prawdziwy koszmar. Nie chce powtarzać historii po raz tysięczny (zainteresowanych odsyłam do mojego wpisu na forum: http://ludzie.onet.pl/kluby/forum.html?c=stc#forum:MSwyODgsMTAwLDgxOTY5MTM4LDIwODU5NDEwNCwxMDc3Nzc3NSwwLGZvcnVtMDAxLmpz), ale po krótce chodzi...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 18 Kwi 11, 15:00
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!I jeszcze jedno chciałam napisać, wszystkim którzy jeszcze nie wplątali się w takie bagno, dobrze się przyjrzyjcie przed ślubem, a nawet jeśli jest ok to nie wierzcie że tak pozostanie. Jedyne najlepsze wyjście to zaciągnąć się w kredyt nawet na 40 lat, ale kupić mieszkanie lub wybudować dom i układać sonie życie we dwoje, a nie we troje czy...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 18 Kwi 11, 14:53
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Wiecie ciągle się zastanawiam jak można być tak naiwnym żeby dać się wplątać w życie z teściami? Ja przecież wiedziałam co przeżyła moja mama ze swoimi teściami, uczestniczyłam w tym wszystkim, a tak naiwnie sama zamieszkałam u teściów. To taki typ właśnie o jakich piszą niektórzy, w oczki pięknie, a za plecami ciągłe obgadywanie, przed...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 25 Lut 12, 19:28
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Niestety czasem nie mamy wyboru i musimy z nimi mieszkać ale czy to daje im prawo do takiego traktowania?
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 14 Kwi 11, 11:31
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Jak ja Cię dobrze rozumiem - u mnie jest dokładnie to samo! Substytut partnera, który się z nią rozwiódł (wiał, tylko się kurzyło, i miał rację jak wszyscy diabli!). Zazdrosna, złośliwa, w dodatku uważa, że jestem zbyt głupia, żeby zrozumieć jej kolejne afronty. Wciąż nastawia mojego mężczyznę przeciwko mnie, wręcz rajfurzy mu PRZY MNIE...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 16 Mar 11, 09:11
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!szkoda ze przeczytałam to dopiero po ślubie :(((((
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 27 Maj 11, 16:25
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!też sobie tak pomyślałam. w dodatku mamy dziecko.
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 11 Mar 11, 21:25
+3    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!a ja twierdzę, że ta stara jeb.na bura suka kłamie nawet jak śpi. Non stop kłamie i jeśli kiedyś podejdzie i powie, że ma zawał to zacznę się śmiać, bo nie wierzę jej w ani jedno słowo! Reszta jak u przedmówców! Najlepsza teściowa to martwa teściowa!!!
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 11 Lut 11, 16:43
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!moja to by poprostu
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 11 Gru 10, 23:29
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Ja też mam przechlapane! Jak powiem "A", stwierdzi że powiedziałam "B" i robi awanturę bo "B" ją obraża. A tak naprawdę ona się broni przed tym co mówię, no bo w końcu prawda w oczy kole.
marta&philippe
Środa | 1 Gru 10, 10:58
0    nie oceniono 0
marta&philippe
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!moja TESCIOWA to tak samo potwor, egoista, osoba zazdrosna do szpiku kosci, oraz uwazajaca ze ona zna i wie wszystko najlepiej!!!! a juz nie mowie o jej mentalnosci- to czlowiek z epoki kamienia lupanego jej mozg cofa sie w rozwoju do naszych przodkow , moja siostra kiedys mi powiedziala :marta twoja swinka morska jest madrzejsza od twojej...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 1 Gru 10, 10:40
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Moja TTESCIOWA to POTWOR;mieszkamy z tesciami od 3lat (czasowo) ,a tesciowa wtraca sie do wszystkiego;nie moze przebolec ze moj maz (jest Belgiem)kocha Polske i chcialby w niej zyc -pracowac;jest tak zazdrosna o nasz dom w Polsce ze nie moze tego wytrzymac ;to wariatka ciagle traktuje mojego meza jak male dziecko, a pzzeciez to dorosly...
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 26 Paź 10, 14:16
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Teściowe są wredne i najlepsza to taka na 100(pod ziemią oczywiście)Wtrąca się,mądrzy,komentuje,krytykuje,obrabia tyłek.Słowem-Potwór!Mam nadzieję,że mieszkanie z teściami będzie chwilowe,bo inaczej wpędzi mnie w chorobę to babsko.
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 7 Paź 10, 14:52
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!wychodze za maz pod koniec pazdziernika oczywiscie wbrew woli mojej wrednej tesciowej mieszkam z nia i znalazlam sposob na jej dzialania przeciwko mnie poprostu sie do niej nie odzywam i wiecie co pomaga ona w szal wpada dzwoni po wszystkich bo nie moze zniesc tej sytuacji a ja jestem usprawiedliwiona milczeniem bo w jej przypadku milczenie jest...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 22 Lis 10, 09:45
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!O rany twój przypadek z tewściową jest zupełnie taki sam jak mój. Ja do niej też sie nie odzywam tylko tyle co trzeba bo od samego początku kopie pod nami dołki. Najlepsze bo jak tylko nas nie ma to przychodzi do naszej kuchni i przegląda wszystki egarnki, szafki, lodówke, paluchami oblizuje moje placki i nawet miski dziecka!!! bo musi miec...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 13 Cze 11, 17:28
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!mam to samo o jezu to samo, wiec nie jestem sama z tym problemem....
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 26 Wrz 10, 00:01
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Moja niedoszła teściowa, szmacidło przebrzydłe non stop dzwoni gdy jestem z jej synem! Szlag mnie trafia!!!!!!!!! A on jej nie umie powiedzieć, że jest ze mną i rozmawia nawet po 20 minut!!!
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 9 Maj 12, 23:38
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!u mnie jest identycznie! (tylko że jestem już po ślubie) ... co z tym zrobić? nie wiem :( ja już nie daje rady pomóżcie
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 6 Wrz 10, 03:21
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Polska tesciowa to niedojrzala kobieta.bardzo duzo zalezy od faceta
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 31 Sie 10, 16:25
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!moja teściowa nastawia na mnie całą rodzinę jak z kimś rozmawiamy ciągle mnie poprawia twierdzi że jestem za mało inteligentna żeby przebywać w jej towarzystwie wredna małpa
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 27 Sie 10, 11:27
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Ja kiedyś myślałam, ze kawały o teściowej są śmieszne ale tera wiem, że to nie kawału tylko prawda. Moja przyszła teściowa kiedyś mnie uwielbiała, bardziej niż swojego syna, nadskakiwała na każdym kroku. A potem jej się odmieniło, nie nawidzi ani mnie ani syna o czym mówi głośno i wyraźnie, wygaduje niestworzone historie, a do tego tak...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 3 Wrz 10, 22:19
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Ja z moją przyszły teściową mam tak samo, kiedyś mnie bardziej uwielbiała niż swojego syna a teraz to szkoda w ogóle gadać, wszystko się popsuło od kiedy zamieszkaliśmy z nią razem! Nienawidze jej! Jest głupia jak but! Uważa się za mądrzejszą chociaż nie ma rzeczy żeby była w czymś dobra!Marzę żeby zamieszkać osobno bez niej!
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 26 Sty 11, 11:16
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!To się w y p r o w d ź. Czy teściowa, to znienawidzona Cię trzyma siła. Weź meża i walizeczki i chodu....
Flandra
Wtorek | 27 Lip 10, 16:51
0    nie oceniono 0
Flandra
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!po trudnym związku z teściową, teściem i resztą "cudownej" rodzinki nie mogę się pozbierać
Terapeuta zalecił mi stworzenie grupy wsparcia - dla osób borykających się z takimi problemami. Założyłam forum - http://tesciowa.fe.pl, gdyby ktoś miał ochotę napisać o swojej sytuacji, ponarzekać i poczuć się zrozumianym w gronie osób, które...
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 27 Sie 10, 23:00
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Terapeuta?!Może to jest dobry pomysł!...żeby znów zacząć żyć normalnie!! 10 długich lat pod dachem teściów i do tego jeszcze z jej rodzicami! To zahacza o masochizm.Jestem u kresu sił,bo cierpliwość już dawno się skończyła.
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 24 Cze 10, 00:50
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!moja tesciowa to kawał jeba**** szmaty nie nawidze jej jak h**uj jest miła do obrzydzenia ale jak cos nie jest tak to juz nie jeste dobra ale zała czepia sie nas ze lezymy razem w luzku z
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 8 Wrz 10, 23:56
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!w koncu ktos o podobnych emocjach do moich, tez mam ochotw tej szmacie wypier... kur... stara, malo,ze w niczym nie jest dobra, jak sie za cos łąpie to jej nie wychodzi , wszystko co trafia w jej rece to zaraz zepsute, a rady daje - pani madralinska - sralinska nienawidze jej, za wszytskich wszystko chce robic, wstaje specjalnie wczesnie...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 31 Maj 10, 22:02
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Nie jestem wyjątkiem jeżeli chodzi o moją teściową...to stara, głupia, wredna, wszechwiedząca baba, która wszystkim doradza i wszystko wie najlepiej. Kontroluje wszystko i wszystkich w swoim domu (na szczęście z nią nie mieszkamy), ale po 2 latach małżeństwa nie mogę na nią patrzeć..o słuchaniu nie wspomnę. Budujemy z mężem dom...Oczywiście kto...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 29 Mar 10, 14:13
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!no ja mieszkam razem z "tesciową" pff to głupia małpa a nie tesciowa... wezcie dziewczyny sie nie 100 razy a 1000 razy zastanówcie przed wzięciem ślubu.
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 12 Sie 10, 23:07
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!to czemu mieszkasz z teściową a nie z własną mamusią?
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 4 Lut 10, 16:10
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!haha
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 23 Gru 09, 16:02
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Prawda jak nic:) Ja mam straszną przyszłą teściową, wredna ścipska, wszystko najlepiej robi, jest najlepsze, uważa się za anioła, mówi zawsze jak ją to ludzie kochają, bo ona to ma przecież takie dobre serce...a prawda jest inna! A wiecie co jest najgorsze? że mieszkam z nią pod jednym dachem, nikomu nie życzę. # lata męki, płaczu, niestety...więcej »
synowa interuz
Środa | 11 Sie 10, 12:50
0    nie oceniono 0
synowa interuz
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!witam.Ja tez mam problem z tesciową !Najpierw wojna była z tęściem wredny i jak on to mówi osoba która wszyscy znają i ma jakąś pozycję(miał z akomuny( anie teraz.Ale on przynajmniej to co myslała to mówił a ona..?! Szok !!! zawsze udaje tą najlepsza kochającą dbająca o dom itp.A tak naprawde obgaduje wszystkich za plecami a potem udaje...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 17 Lis 09, 12:15
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!i oto prawda oj tak....
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 8 Lis 09, 19:11
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!ja mieszkam z teściami!!!! to jest okropne, straszne i wkurzające!!!nigdy nie pozwólcie by zamieszkać z mamą męża... zawsze będziesz najgorsza i zawsze co zrobisz jest złe!!!
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 30 Wrz 09, 11:45
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!A dla mnie ten artykuł pokazuje jak małe pojęcie o życiu ma jego autor. To bzdura, że poślubiając kogoś poślubiamy jego rodzinę. Owszem w pewnym sensie rodzina jest ważna, ale nic na siłe... Jeśli relacje w rodzinie odbiegają od naszych oczekiwań, które w związku powinny być wspólne to najważniejsze jest stanowić wspólny front. Jeśli dwoje ludzi...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 27 Maj 11, 16:33
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!nawet nie wiesz jakie potrafią być teściowe. synkowi powie, że się zmieni, a tak naprawdę to ma to w dupie i robi tak jak jej się podoba. wiem, bo taką mam "mamusię". a jak są jeszcze dzieci, to ona zawsze najlepiej wie jak powinny być wychowywane. w dodatku moja to skrzywiona zawodowo nauczycielka.
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 11 Wrz 09, 21:33
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Ten artykuł jest żałosny. Obraża żony alkocholików, których problem nie jest tak płytki jak ten opisany powyżej oraz poniża kobiety otyłe, które bardzo czesto nie potrafią poradzić sobie z przybranymi kilogramami podczas np. 3 ciąży. Życie układa się bardzo różnie! Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka! Wystarczy chwila przemyślenia...
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 17 Lip 09, 07:03
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!ja nie mam jeszcze slubu ale już słysze jaka to ja zła nie jestem ZŁA!!!! juz czasami nie moge wytrzymac płacze. jego rodzice ciągle obrażajai poizaja moja rodzine(((( ile można dzwoni piszze sms mam tego dość
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 10 Lip 09, 13:45
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!a ja w celu poprawienia sobie nastroju czytam o potwornych tesciowych. mieszkam o 2 lat u narzeczonego (u jego matki dokladniej)
pna niby jest ok, ale nie umiem na nia patrzec! nawet odpowiada za mie jak moj narzeczony sie mnne o cos pyta...
jestem wykonczona nia, bo ona ma przeciez zawsze dobre checi- mawia moj narzeczony!

przynajmniej...
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 27 Maj 11, 16:36
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!uciekaj z tego związku!
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 9 Lip 09, 20:40
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Mam taką w domu,myślę ,że to nie człowiek tylko diabelski pomiot.
Mam w głowie myśli; powiesić się ,czy skręcić diabłu kark.
Wyzwala we mnie pokłady zła ,o których nie miałam pojęcia, że je mam.Niech ją i jej podobne piekło pochłonie.
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 13 Lis 10, 23:35
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Jak ja Cię doskonale rozumiem. Ta się złożyło, że muszę z moją mieszkać - już 7 rok! Piekło, a nie życie, do wszystkiego się wtrąca, daje porady odnośnie dziecka, włazi bez pukania do naszego pokoju, bo jak mówi, dom jest jej i ona ma prawo! Do mnie zwraca się: wyp... do tatusia, bo ja tu jestem panią! Zazwyczaj się do niej nie odzywam, żeby...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 22 Lis 10, 10:47
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Siebie nie wieszał bo wtedy dasz wygrac tej diablicy, raczej to jej powinnas łeb ukręcić. ,,Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie'', ja mam ten sam problem, i to co ona mi na złość robi tak ja jej i kółko sie kręci. Rok siedziałam cicho nic sie nie odzywałam, tylko płakałam sama w ciszy, i mieli satysfakcję z tesciem, ze naublizaja mi a ja sie nie...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 7 Cze 09, 21:55
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Mama mojego faceta dotychczas mnie lubiła, przynajmniej tak mi się zdawało. Jednak niedawno wynikła taka sytuacja dość niemiła dla mnie. Mama mojego faceta powiedziała do jego brata że nie życzy sobie żebym mówiła do niej mamo. Młody mi o tym powiedział. Jak się mocno zdziwiłam, bo nigdy tak do niej nie mówiłam. Zawsze zwracałam się per pani....więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 31 Maj 09, 00:23
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Niestety i u umnie nie wyglada to różowo. Wiecznie sie wtrąca w nasze prywatne zycie. Chce wspoldecydowac we wszystkim. Wiecznie domaga sie szacunku i drogich prezentów. Ale ostatnio powalila mnie na ..... Stwierdziła ze nie mogła pracowac bo zjamowała sie wychowaniem dziecka (czyli syna a mojego męża) wiec zażadała emerytury w wysokości 1500 zł...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 25 Maj 09, 11:56
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!To wszystko prawda z moją przed ślubem było ok ale od kiedy urodził się mój synek dwa miesiące temu mam jej dość wszystko wie najlepiej a ja w ogóle nie nadaje się na matkę i jeszcze jakby tego było mało kłócę się o nią z mężem jeszcze chwila i albo zwariuje albo pokłócę się z nią na Amen bo nie pozwolę na to by mną dyrygowała i robiła z moim...
gość
Poniedziałek | 10 Maj 10, 16:11
0    nie oceniono 0
gość
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!ja mam dokladnie tak samo wszystko zaczelo sie psuc po narodzinach mojej coreczki.bo tesciowa to najlepsza babcia,wszystko wie najlepiej i wie dokladnie czego potrzeba mojej corce bo ona jest babcia i mama i jest doswiadczona i wie ode mnie lepiej czego moja coreczka potrzebuje.a jak jej powiedzialam ze to ja jestem mama i wiem lepiej od niej...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 24 Maj 09, 17:38
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!moja teściowa chce z mego męża uczynić substytut partnera od śmierci teścia. Choć już minęły 2 lata żyje tylko życiem syna, wydzwania po kilkadziesiąt razy dziennie z pytaniem gdzie jesteś, namawia go by u niej nocował i skrycie cieszy sie gdy coś nie tak jest między nami, bo myśli, że wtedy zamieszka on z nią. Mój mąż mnie irytuje aż taką...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 10 Maj 09, 19:50
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!a moja przyszła tesciowa oświadczyła mi, ze jeśli będę nastawiała moje przyszłe dzieci przeciwko niej, to pożałuję. Dodam, że jej syn nie jest jeszcze moim mężem, a dzieci nie są nawet w planach. Nigdy nie przyszłoby mi do głowy nastawianie kogokolwiek przeciw komukolwiek. Zastanawiam sie, co ta kobieta o mnie mysli...?
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 25 Lut 09, 15:27
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Niestety moja historia potwierdza wszystko, to co zostało wcześniej napisane. Z tym wyjątkiem, że na początku było cacy, niedzielne obiadki u teściów, wspólne zakupy od czasu do czasu, bez wtrącania się w nasze prywatne sprawy. Wszystko odwróciło się do góry nogami kiedy urodziłam - telefon dzwoni non stop, jak maleńki, jak karmisz, jak...więcej »
paulapaula
Czwartek | 5 Mar 09, 11:26
0    nie oceniono 0
paulapaula
Re: Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Cóż można dodać....??? Moja teściowa wychowała swojego synka w przekonaniu zawsze być pierwszym i zawsze najlepszym ,ja nie nadąrzam za pedem do doskonałości moich teściów i mojego męża mimo że strasznie go kocham jestem bardzo wrażliwą osobąi nie zawsze wszystko robie doskonale. Tysiące dobrych rad i brak pochwał na cokolwiek co zrobie- na...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 31 Sty 09, 17:30
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Ja wystarczy że tylko pomysle o mojej tesciowej i jej córeczce to mnie krew zalewa. Nie potrafi sie zachowac w zadnej sytuacji a na weselu wstyd mi było przed moja rodzina. Ona chyba nie zna nawet słowa KULTURA OSOBISTA. A moj mąż oczywiscie nic zlego nie widzi bo to mamusia i złego słowa powiedziec nie moznai to tylko ja wymyslam. Boze do...
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 30 Sty 09, 14:31
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!dzis orzezylam to na swojej skorze..
Jestem przyszla zona Holendra. Staram sie jak moge, zeby byc dobra synowa, ale zwykle odnosze wrazenie, ze niewystarczjaco mocno sie straram. Ja jak ja- ale moj narzeczony nie jest doceniany przez rodzicow. I wychowany, ze dziob trzyma sie na klodke. Wychowany przez toksycznych rodzicow. nauczyli go bycia...więcej »
MadziaMadzia
Poniedziałek | 26 Sty 09, 17:01
0    nie oceniono 0
MadziaMadzia
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!jak się cieszę że trafilam na tę stronę:) moja teściowa jest prawdziwą wiedźmą. Wszystko zaczęło się gdy urodziłam dziecko. Tysiąc dobrych rad, miliony "prezentów", codziennie kontrolne telefony i wizyty. Po pewnym czasie miałam tego dość. Wkurzała mnie. Traktowała moje dziecko jak swoje własne... Postanowiłam że dam jej odczuć że mi się nie...więcej »
kajla
Sobota | 24 Sty 09, 12:27
0    nie oceniono 0
kajla
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!artykuł fajny tylko szkoda że przeczytałam go już po fakcie.Najpierw moja teściowa wydawała się być fajną babką,ale teraz gdy mieszkamy z nią okazuje się być potworem,egoistką kochającą tylko siebie i kasę.Dom i wnuk kompletnie ją nie interesuje,ale zato wtrąca sie w każdą sprawę między mną a mężem,i na dodatek winą za wszystkie problemy obarcza...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 20 Sty 09, 21:54
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!to co pisza to jest prawda i mam ja dosc jak juz ja widze to mi krew w srodku gotuje. ale jest babcia mojego synka. Chociarz to ona mnie ma za nic zawsze robie dla niej zle a przed slubem bylam za nia i po paru miesiecy sie to juz zmienilo
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 20 Gru 08, 11:19
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Jeszcze nie jesteśmy po ślubie a już mogę się podpisać pod tym tekstem obiema rękami. Tylko, że mamusia mojego mężczyzny jest na dodatek tępa do granic możliwości
kamiliana
Czwartek | 4 Gru 08, 22:02
0    nie oceniono 0
kamiliana
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!po przeczytaniu tego artykułu aż sie boje jestem mezatką od niedawna spodziewamy sie dziecka a ja swojej tesciowej nienawidze jej kultura osobista jest nie do opisania i do tego zawsze śmierdzi potem jejku ja sobie nie wyobrazam ze ona bbedzie uczystniczyc w zyciu mojej rodziny niewiem co mam robic bo bardzo kocham meza i jest zpupełnie inny niz...
mimi
Środa | 17 Gru 08, 01:24
0    nie oceniono 0
mimi
Re: Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!niby latwo tak powiedziec : zyjcie po swojemu nie martwcie sie o to . tak jasne niby jak> skoro miesza ciagle w zycie i psuje relacje i wymysla nie wiadomo co. traci sie cierpliwosci . jak cie nie zaakceptuje to zawsze bedzie wojna . w tej sytuacji to musi byc naprawde silny mezczyzna ktory postawi na swoim i bedzie szanowal zone a teraz to...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 29 Paź 08, 19:24
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!moja tesciowa to upierdliwa baba a przy tym jeszcze pierduśnica jakich malo...
sygryda
Poniedziałek | 27 Paź 08, 14:43
0    nie oceniono 0
sygryda
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!A matka mego faceta to za przeproszeniem jest popeprzona baba. jest mloda a zachowuje sie jakby miala 60 lat;/ ja zabralam syna jej, ja dziwka ja glupia a on ma byc jej sluga ;/ a teraz wmawaia ze chora na serce i to wszystko przez niego albo mnie ;/ a sama pali i nalowowo pije kawe ;) niech wezmie sie za siebie. spotka sie z kims znajomymi....więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 10 Sty 12, 16:49
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!mam to samo wlasnie tak samo, ma 45 la a ciagle tylko jeczy i wykorzystuje mojego faceta ze to tamto zalatwic i td nie rozumie ze on ma prawo do swojego zycia i swojej rodziny koszmar, az serce boli a on jak glupi lta ki zalatwia bo to jego mama ta do kasyna ma sile isc nachclac sie tez potrafi i ma na to sile , i perdoic z pijakiem ale reszte...więcej »
Iza, 27
Piątek | 3 Paź 08, 19:54
0    nie oceniono 0
Iza, 27
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Byliśmy zaręczeni, była sala zamówiona, termin, byłam taka szczęśliwa, plany, marzenia, wspólne mieszkanie na osobno i odszedł z dnia na dzień, bo bał się o relacje, między mną a jego rodziną. Wszystko co robiłam było źle. Od razu widziałam, że jej nie pasowałam. A że się nie dawałam to do widzenia. Nie tak łatwo mi jednak o nim zapomnieć..., na...
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 3 Paź 08, 19:49
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Teściowa
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 3 Wrz 08, 12:36
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!ja mam taką teściową że wygoniła mnie z jej mieszkania mąż został z nią jak koledzy nagadali że będzie sypiał z mamusią to od wstydu wprowadził się do naszej kawalerki.Z mamusią buduje domek i po mimo wszystko że mnie wyzywa od skur.... kołtonów to mamusia jest dobra .przeżywam koszmar mam 6 letniego syna manipulują nim gdyby nie on to niewiem...
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 14 Sie 08, 20:37
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Dziewczyny wybaczcie,że to napiszę ale cieszę się,że macie takie złe stosunki z teściowymi bo to znaczy,że nie jestem sama i nie tylko ja mam taka okropną teściową!
Roszponka
Wtorek | 12 Sie 08, 12:47
0    nie oceniono 0
Roszponka
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Świeta prawda - ja nie patrzałam na to i teraz jestem na etapie rozwodu - meżuś oczywiście za mamusią siostrunią itd.ta podła szmatława s... rozbiła moje małżeństwo wpierdalając się we wszystko co możliwe ... życzę jej rychłej zmiany stanu skupienia i mam małą nadzieję w sercu,że każde z jej dzieci będzie rozwodnikiem, rozwódką :-)))...
Królewna
Niedziela | 27 Lip 08, 21:12
0    nie oceniono 0
Królewna
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Z moja przyszla tesciowa stosunki mi sie kompletnoie popsuly,oskarzyla mnie o cos czego nie zrobilam, wciagnela w to swoja coreczke pusta jak cholera i wielu innych ludzi ktorzy mnie znaja, najchetniej zatrzymalaby swojego synka dla siebie.Najgorsze jest to ze jest pusta ograniczona baba,a mysli ze zjadla wszystkie rozumy.Zrobilam dla niej...więcej »
marysia
Środa | 11 Cze 08, 09:46
0    nie oceniono 0
marysia
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!A ja chyba prowadzę cichą wojnę z "mamą". Taka sytuacja: w piątek prosiłam o zajęcie się dziećmi we wtorek, bo miałam rozdanie dyplomów i chciałam pójść z mężem. Oczywiście, przyjedziemy. Usłyszałam od teściów. Uznałam, że sprawa załatwiona. Tymczasem, nie przyjechali, bez słowa komentarza. Pojechałam sama. Mąż został z dziećmi. Wróciłam,...więcej »
sygryda
Poniedziałek | 23 Cze 08, 20:44
0    nie oceniono 0
sygryda
Re: Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!czy to mozliwe ze matki synow by pragneły zeby ich syn wogole sie nie ozenil??
Calineczka
Niedziela | 27 Lip 08, 21:04
0    nie oceniono 0
Calineczka
Re: Re: Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Moja przyszla tesciowa powiedziala mi ze zabralam jej syna!!!!!!!!!Paranoja jakaś.Patrzac w ten sposob to ona tez komus syna zabrala.
Szczęśliwa
Poniedziałek | 6 Paź 08, 12:47
0    nie oceniono 0
Szczęśliwa
Re: Re: Re: Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Nie martw się, ja usłyszałam dokładnie to samo. I co zrobić z taką babą...trzeba jakoś żyć i się nie przejmować, bo świat jest piekny! i Jakaś kobieta nie będzie tego psuła! To ona ma problem, a nie ja. Najważniejsze to nie przejmować się tym, odseparować, i powiedzieć sobie: " A mi to zwisA" :D tak jest zdecydowanie lepiej:D
lisa
Wtorek | 27 Maj 08, 10:21
0    nie oceniono 0
lisa
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Hej. Składaliście życzenia swoim teściowym z okazji Dnia Matki? Ja nie i pewnie się obraziła.
synowa
Poniedziałek | 3 Lis 08, 17:53
0    nie oceniono 0
synowa
Re: Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!ja chetnie swojej złoże. wiecie dochodze do wniosku ze najgorsze tesciowe to te siedzace na rencie, albo na panstwoej posadce malo zarabiające, bez celu w zyciu,zainteresowan, ja mam tradycyjna pod wzgledem pogladow, ale za to zajebista teściowa. Ma wlasna firme i zarabia kupe kasy.Kupila nam mieszkanie ktore wybralismy, urzadzila jak...więcej »
ak
Sobota | 24 Sty 09, 13:28
0    nie oceniono 0
ak
Re: Re: Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Boże jak ja Ci zazdroszczę. Pozdrawiam
:(
Poniedziałek | 20 Kwi 09, 17:12
0    nie oceniono 0
:(
Re: Re: Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!jesteś szczęściarą!! moja teściowa siedzi w domu, bo teść ma na nią zarabiać i tylko kombinuje jak to u nas w życiu namieszać.. jeśli mamy swoje plany to słyszę, że ona spać po nocach nie może, bo tak się stresuje..grosza nam nie dała a tylko ciągle krytykuje, ciągle jest nie tak.. powoli mam dosyć :( szkoda, że tego artykułu nie przeczytałam...
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 8 Wrz 10, 19:26
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Poczekaj aż przyjdzie dziecko skończy się ta sielanka :) Moja teściowa też była super :) Jeszcze w ciąży kupowała nam różne ubranka dzieciece i zabawki itp. Ale potem się zmieniła. jej zdaniem źle karmię dziecko bo ona to robila inaczej, źle robię mnóstwo rzeczy. A jak mówię żeby nie dawać mojej córeczce tyle lizaków to ne słucha tylko się...więcej »
okulary
Niedziela | 31 Lip 11, 14:11
0    nie oceniono 0
okulary
Re: Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Moja teściowa to świetna kobieta,nigdy nie narzeka,pewnie nawet nie ma czasu,ponieważ
ma rozliczne zajęcia.Mieszkamy zo km od siebie jak jesteśmy u niej krócej czy dłużej zawsze jest szczęśliwa jeszcze z wnukami znajdzie czas zawsze sobie pogadają,bardzo ją
lubią,nawet wiele razy spędzają u niej czas,bo mieszka sama, teść umarł kilka lat...więcej »
anka22
Piątek | 23 Maj 08, 23:10
0    nie oceniono 0
anka22
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Hej !
No to ci wspołczuje , uwazaj zeby twoje zycie nie bylo we troje czyli ty twoj chlopak i jego mama bo takie zycie nie ma sensu . To taka dobra rada na przyszłość. Pozdrawiam
anka22
Poniedziałek | 19 Maj 08, 22:30
0    nie oceniono 0
anka22
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Widze ze dawno tu niktk nie zaglądał?
Moja niedoszła tesciowa dalej miesza a mi powoli zaczyna brakowac sił do walki . Pozdrawiam wzystkich i zycze powodzenia.
vera
Środa | 21 Maj 08, 12:10
0    nie oceniono 0
vera
Re: Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!hej ! ja mam taka sytuacje ze mama moje chlopaka dowiedziala sie ( na komputerze syna ) ze wspolzyjemy i zrobila to taka dzika awanture.. dzwonila do mojej mamy ...
uwaza ze jestesmy dziecmi ze mamy skonczyc studia itp..a co by bylo ze jakby dziecko itp ze milosc nasz czysta jest,,,
a ja naprawde nie zaluje ze kocham sie z moim bo naprawde...więcej »
qwdd
Sobota | 20 Wrz 08, 17:09
0    nie oceniono 0
qwdd
Re: Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Zamiast topić - postaraj się zrozumieć, czasem się to udaje.
iwona30
Niedziela | 13 Kwi 08, 17:46
0    nie oceniono 0
iwona30
Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!również się zgadzam chciała bym napisac ze nie wiecie jaka może byc teściowa fałszywa i plugawa co dzień pracuje nad moją nerwicą a przed innymi udaje chorą płaczącą staruszkę która chodzi non stop do koscioła i ze moja jest najgorsza .popsuła wszystko co budowałam z moim mężem przez wiele lat czyli uczciwość miłość szacunek to co mi pozostanie...więcej »
anka 22
Wtorek | 22 Kwi 08, 17:52
0    nie oceniono 0
anka 22
Re: Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!po przeczytaniu twojej wypowiedzi moge sie z toba zgodzic nie wszyscy wiedza jakie potrafia byc tesciowe i przyszłe tesciowe . Moja niedoszła tesciowa doprowadziła do tego iz nie bierzemy ślubu a date mielismy ustalona teraz wszystko sie zmieniło , chciałabym tylko umieć go zostawic , przestać go kochac a to nie jest proste . Juz sama nie wiem...
Iza, 27
Piątek | 3 Paź 08, 19:36
0    nie oceniono 0
Iza, 27
Re: Re: Re: Teściowa ..temat rzeka. W sensie, że nie raz chciałoby się ją utopić!Byliśmy zaręczeni, była sala zamówiona, termin, byłam taka szczęśliwa, plany, marzenia, wspólne mieszkanie na osobno, i odszedł z dnia na dzień, bo się bał jak będzie między mną a jego rodziną. Wszystko co robiłam było źle. Od początku wiedziałam, że jej nie pasowałam. Nie dawałam się, to do widzenia. Musi to być taka dziewczyna, która jej...
synowa
Sobota | 22 Mar 08, 09:07
0    nie oceniono 0
synowa
teściowa na odległosć to też tragediawychodząc za maż cieszyłam się zę będe miała tę jędzę daleko od siebie i zacznę wić przytulne gniazko u siebie w mieszkaniu. Okazuje się ze telefony synka do mamusi się nie urywacją, a wszystkie Święta i wolne od pracy synek aż rwie się do mamusi. Tragedią jest, ze choćbym stawała na rzęsach, to klimat jego rodzinnego domku nie zasąpi to, co ja...więcej »
Napisz komentarz i dołącz do dyskusji

Podobne do Teściowa... Temat rzeka. W sensie, że nie raz...

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl