Polki.pl
kom. (1)

Najpopularniejsze gry z dzieciństwa!

Strona 1 z 11

Jedną z wielu rzeczy, które przywołują wspomnienia z dzieciństwa i wprowadzają w świetny nastrój są gry planszowe i zręcznościowe. Zaskakujący jest fakt, że w dzisiejszych, komputerowych czasach są nadal popularne. A oto gry, które były idealną, popołudniową i wieczorną rozrywką, kiedy mieliśmy po kilka i kilkanaście lat!

Najpopularniejsze gry planszowe!

fot. depositphotos.com

Choć obecnie elektroniczne gadżety cieszą się największym zainteresowaniem wśród zarówno dzieci, jak i dorosłych, w niektórych domach wciąż to gry planszowe i zręcznościowe jednoczą wszystkich członków rodziny. Dostarczają wielu ciekawych wrażeń, korzystnie wpływają na rozwój intelektualny i nie niszczą wzroku tak jak telewizyjne i komputerowe ekrany. Ponadto uczą planowania oraz abstrakcyjnego i strategicznego myślenia. Cena gier waha się od 50 do 100 złotych. Są to jednak pieniądze, które warto wydać, gdyż jest to inwestycja na lata. Większość gier jest bardzo dobrze wykonana pod względem technicznym, stąd ich codzienne użytkowanie jest jak najbardziej możliwe i przede wszystkim wskazane. Zobaczcie znane i integrujące rodzinę gry!

  • 1
  •   z 11 

Sonda - W jaką grę grałaś najcześciej w dzieciństwie?

Gry planszowe i zręcznościowe jednoczą wszystkich członków rodziny. Macie jakąś ulubioną? Która z nich kojarzy wam się z beztroskim dzieciństwem?
Oceń4.20 / 5
Redakcja poleca

Podobne w temacie Hobby

Skomentuj Najpopularniejsze gry z dzieciństwa!

Gość
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 2 Sie 13, 10:49
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Najpopularniejsze gry z dzieciństwa!A gdzie kości ?.
Dla tych którzy nigdy nie grali. Gra polega na rzucaniu pięcioma kościami do gry i wyrzucenia odpowiedniej sekwencji oczek. Sekwencje odpowiadają sekwencją z pokera. I tak: 5 takich samych oczek to poker, 4 -kareta, od 1-5 to mały strit, od 2-6 to duży strit, trzy takie same oczka i dwa to full itd. Każda sekwencja ma punkty....więcej »

Podobne do Najpopularniejsze gry z dzieciństwa!

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl