Polki.pl
kom. (79)

Monnari - elegancka odzież dla kobiet

„MONNARI TRADE” S.A jest liderem na polskim rynku eleganckiej, markowej odzieży dla kobiet powyżej 30 roku życia. Posiada trzy znaczące na polskim rynku marki MONNARI, PABIA, MOLTON i jest liderem w tym segmencie odzieży damskiej. Spółka posiada największą w tym segmencie sieć sprzedaży.

„MONNARI TRADE” S.A. od 20 grudnia 2006 r. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Model biznesowy Spółki koncentruje się na budowie i zarządzaniu markami, projektowaniu kolekcji, działaniach marketingowych związanych z promocją marki oraz sprzedaży towarów, przy jednoczesnym outsourcingu produkcji i rozwoju sieci sprzedaży.

Historia
Marka MONNARI istnieje na polskim rynku od 1998 roku, kiedy to powstała spółka cywilna o tej samej nazwie. Znakiem rozpoznawczym tej małej firmy odzieżowej były damskie bluzki. Pierwsze sukcesy rynkowe i zwiastuny rozpoznawalności marki wiązały się z tym właśnie asortymentem.
Spółka „MONNARI TRADE” S.A powstała w kwietniu 2000 roku. Wraz ze zmianą formy działalności rozpoczął się intensywny rozwój wzorcowni i działu projektantów. Pozwoliło to na tworzenie autorskich kolekcji , opartych na najnowszych trendach mody.
W ciągu kilku lat „MONNARI TRADE” S.A zbudowała jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek odzieżowych MONNARI , z największą w Polsce w tym segmencie własną siecią salonów sprzedaży.

Kolekcje MONNARI czterokrotnie zdobyły prestiżowy tytuł „Doskonałość Mody” magazynu Twój Styl - w roku 2001 za kolekcję dzienną, w roku 2002 za kolekcje dzienną, okrycia wierzchnie i dzianiny, w roku 2003 – za kolekcję dzienną i dzianiny. W roku 2006 Doskonałość Mody przyznana została w kategorii polska firma ekskluzywna – weekend.
Powodzenie kolekcji MONNARI, szybki rozwój własnej sieci detalicznej oraz konsekwentny wzrost przychodów i zysków firmy, dowiodły skuteczności Zarządu w realizacji zaplanowanej strategii . Aby w pełni wykorzystać możliwości rynkowe, Zarząd „MONNARI TRADE” S.A podjął decyzję o pozyskaniu kapitału poprzez wejście na Giełdę Papierów Wartościowych. Od grudnia 2006 Spółka notowana jest Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych S.A. Środki pozyskane w wyniku publicznej emisji przeznaczone zostają na budowę sieci sprzedaży, budowę centrum logistycznego oraz usprawnienie dystrybucji.
Dalsza strategia rozwoju „MONNARI TRADE” S.A zakłada rozwój portfela silnych marek.

Wzornictwo
Kolekcje MONNARI kierowane są do kobiet po trzydziestym roku życia, preferujących tzw. nowoczesną klasykę. Obejmują ubrania najwyższej jakości, wykonane ze szlachetnych tkanin (m.in. naturalne jedwabie, wełny, kaszmiry), o klasycznym kroju, jednak zaprojektowane z uwzględnieniem najnowszych trendów mody. Oferta obejmuje w każdym sezonie blisko 1000 wzorów, w różnych wariantach kolorystycznych (płaszcze, kurtki, żakiety, spódnice, spodnie, sukienki, bluzki, kamizelki, dzianiny). Wszystkie projekty spójnych kolekcji powstają w centrali Spółki w Łodzi, wykonanie zlecane jest producentom zewnętrznym.. Pozwala to na tworzenie unikalnych, w pełni autorskich kolekcji, zgodnych z najnowszymi, światowymi trendami mody. Atutem kolekcji jest spójność i krótkie serie oferowanych modeli. Odzież uzupełniana jest markowymi dodatkami (buty, torby, paski, biżuteria, okulary, szaliki, rękawiczki itp.), których charakter jest ściśle skorelowany z kolekcją odzieży proponowanej w danym sezonie. Elementy kolekcji można ze sobą dowolnie zestawiać i komponować, uzupełniając dodatkami. O atrakcyjności oferty MONNARI świadczy rynkowe powodzenie kolekcji.
Oceń3.38 / 13
Redakcja poleca

Podobne w temacie Marki, producenci

Skomentuj Monnari - elegancka odzież dla kobiet

Gość
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 7 Lis 15, 19:24
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobiettorebki
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 2 Kwi 15, 21:29
0    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobieta ja kupuję elegancką odzieŻ w lumpeksie
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 14 Mar 15, 18:17
-1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietW Monnari kupuje od lat,fakt ze troszkę boli mnie fakt ze nie ma już bluzek koszulowych i koloru czerwonego,ale i tak jestem zadowolona.Najbardziej cieszy mnie fakt,co tez sama sprawdziłam coraz wiecej rzeczy produkowanych jest w PL wiec tym bardziej duży plus.Wnerwia mńie tylko ciągła chęć pomocy od strony ekspedientek,ale to ich praca wiec...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 16 Lut 15, 13:43
0    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietODRADZAM!!!! fatalnej jakosci ubrania. plaszcz zimowy bo 3 miesiacach byl do wyrzucenia a reklamacja nie zostala uwzgledniona. Za taka cene spodziewam sie lepszej jakosci.... porazka!
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 25 Sty 15, 14:59
+3    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietOdnośnie zwrotów i wymiany , w jakim celu udają panie zaskoczenie przecież od razu podczas zakupów sprzedawca zawsze o tym informuje, dla mnie to nie przeszkadza , nie jestem tym faktem zaskoczona i nie plote bredni na forum😉
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 23 Gru 14, 10:05
0    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietDziadostwo a nie sklep nie odebierają telefonów nie odpisuja na emaile idzicie w p..........
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 25 Sty 15, 15:01
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietMoże to nie centrala telefoniczna, można się ruszyć i nie marudzić
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 13 Gru 14, 23:10
-2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietUwaga- BRAK wymian! brak zwrotów! Niemiła obsługa! Odradzam
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 7 Gru 14, 12:34
+2    oceniono 4 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietZdecydowanie nie
POLECAM tej firmy- TAM NIE MA ZWROTÓW
Pierwszy i ostatni zakup
Sobota | 13 Gru 14, 22:57
0    oceniono 2 razy
Pierwszy i ostatni zakup
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietDokładnie. Brak zwrotów ale i WYMIANY to juz moim zdaniem skandal! Dlatego także NIE polecam.
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 29 Paź 14, 16:14
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietA w jakich innych sklepach kupujecie elegancką odzież? Preferujecie internetowe, stacjonarne? Pozdrawiam Panie!
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 11 Wrz 14, 17:42
+3    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobieto tak ,ja też tam lubię robić zakupy
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 11 Wrz 14, 16:39
+3    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietJA NATOMIAST ZOSTAŁAM MILE ZASKOCZONA W MONNARI LUBLIN REAL-W MAJU 2014- GDZIE ZOSTAŁAM W SPOSÓB PROFESJONALNY OBSŁUŻONA CO NIE ZDARZAŁO MI SIE W TYM SALONIE WCZEŚNIEJ -OD TAMTEJ PORY TYLKO TAM KUPUJĘ-NAPRAWDĘ POLECAM-MALUTKI,PRZYTULNY SALON,MIŁA OBSŁUGA A CENY PRZECIEŻ TAKIE SAME WSZĘDZIE I PO CO SIĘ PCHAC"TOM GDZIE NAS NIE CHCĄ
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 20 Cze 14, 19:08
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietMonnari to firma, która traktuje pracowników jak zabawki. Nikomu nie polecam szukania tam pracy. Sposobem funkcjonowania taj firmy, jest zatrudnianie pracowników na 3 miesiące (okres próbny), a później bezpodstawne nie przedłużanie im umowy (pracownik z dnia na dzień zostaje bez pracy). Czyni się to nie z powodu braku kompetencji wyżej...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 14 Mar 15, 18:11
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietNie wiem po co tyle bredni wypisujesz,nikt nie pracuje po 12 godz. Dziennie tylko co drugi dzień,bo grafik pracy tak jest tworzony żeby w danym m-cu liczba godzin była odpowiednia.Pracuje tu 7 lat i nie znam przypadku żeby po 3 m-cach umowy nie przedłużyli.Zawsze wszystko jest na czas,umowy,urlopy .Prawda jest taka,ze zarobki nie są...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 17 Gru 13, 16:40
+3    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietWada, ubrania są produkowane w Chinach, stad prawdopodobnie ciągłe przeceny. Spadek jakości, np. sweterków. Do obsługi nie mam zastrzeżeń, miłe, kompetentne ekspedientki.
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 2 Cze 13, 20:29
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietMonnari odzież z Chin. Ekspedientki zarabiają minimum! Przychodzą pół godziny wcześniej i wychodzą póżniej - nikt im za to nie płaci! Wymaga sie od nich cudów... nie szkoląc nikogo - wiem to bo znam dziewczynę która tam pracuje!
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 8 Lis 12, 16:03
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietbardzo często jestem w sklepach w Rzeszowie i Krakowie ale super ekspedientka jest w i w Tesco w Rzeszowie blond laleczka mila pomocna i dobrze doradzi, w innych mogły by sie dziewczyny od niej uczyć
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 5 Maj 12, 19:38
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietudało misie kupić fajniusią sukieneczkę w dużym rozmiarze - dzięki sympatycznym panią w galerii ARKADY we Wrocławiu :)
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 3 Cze 11, 18:38
+3    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietBardzo lubię sklepy Monnari. Super rzeczy, choć nie tanie, miłe przeceny, a Panie w sklepie profesjonalne, bardzo sympatyczne. Mam tylko miłe doświadczenia. Sklep w Porcie Rumia i w CK wejherowo. Pozdrawiam wszystkie kobietki lubiące styl Monnari. BJ
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 3 Kwi 11, 19:18
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietCzęsto kupuję w salonach Monnari- Najgorzej oceniam sklep w Fokusie w Bydgoszczy. Obsługa fatalna. Sprzedawczynie traktujące klientkę jak intruza, która przeszkadza w plotkowaniu.
lola44
Czwartek | 28 Paź 10, 21:05
0    nie oceniono 0
lola44
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietSŁUPSKI ODDZIAŁ MONARI nadaje sie totalnie do wymiany. dziś na własnej skórze oczułam kłamstwa kierowniczki, kobieta wyparła się słów sprzed dwóch tygodni(z dedykacją cierpliwośći w wyjaśnianiu) na temat mojego zakupu , oczywiście kota w czarnym worku , który zupełnie nie zgadzał się z moim paragonem zakupów, wyższa cena na paragonie, niższa...więcej »
URSZULA WŁADYSŁAWOWO
Piątek | 22 Paź 10, 22:08
0    nie oceniono 0
URSZULA WŁADYSŁAWOWO
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietBARDZO ZADOWOLONA JESTEM Z RZECZY KUPIONYCH W MONNARI ,OBSŁUGA W RUMI KIERUNEK GDYNIA ŁADNE I MIŁE DZIEWCZYNY TRZY RAZY W M|C ODWIEDZAM /JESTEM NA BIERZACO Z MODA .SUPER
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 14 Cze 10, 23:35
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietja jestem bardzo zadowolona i z obsługi i z towaru. O STATNIO KUPIŁAM SUPER SPODNIE.BARDZO MI PASOWAŁY,POMIMO,ŻE JESTEM PEŁNIEJSZYCH KSZTAŁTÓW.KUPUJE W POZNANIU.
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 1 Sie 10, 17:55
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietmonnari
Amm.
Poniedziałek | 22 Mar 10, 20:54
0    nie oceniono 0
Amm.
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietDrogie Panie wypowiadają się, jakby miały do czynienia z wszelkimi zjawiskami natury. Zaraz mogę wyjaśnić, dlaczego mogą nie przyjmować zwrotów. Primo: odzież przypuszczalnie mogła być noszona i ewentualne uszczerbki mogą powstać właśnie dzięki temu użytkowaniu. Secundo: aby dokonać reklamacji, należy posiadać kopię albo oryginał (który z czasem...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 12 Cze 10, 17:40
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietDroga kientko Monnari
Ma Pani niewątpliwie szczęście do obsługi. Ja niestety byłam w kilku miastach(Rzeszów, Lublin, Dębica, Kraków) i niestety obsługa fatalna. Czasem bardzo młode ekspedintki starają się bardziej niż kierownik sali. Zwoty zapewnia nam prawo konsumenta w tym kraju i ani Monnari ani inna firma nie mają prawa do odmowy:)
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 13 Cze 10, 19:15
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietNajgorsza obsługa jest w sklepie Monnari w Lublin - Plaza, niesympatyczne, ciągle niezadowolone ekspedientki. Myślę że najwyższy czas na ich wymianę, lub przeniesienie do innych sklepów.
Mają swoich kilka zadufanych klijentek i wydaje im się, że reszta powinna kupować na bazarku, ale popatrzeć na wygląd niektórych sprzedawczyń w tym sklepie to...
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 15 Lip 11, 15:52
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietOwszem, zarówno Monnari, jak i każda inna firma ma prawo odmówić klientowi zwrotu gotówki za towar zakupiony! Żadna ustawa nie mówi o prawie konsumenta do zwrotu zakupionego towaru, który jest zgodny z umową. Tym samym, sprzedawca nie ma obowiązku przyjmowania towaru pełnowartościowego i zwracania klientowi gotówki. Niestety, nie wszyscy o tym...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 13 Gru 14, 23:19
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobiet"Wywód" blondynki- "trzeba posiadać paragon"- Boże jedyny NIEMOZLiWe naprawdę??? Szok! Pusta id.....
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 3 Gru 09, 10:59
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietlubie ta firme a ekspedientki e bielsku bialej w galerii tesco sa mile
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 21 Lis 09, 23:05
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietKurcze a ja myślałam,że tu gdzie mieszkam obsługa w sklepach monnari jest do "bani" a okazuje sie że to reguła niestety bardzo przykra. Ekspedientki zachowują się jak nie wiadomo kto. Po wejściu do sklepu jesteś "zlustrowana" od góry do dołu jeśli dobrze wypadłaś to masz szczęście bo pannie podejdą i od niechcenia zapytaja w czy mogą pomóc, a...więcej »
URSZULA STOBIŃSKA
Sobota | 20 Lut 10, 03:23
0    nie oceniono 0
URSZULA STOBIŃSKA
Re: Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietJA JESTEM CZĘSTYM KIENTEM W PLEJADZIEN SOSNOWCU I TAM DROGIR PANIE JETEM MIŁYM GOŚCIEM, BARDZO GRZECZNIE OBSŁUŻONA , WYMIENIAŁAM BLUZECZKĘ NA DRUGI DZIEŃ BEZ ŻADNYCH KŁOPOTÓW. WYCHODZĘ BARDZO ZADOWOLA Z ZAKUPU I UŚMIECHNIĘTA A I PANIE WIDZĘ SĄ UŚMIECHNIĘTE,ZE COŚ MI SIĘ PODOBAŁO. jA JESTEM BARDZO RÓWNIEŻ ZADOWONA Z OBSŁUGI
I Z TOWARU.i PRZY...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 14 Paź 09, 23:31
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietbyłam w różnych salonach ale podkreślam ,że obsługa tylko w jednym mnie urzekła,fachowe doradztwo ,miła atmosfera oraz klientka traktowana indywidualnie -TO BEŁCHATÓW
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 8 Paź 09, 17:03
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietteż mam złe skojarzenia ze sklepem Monnari,ekspedientki są bardzo nie przyjemne a na klientki patrzą "z góry" w tych sklepach panuję nie miła atmosfera,ale cóż chyba im nie zależy na sprzedaży więc kasę wydaję w innych konkurencyjnych sklepach a wydaję sporo.Byłam w jednym sklepie Monnari w Bolesławcu z dzieckiem i panie miały pretensję do...więcej »
ewa kuhn
Wtorek | 9 Lut 10, 06:56
0    nie oceniono 0
ewa kuhn
Re: Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietwitam jak tylko słyszę o ekspedientkach patrzących z góry zaraz mam ciarki a wiem że taka ocena może być zgóbna sama mam sklepy z odzieżą damską i wiem że pozory mylą im skromniejsza klijentka tym lepiej bynajmniej jest miła i nie zadziera nosa nawet jak nic nie kupi bo przecież nie zawsze musi to można z nią fajnie pogadać a z reguły prędzej...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 1 Paź 09, 12:30
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietNO TAK PISAĆ SOBIE MOŻECIE MAM KOLEŻANKĘ W MONNARI TA FIRMA SIĘ SYPIE TO KWESTIA MIESIĘCY JUZ DAWNO TRZYMA TAM REKĘ SYNDYK NIE DZIWIE SIĘ,ŻE EKSPEDIETKI SĄ NIE MIŁE SAMA TAKA BYM BYŁA I WDODATKU NIKT TEGO NIE DOCENI BO NIE MA PREZESA O PREMIACH MOŻNA ZAPOMIEĆ CIEKAWE CZY WOGÓLE WYPŁACAJĄ WYPŁATĘ.
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 24 Sie 09, 19:04
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietDrogą do sukcesu są ludzie, ich personel był poniżej jakiejkolwiek normy, panienki z ptasim móżdżkiem oceniające ludzi po stroju. Ja za każdym razem na zakupy jeżdżę w dżinsach i t-shircie, tak więc nieraz miałam okazję poznać "profesjonalizm" pań sprzedawczyń -łacha wielka i foch na cały sklep jak o coś prosiłam, a gdy okazywało się, że...więcej »
spokojna
Wtorek | 1 Wrz 09, 19:11
0    nie oceniono 0
spokojna
Re: Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietOdezwała się damesa. Te "panienki z ptasim móżdżkiem" jak je nazywasz pracują tam, i nie jednokrotnie mają doczynienia z tak zwanymi pępkami świata, które nie liczą się z drugą osobą. Bo co? Bo pracują za marne grosze to daje ci prawo do tego żeby traktować je jak panienki do posyłki? Kupiłaś kilka szmatek i co z tego. A jaki pierdolnik...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 5 Sie 09, 08:49
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietEkspedientki w monnari to tragedia- próbowałam kupować w monnari w wielu miastach i za każym razem przechodziła mi ochota na jakiekolwiek zakupy - wczoraj np. byłam w Płocku w obu monnari ekspedientki - Księżniczki - czasami uraczą słowem czy bladym uśmiechem poddanych - klientów... Napradę, drodzy kierownicy sklepów monnari, jest taka...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 24 Lip 09, 17:39
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietnie radze kupowania ubran w monnari niektore ubrania ktore drogie panie kupujecie sa juz noszone a potem prane przez panie ekspedietki oraz kierownictwo
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 15 Maj 09, 12:48
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietwitam, weszłam do sklep z moimi bliźniakami szybko kupiłam żakiet ładny, jasny i wyszłam se sklepu z moimi rozbrykanymi dziećmi , obok jest kawiarenka - kupiliśmy lody, siędzę i myślę, że popełniłam błąd z tym jasnym kolorem minęło może 10 minut wróciłam do sklepu i bardzo Panią prosiłam o zamianę na inny droższy , ale pani była nieugięta, za...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 6 Kwi 09, 11:42
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietPrzestrzegam przed tą firmą i to bardzo. Jest nieprzyjazna dla klientów. Za wszelką cenę i broni się przed tym rekami i nogami - nie chce przyjąć ewidentnej reklamacji. Kobiety powinny być solidarne, więc proponuję solidarnie nic tam nie kupować.
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 23 Lut 09, 19:50
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietbardzo zla firma i żli własciciele, wsytdzilabym sie nosic ich rzeczy.
betka
Niedziela | 28 Cze 09, 09:13
0    nie oceniono 0
betka
Re: Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietWięc nie noś! oczywiście rozumiem, ze zrobili Ci jakąś konkretną krzywdę a nie paplasz byle paplać. Ja mam same miłe doświadczenia, zatem może dziś wybiorę sie na zakupy do MONNARI!
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 24 Paź 10, 23:10
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietJa też mam same mile doświadczenia.W sklepach Monnari w Łodzi jest bardzo miła i fachowa obsługa.
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 23 Lut 09, 19:50
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietbardzo zla firma i żli własciciele, wsytdzilabym sie nosic ich rzeczy.
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 22 Lut 09, 16:04
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietbardzo mi smutno od kiedy dowiedziałam się jak źli są właściciele Monnari, wykańczają inne, dobre firmy i ogólnie mają złą reputację. Mam nadzieję, że ludzie którzy mają serce nie będą chcieli od nich nic kupować ani mieć z nimi nic wspólnego do czasu, gdy nie zmienią swego niehumanitarnego postępowania.
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 13 Maj 11, 23:55
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietMoltonu nie wykończyli. Bardzo dobrze , że ta marka się odłączyła.Sądząc po ostatniej kolekcji wyszło jej to na dobre. Wzorniczo i jakościowo wyprzedzają Monari.
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 13 Maj 11, 23:56
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietMoltonu nie wykończyli. Bardzo dobrze , że ta marka się odłączyła.Sądząc po ostatniej kolekcji wyszło jej to na dobre. Wzorniczo i jakościowo wyprzedzają Monari.
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 23 Sty 09, 23:28
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietCenię sobie markę MONNARI, gdyż ma wspaniałe kolekcje w większych rozmiarach (46-48). Z uwagi na swoje gabaryty tylko tam mogę coś eleganckiego kupić dla siebie. Szkoda tylko, że całe kolekcje nie są szyte w tych rozmiarach, a jedynie kilka produktów. Apeluję zatem do producenta-Szycie wszystko także w rozm.46 - 48.
pimpusia
Piątek | 6 Lut 09, 13:53
0    nie oceniono 0
pimpusia
Re: Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietJA mam również niedobre zdanie na temat tej firmy. Ciuszki owszem ładne ale całkowity brak handlowego podejścia sprzedawców. Dziś kupiłam jedną bluzkę miałam ochotę na drugą ale po zdjęciu klipsa okazało się że została w tym miejscu dziurka, na jedwabnej bluzce -niestety widoczna. Zapytałam w związku z tym o jakiś upust. Pani z pretensją w...więcej »
Zdegustowana
Wtorek | 17 Lut 09, 14:44
0    nie oceniono 0
Zdegustowana
Re: Re: Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietWielka damo, prawda jest taka, ze sprzedawcy zwyczajnie NIE MOGA przeceniac sobie wszystkiego jak im sie podoba, szczegolnie jesli towar jest przeceniony. To Twoj wybor, nikt Ci nie kaze kupowac uszkodzonego towaru. W zarze tez nie ma takich obnizek. Kupilam sukienke z wyrwanym czesciowo zamkiem i mimo pytan nie dostalam zadnego rabatu, bo towar...więcej »
E_Leni
Środa | 5 Sie 09, 08:41
0    nie oceniono 0
E_Leni
Re: Re: Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietRzeczywiście , sprzedawcy w Monnari to tragedia. Sprzedawczynie oceniają klientki po ubraniu "zakupowym" i aż się chce zamachać im przed nosem złotą kartą kredytową... W Płocku, gdzie byłam wczoraj w obu monnari jako ekspedientki były Panie Księżniczki - żadko okazywana łaska czy blady uśmiech rzucony w stronę poddanych klientów ...
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 17 Lis 11, 20:37
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietChcesz zamachać sprzedawczyniom przed nosem złotą karta kredytową a nie umiesz napisać słowa ,, żadko"...gwoli informacji piszę się przez ,,rz" damo ze złotą kartą:):):)
kulka
Piątek | 15 Maj 09, 22:46
0    nie oceniono 0
kulka
Re: Re: Monnari - elegancka odzież dla kobiettak tak tak - ja tez zwracam się z taką prośbą ;) ostatnio bardzo spodobała mi się sukienka, ale sprzedajecie tylko do 44... prawda, ze schudnąć też można, ale czasami nie ma tyle czasu aby się wbić w mniejsza ;);)
ULKA 52
Sobota | 27 Gru 08, 01:25
0    nie oceniono 0
ULKA 52
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietwitam! kupiłam sukienkę raz ubrałam i zauważyłam , że rękaw wcale nie był dobrze wszyty ,zawiozłam do reklamacji, przyjęto ale muszę czekać 14 dni na rozpatrzenie reklamacji- na święta zostałam bez nowej sukienki, kto mi zapłaci za czas który straciłam, a sukienkę będę miała na 6 stycznia , w sprzedaży rozmiaru 40 sukienek całodziennych nie...więcej »
olka 80
Sobota | 27 Gru 08, 01:30
0    nie oceniono 0
olka 80
Re: Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietWitam! a może trzeba zmienić krawca w tej Firmie na krajowego
grudziadzanka 5
Poniedziałek | 24 Lis 08, 19:40
0    nie oceniono 0
grudziadzanka 5
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietraz w miesiącu kupowałam ciuchy w sklepach monnari za około 400-600 miesięcznie. Raz kupiłam suknię w domu okazało się,że jest zaciasna i chciałam wymienić na większą . powiedziano stanowczo NIE!!Od tego incydentu innym okiem spojrzałam na firmę i już nie kupuję w monarii, odradzam
anna788915
Piątek | 27 Lut 09, 12:45
0    nie oceniono 0
anna788915
Re: Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietw domu się okazało? a w sklepie niełaska było przymierzyć czy pasuje?
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 12 Cze 10, 17:50
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietA to dziwne. Bo właśnie wczoraj chciałam z koleżankami dokonać zwrotu, oczywiście dowiedziałam się że nie można. Pani powiedziała , że może jedynie wymienić na inny rozmiar. Odpowiadają tak, jak im jest aktualnie wygodnie. Koszmar
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 8 Gru 11, 14:09
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobieti zwrotu lub wymiany jest zsprzde roku.... a nic w miejscu nie stoi. Monnari wyszło na przeciw oczekiwaniom klientek i OD JAKIEGOŚ CZASU w ciądu 3 dni można rzecz, nie używana, wymienić. Sprzedawczynie sobie zasad same nie wymyślają tylko mają odgórne.
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 8 Gru 11, 14:12
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietPostdotyczący zwrotu lub wymiany jest z sprzed roku.... a nic w miejscu nie stoi. Monnari wyszło na przeciw oczekiwaniom klientek i OD JAKIEGOŚ CZASU w ciądu 3 dni można rzecz, nie używaną, wymienić. Sprzedawczynie sobie zasad same nie wymyślają tylko mają odgórne.
Celina
Piątek | 21 Lis 08, 14:17
0    nie oceniono 0
Celina
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietMacie Panie rację , zacznijmy omijać sklepy Monnarii może się zastanowią jak nas traktują.
ewelina 234
Niedziela | 30 Lis 08, 21:27
0    nie oceniono 0
ewelina 234
Re: Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietja tam jestem bardzo zadowolona z traktowania mnie w Monnari.Jestem normalną kobietą a nie rozkapryszoną nie wiedzącą czego chce damą, może dlatego:)pozdrawiam
he he
Poniedziałek | 8 Cze 09, 03:59
0    nie oceniono 0
he he
Re: Re: Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietczasami w domu dostrzegamy cos , czego nie zauwazylysmy w sklepie. omijam szerokim lupem sklepy , w ktorych nie moge zworocic lub wymienic nabytego towaru. ich strata, wydam swoje pieniadze gdzie indziej, nie ma problemu przy dzisiejszym zaopatrzeniu rynku
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 21 Lis 08, 14:13
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietMacie rację ,że piszecie na ten temat. To jest upokarzające aby firma nas tak traktowała , stale kupując w Monarri łaskę mi robią gdy chcę coś zamienić, bo jednak w domu wygląda to inaczej lub troszeczkę za małe i tu nas mają "widziały bały co brały". Wydaje mi się, że pomimo ładnego towaru będziemy ubierać się u konkurencii !!!
Magda36@
Niedziela | 30 Lis 08, 21:23
0    nie oceniono 0
Magda36@
Re: Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietNie tylko w Monnari nie ma zwrotów ani wymian więc nie przesadzajmy....a skoro jest to odzież dla pań dorosłych (jakby się wydawało) to przed zakupem warto się zastanowić co się kupuje a nie latać i wymieniać 15 razy .Kupowanie to też odpowiedzialnosć i dojrzałość więc....Ja tam kupuję od 4 lat i jestem zadowolona.panie odkładająmi daną rzecz...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 5 Wrz 08, 08:41
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietna większości bluzek jest zakaz prania ręcznego,kupiłam tez taka jakoby jedwabną , przy okazji zanoszenia do Pralni dowiedziałam się że połowa asortymentu prana w Pralni albo traci ozdoby plastikowe lub rozpuszczaja się guziki itp. nie za dobrze to świadczy o firmie
Amm.
Poniedziałek | 22 Mar 10, 20:41
0    nie oceniono 0
Amm.
Re: Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietNie za dobrze to świadczy o poszanowaniu dla przedmiotu i dbałości o niego. Są materiały, których nie należy prać chemicznie. I to jest niezaprzeczalne i prawdziwe. Przykro mi bardzo... To tak samo, jak niektóre kolory blakną z czasem i kolejnymi praniami. Często dzieje się tak pod wpływem zbyt wysokiej temperatury albo użycia niewłaściwych...więcej »
Madziara
Niedziela | 27 Lip 08, 00:18
0    nie oceniono 0
Madziara
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietJa dzieki Bogu mam tylko dobre skojarzenia z marka o ktorej mowa . zciuszkow jestem bardzo zadowolona , a wymiana czy tez zwrotem raczej nigdy nie mialam problemow, mam nadzieje ze tak zostanie . Ostatnio kupilam sobie sliczne buciki , naprawde warto
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 19 Lip 08, 16:50
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobiettakze- firma 'zastrzegla sobie oprawp' - a raczej 'brak prawa zwrotu' towaru,
jakbyscie kiedykolwiek sie ludzili ze mozecie oddac cos zakupionego w tym sklepie
Mika3243
Niedziela | 30 Lis 08, 21:25
0    nie oceniono 0
Mika3243
Re: Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietFirma ma do tego prawo...Ktoś kto przemyśli zakup a nie będzie brał jak leci nie będzie miał problemu.W sklepie można się zastanowić przed zakupem -nikt nikogo nie pogania....:)
WIKTORIA
Czwartek | 13 Gru 07, 22:35
0    nie oceniono 0
WIKTORIA
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietwitam, ladnie napisana reklama firmy, jedynie denerwujace jest , ze dzis probowalam zamienic kupiony w tym tygodniu plaszczyk zimowy, bardzo ladny jednak lekko za duzy.
Moje telefony do kilku sklepow firmowych z zapytaniem o mozliwosc zamiany
plaszczyka z rozmiaru 44 na rozmiar 42 spelzly na niczym, uslyszalam ze w sklepach wisza informacje o...więcej »
Gosia J.
Czwartek | 10 Sty 08, 16:50
0    nie oceniono 0
Gosia J.
Re: Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietBardzo dobrze ze piszesz o takich rzeczach. Niech inni wiedza co ich moze czekac. Firmy nie moga sie czuc juz bezkarne.
ola
Poniedziałek | 21 Sty 08, 15:10
0    nie oceniono 0
ola
Re: Re: Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietw przymierzalniach właśnie zauważyłam ze jest napisane że nie ma zwrotów, ale czy to przypadkiem nie jest jakieś nadużycie .
monique
Piątek | 4 Kwi 08, 22:07
0    nie oceniono 0
monique
Re: Re: Re: Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietto nie jest nadużycie, sklepy nie mają obowiązku przyjmowania zwrotów; ale wymiana powinna być dokonana grzecznościowo
mariola43
Środa | 29 Lip 09, 15:53
0    nie oceniono 0
mariola43
Re: Re: Monnari - elegancka odzież dla kobiethm....dobry rynek to taki który uczy klientki odpowiedzialności i rozwagi w kupowaniu:):)
a jak Pani nie potrafi dokonać wyboru rozmiaru dla siebie to współczuje.....:(:(
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 28 Paź 10, 20:24
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Monnari - elegancka odzież dla kobietwłaśnie dzis na wlasnej skórze doświadczyłam kłamstwa ze strony kierowniczki sklepu monari w Słupsku , zapierała się wcześniejszych słów na temat zakupionego przeze mnie towaru, którego metka nie zgadzała się z moim paragonem wskazującym na inny , droższy towar . bezczelna kobieta powinna być natychmiast zwolniona z pracy. wymuszała na mnie...więcej »
Napisz komentarz i dołącz do dyskusji

Podobne do Monnari - elegancka odzież dla kobiet

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl