Polki.pl
kom. (82)

List do Świętego Mikołaja

List do świętego Mikołaja może napisać każdy, nawet dorosła kobieta, która marzy, by w prezencie gwiazdkowym dostać... faceta!

List do Świętego Mikołaja

Fot. Fotolia

Przygotuj się do Bożego Narodzenia: Święta 2014

List do Mikołaja to sposób wypowiedzenia swoich marzeń, pragnień, życzeń lub... złożenia reklamacji. Zobaczcie, co w swoim liście napisała Kasia, która marzyła o kulturalnym, poważnym i oczytanym facecie!

List do Świętego Mikołaja

Drogi Święty Mikołaju,

Ja wiem Drogi Święty Mikołaju, że jest dopiero wrzesień, ale chciałam abyś ten list dostał przed milionami innych listów, które zaczną do Ciebie napływać jak tylko jesień zawita na dobre. Moja sprawa jest naprawdę bardzo poważna. I do grudnia ni cholery nie wytrzymam. Jak nie będziesz mógł/chciał mi pomóc to się chociaż wygadam i może mi ulży!

Cztery lata temu, prosiłam Cię Drogi Święty Mikołaju o narzeczonego. Miałam 27 lat i rodzinę non-stop marudzącą i insynuującą iż czas najwyższy się ustatkować. Prosiłam by był kulturalny, oczytany, poważny, twardo stąpający po ziemi. Innymi słowy idealny kandydat na męża i ojca. Ponieważ mieszkam we Włoszech, dodałam by czasem nie był kobieciarzem, bawidamkiem i lekkoduchem. Nie mówiłam nic o wyglądzie zewnętrznym bo po prostu zapomniałam.

Fot. Fotolia

Chciałam Ci powiedzieć, Drogi Święty Mikołaju, że jak zapewne wiesz, prezent otrzymałam. I dziękuję. Twój prezent ma tak piękne opakowanie, że nie ma kobiety któraby się za nim nie obejrzała! Wiem, że jesteś bardzo zapracowany, więc przejdę do sedna sprawy.

Nie chodzi o to że jestem niewdzięczna, i jak naprawdę musze, to ja sobie ten prezent na zawsze zostawię (bo prezentów się nie oddaje i nie wymienia), ale gdybyś Ty Święty Mikołaju chciał go wziąć sobie spowrotem i uszczęśliwić inną zdesperowaną single, to ja chętnie Ci w tym pomogę!

Ale po kolei; prosiłam by był kulturalny.

Kulturalny nie znaczy sztywny zawsze i wszędzie. Kultura to nie niewchodzenie do narzeczonej pod prysznic by umyć jej plecy! Kultura to nie pytanie podczas obiadu "czy kochanie będziesz miała dziś wieczorem ochotę na zbliżenie"! Ja pisząc "kulturalny" miałam głownie na uwadze to by przepuszczał mnie w drzwiach i nie mlaskał przy stole! To tyle. Nic innego!

Oczytany. Miał być oczytany. Święty Mikołaju, ja nie miałam na myśli kogoś kto w ciągu roku czyta Biblię, Koran, Boską Komedię, Ulissa, Hamleta i zbiór Mitów greckich i romańskich. Może by tak od czasu do czasu... no sama nie wiem ... coś lekkostrawnego? Niekoniecznie ostatnia biografia Księżnej Diany... ale bo ja wiem? Coś Goldoniego na przykład?

Poważny. Tu Drogi Święty Mikołaju, już przegiąłeś! Poważny nie oznacza opowiadający wszystkim znajomym, przy każdym spotkaniu o wyższości kultury romańskiej nad grecką, o tym jak Włochy z Monarchii stały się Republiką, o Trójcach we wszystkich religiach świata (a jest ich trochę!). Poważny to nie nieśmiejący się z kawałów! Aha, i poważny nie oznacza z poważną miną niezależnie od sytuacji! Powaga to nie jest reagowanie na popełnioną gafę czy głupstwo (jak oblanie się sosem pomidorowym czy pomylenie drogi) słowami "musisz być ostrożniejsza kochanie".

Twardo stąpający po ziemi. No tak. Dla Ciebie, bo dużo podróżujesz oznacza to faceta, który jak udaje się w szalony, spontaniczny i NIEPLANOWANY weekend nad morze (raz na 3 lata...), PRZYPADKIEM ma w bagażniku: mapy każdego kraju Europy, dwa koła zapasowe, zapas jedzenia na trzy tygodnie, kombinezon i sprzęt do nurkowania (dla mnie też!), paszport, namiot, trzy śpiwory (jak by się ktoś nieprzewidujący natrafił) i co jeszcze... aha, zastrzyki insuliny (nie jesteśmy diabetykami), szczepionka w razie ukąszenia osy (nie jesteśmy alergikami) i książkę telefoniczną (na wypadek strajku numerów informacji).

Jeżeli chodzi o to by nie był kobieciarzem i bawidamkiem, to ja miałam na myśli inne kobiety!

Jestem młodą, ładną i zgrabną kobietą. Głupio się czuję z facetem, który całuje mnie tylko w czoło i odbywa ze mną 8 stosunków rocznie (zawsze w tej samej pozycji pewnie by mnie nie zmieszać i zawsze zaplanowanych wcześniej, bym mogła na to psychicznie się przygotować!). Czy on myśli ze ja się będę zużywać? Czy ja się będę zużywać? Czy nie miałbyś kogoś kto CHCIAŁBY mnie poużywać?

Jedyna prośba: Polak. Jaki chcesz, byle Polak!

Bo Polak wie co kto to jest Pankracy (sam sobie tłumacz Włochowi!).
Bo Polak śmieje się z "Alternatywy 4 "i nie musisz mu niczego wyjaśniać.
Bo Polak wie jak było za Komuny - jakie by nie było jego spojrzenie na przeszłość.
Bo Polak mówi po polsku.
Bo Polak lubi bigos.
Bo Polak idzie z flaszką do kumpla.
Bo Polak opowiada kawały o teściowej.
Bo Polak czasem coś przeskrobie.
Bo Polak jak coś przeskrobie wraca z kwiatami.
Bo Polak jak powiesz "Gdzie się to stało? W Teatrze? W życiu nie pójdę do teatru!", wie o co chodzi. Albo udaje, że wie... i śmieje się.
Bo Polak, jak widzi u znajomych film "Seksmisja" nie patrzy zgorszony!

Więc, Święty Mikołaju, jeżeli możesz zrobić coś w mojej sprawie, to będę Ci bardzo wdzięczna i obiecuje, że będę grzeczna już na zawsze!

Twoja,
Kasia Pisarska

Jak wam się podoba taki list do świętego Mikołaja?

Oceń4.03 / 40
Redakcja poleca

Podobne w temacie Osobowość i emocje

Skomentuj List do Świętego Mikołaja

Gość
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 24 Lis 15, 19:03
-1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego Mikołajaja prosze o dziewczyne
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 12 Lis 15, 19:32
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego Mikołajapoproszę pieska i lego friends hotel oliwii no a muj brat prosi o kostjum bat mana
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 12 Gru 14, 11:56
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego MikołajaDrogi Milołaju, mam 5 lat ,i mam na imie Kevin.Widziałem cie w sklepie dales mojej siostrze cukierka a ja nie dosalem bo sie skonczyly i czekalem na ciebie a ty poszles dawac innymdziecia prezenty tez chcialem od ciebie ale mama powiedziala ze ja dostane pod hoinke bo eraz dostaja dzieci kotre zrobily zakupy w sklepie.mama powiedziala zebym...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 10 Lis 14, 11:44
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
kubadrogi mikołaju hce coś z mincrafta i a dla brata cos z frisherprice i mi trasz pack
Klaudia Babiuch
Niedziela | 8 Gru 13, 16:16
+1    oceniono 1 raz
Klaudia Babiuch
Re: List do Świętego MikołajaDrogi mikołaju proszę cię o drukarke z słodyczami
Klaudia Babiuch
Niedziela | 8 Gru 13, 16:14
+1    oceniono 1 raz
Klaudia Babiuch
Re: List do Świętego MikołajaDrogi mikołaju proszę cię o tableta
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 8 Gru 13, 16:11
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego MikołajaDrogi mikołaju proszę cię o samolot na pilot który lata
weronika tomaszewska
Sobota | 30 Lis 13, 16:21
0    nie oceniono 0
weronika tomaszewska
Re: List do Świętego MikołajaDrogi mikołaju ja bym chciala dostać spodnie rurki koloru czerwonego będę bardzo szczęśliwa jeśli moje rzyczenie sie apel i mam nadzieje rze mikolaj o mnie nie zapomni
weronika tomaszewsks
Sobota | 30 Lis 13, 16:27
-1    oceniono 1 raz
weronika tomaszewsks
Re: List do Świętego MikołajaWiem rze jest wrześen ale pisze teraz r

żebyś przeczytam muj list jako pierwszy zanim przeczytasz tysiące innych listów i dlatego pisze teraz bo mam nadzieje że do stanom wszystkie dzieci prezenty i bedą szczęśliwe przez człą zimę wesołych swiąt
michał
Czwartek | 5 Wrz 13, 19:55
0    nie oceniono 0
michał
Re: List do Świętego MikołajaDrogi mikolaju proszę cię o tablet
sylwianowakowa@wp.pl
Poniedziałek | 24 Gru 12, 20:53
-1    oceniono 1 raz
sylwianowakowa@wp.pl
Re: List do Świętego Mikołajadrogi mikołaju chce dostać na święta żeby mu j chłopak gum dumnie zadzwonić bo jest na trapi i chce żeby mu pozwolili zęby gum zadzwonić dumnie
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 5 Gru 12, 19:43
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego MikołajaDrogi mikołaju w te święta chciałbym dostać wszystkie beyblade z nowej serii i ze starej serii,tornada też
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 30 Lis 12, 19:42
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego MikołajaDrogi Mikołaju ... Mam 9 lat bym chciała dostać Sony xperia i trochę słodyczy mój brat ma 3 latka chce dostać grasz z beczkami i z łopatę i betoniarke zabawki proszę Mikołaju proszę
Marta182002
Czwartek | 29 Lis 12, 18:53
+1    oceniono 1 raz
Marta182002
Re: List do Świętego Mikołajadrogi mikolaju ja mam 10 lat i chce dostac od ciebie ,drukarke i kartki biale,durzo slodyczy, co mi podarujesz to bede zadowolona,
jaroslaw
Środa | 14 Lis 12, 10:41
0    oceniono 2 razy
jaroslaw
Re: List do Świętego MikołajaDrogi Mikołaju...
Piszę do Ciebie ten list gdyż zbliżają się Świeta a w naszej rodzinie chyba nie będzie w tym roku Mikołaja... Razem z żona nie pracujemy, mamy 5 dzieci, najsarszy syn Kuba niepełnosprawny choruje na porazenie mozgowe i epilepsie, ma 14lat, Wika 12 lat, Alek 6lat , Oskar 5lat i Oliwier 3latka...
Nie potrzebujemy wiele,...więcej »
Izabellka
Wtorek | 13 Lis 12, 21:14
-3    oceniono 3 razy
Izabellka
Re: List do Świętego MikołajaDrogi, Święty Mikołaju. Piszę do Ciebie ponieważ byłam w tym roku bardzo grzeczna. Chciałam Ci bardzo podziękować za prezent który dostałam w tamtym roku. Jesteś Kochany.
W tym roku chciałabym Cię poprosić o nową piłkę do siatkówki ponieważ bardzo lubię sport, a moja stara piłka się zepsuła, oraz dużo słodyczy. Dziękuję, za odczytanie mojego...
Wiktoria Konopka
Środa | 7 Lis 12, 16:19
+1    oceniono 1 raz
Wiktoria Konopka
św.Mikołaj jest najleprzydrogi mikołaju wszystkie dzieci cię kochają. Ja kciałam dostać perulki gitare i mikrofon i buty na obcasie i złotą kamizelkę i spodnie
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 2 Gru 11, 14:52
-1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego Mikołajawww.listdomikolaja.com - w tym roku nie zapomnij napisać listu do Świetego Mikołaja. Bezpłatan usługa ! Piszesz list a 24 grudnia Św. Mikołaj odpisuje Ci na wskazany adres e-mail. List od Świętego Mikołaja jest w formie graficznej !!! POLECAM !!!
natalka seweryńska
Środa | 9 Lis 11, 12:33
+1    oceniono 1 raz
natalka seweryńska
Re: List do Świętego Mikołajaświęty mikołaju ja bardzo bym chciała dostać magic farbic i żebym była zdrowa.DZIĘKUJĘ .A i postawię ci cistka i mleko
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 24 Maj 11, 20:55
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego MikołajaŚwięty Mikołaju, moje jedyne marzenie to żeby mieć psa, mojemu koledze się trafiło, najlepiej rasy cocker spaniel mówi się koken spaniel, bym wolała mieć chłopca , bo rodzice nie chcą mieć szczeniaków, z resztą poradzę sobie sama.
Pisała Agnieszka. Dziękuję ci Mikołaju, w domu czekają ciastka i mleko!
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 24 Gru 10, 12:00
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego MikołajaKochany Święty Mikołaju !!
Wiem że jest juz bardzo późno, i jestem za duża żeby Cie o cos prosić. Ale kogo jak nie Ciebie ? W tym roku byłam bardzo grzeczna, chciałabym dostac od Ciebie psa albo księcia z bajki, ale wole psa ;) Żeby był malutki i kochany, i żeby nie urusł, i żeby wszedzie mógł ze mną chodzić, taki chiuaua albo pekinczyk ....więcej »
damianek samotny
Środa | 22 Gru 10, 15:50
-1    oceniono 1 raz
damianek samotny
Re: List do Świętego MikołajaDrogi mikołaj mam lat 17 i bym chciał dostać pod choinkę gitarę klasyczną i pochowkę do gitary i ja też pragnę żeby moje zdrowie mi sie polepszyło WESOŁYCH ŚWIĄT ;)
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 13 Gru 10, 22:09
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego MikołajaWitam serdecznie i tak jak wiekszośc z Was potrzebuje pomocy ale nie w formie darowizny tyko pozyczki. Jestem sama z dzieckiem i mam problemy finansowe ale boję się tylko tego, że świąt u nas nie bedzie. Komornik chce mi zabrać dom a moi rodzice przez moje kłopoty tracą zdrowie. Mam duże zadłużenie ale kwota 25 000 zł pozwoliła by nam spokojnie...więcej »
świętego mikołaja
Wtorek | 7 Gru 10, 09:13
-1    oceniono 1 raz
świętego mikołaja
Re: List do Świętego Mikołajamoja jest mi smudno
Zuzanna .O liście !
Poniedziałek | 6 Gru 10, 20:28
0    oceniono 2 razy
Zuzanna .O liście !
Re: List do Świętego MikołajaList jest Kreatywny . Wyraża uczucia i to co najważniejsze .. doskonały opis ! Wrzuć go do skrzynki ale bez adresu ;] przekonasz sie że się spełni !!! ;**
radek wsół
Poniedziałek | 6 Gru 10, 19:08
+1    oceniono 3 razy
radek wsół
Re: List do Świętego Mikołajażyczę ci wszystkiego najlepszego
paweł wsół
Poniedziałek | 6 Gru 10, 19:04
+1    oceniono 3 razy
paweł wsół
Re: List do Świętego Mikołajaja nie mówię czy ten list jest zly czy dobry ale ona chciala mieć
ten prezent ja też chcialem mieć laptop ale rodzice mi nie pozwolili i tacy nie umieja docenić innych tylko dbają o siebie.Ten list bardzo mi sie podobał i życze ci wszystkiego najlepszego .może ci zazdroszczą ci co napisali że jest zly
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 6 Gru 10, 16:46
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego Mikołajakocham cie mikolalu
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 6 Gru 10, 13:22
0    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego Mikołajachce dostać zestaw kosmetyków
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 24 Lis 10, 18:14
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego MikołajaDROGI MIKOLAJU CHCIALAM DOSTAC OD CIEBIEKOSMETUKI
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 26 Lis 10, 20:03
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego Mikołajachciabym otrzymać książkę MARTYNKĘ ,SAMOCHÓD ZIGZACK, PLYTA HANNAH MONTANA ZUZIA
mariola lat 10
Niedziela | 21 Lis 10, 15:06
+1    oceniono 1 raz
mariola lat 10
Re: List do Świętego Mikołajadrogi Mikołaju
chce dostać piłke atlas o zwierzętach owoce słodycze pieczątki kabel do diwidi pianki smerfy pieska ktury by mnie rano budził skakankę lalke berbi bor bąbki do malowania
czy ty na prawde istniejesz
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 14 Paź 10, 16:46
-2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego Mikołajaśw mikołaj
KŁAMSTWO
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 21 Lis 15, 18:58
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego MikołajaŚw.Mikołaj istniejeeeeee
wiktoria szmit
Sobota | 9 Paź 10, 13:59
-2    oceniono 2 razy
wiktoria szmit
Re: List do Świętego Mikołajadrogi mikolaju chce dostac od ciebie pieska z firmy bobi
Browar
Środa | 29 Wrz 10, 19:17
+1    oceniono 3 razy
Browar
Re: List do Świętego MikołajaEj Mikołaj Ja Chce dziewczyne pod choinke Łukasz lat 4
Nikola
Wtorek | 22 Gru 09, 15:37
0    nie oceniono 0
Nikola
Re: List do Świętego MikołajaW tą gwiazdkę chciałabym dostać gitarę i pieska tego co reklamują HECTOR plis
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 21 Gru 09, 11:27
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego MikołajaKAROL NATALIA KOCHAMY CIEBIE MIKOŁAJU NA SWIATECZNE
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 18 Gru 09, 18:58
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego Mikołajadrogi mikołaju !!nazywam sie kuba i mam 10 lat.w tym roku chciałym od ciebie Psp i do tego kilka gier najlepiej tekken chciałbym jeszce hełm lorda vadera i the sims 3 pozdrawiam
aniaaaaaaaa
Niedziela | 13 Gru 09, 15:09
+1    oceniono 1 raz
aniaaaaaaaa
Re: List do Świętego Mikołajahej
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 12 Gru 09, 22:53
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego Mikołajakochany mikołaju mam dopiero3 latka i nie lubie chodzic spac drecze rodziców po nocy. mam na imie m,onika chce dostac lalke czy masz juz dla mnie lale......................................
patricia
Niedziela | 6 Gru 09, 16:42
-1    oceniono 1 raz
patricia
Re: List do Świętego MikołajaPozdrawiam!Chciałabym byś najpierw pomógł wszystkim dzieciom z domów dziecka z polski!A ja chciałabym dostać wielkiego misia!;)choć mam 13 lat to może jszce aparat bo uwielbiam fotografować!
patricia
Niedziela | 6 Gru 09, 16:42
+1    oceniono 1 raz
patricia
Re: List do Świętego MikołajaPozdrawiam!Chciałabym byś najpierw pomógł wszystkim dzieciom z domów dziecka z polski!A ja chciałabym dostać wielkiego misia!;)choć mam 13 lat to może jszce aparat bo uwielbiam fotografować!
oliwka 9lat
Piątek | 4 Gru 09, 18:27
0    nie oceniono 0
oliwka 9lat
Re: List do Świętego MikołajaDrogi Św. Mikołaju w tym roku pod choinę chciała bym dostać aparat fotograficzny
riki tiki bun cykk cyk
Środa | 2 Gru 09, 16:32
0    nie oceniono 0
riki tiki bun cykk cyk
Re: List do Świętego Mikołajachcialabymm 1milion i duzy dom najlepej wille z samochodem feraari i zebym byla bezpieczna kochana i wspaniala i nie bylabym lezba dzieki jak chcesz mozesz to spelnic?
List do Świętego Mikołaja
Piątek | 27 Lis 09, 17:30
0    nie oceniono 0
List do Świętego Mikołaja
Re: List do Świętego MikołajaDrogi Mikołaju chciałam by PlayStation 3 i Dsi proszę :]
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 21 Lis 09, 20:31
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego Mikołajao tak
wiktoria
Sobota | 21 Lis 09, 20:30
0    nie oceniono 0
wiktoria
Re: List do Świętego Mikołajachcialam bym duzo prezentuw
wiktoria
Piątek | 20 Lis 09, 10:35
0    nie oceniono 0
wiktoria
Re: List do Świętego Mikołajachciałam bym dużo gier ,ubrania,słodycze i dużo zabawek.
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 18 Lis 09, 22:18
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego Mikołajahttp://listydomikolaja.pl tutaj mozecie poczytac listy od dzieci i nie tylko
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 16 Lis 09, 20:37
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego Mikołajaa ja bym chciala zebys mi napisal zadanie z polskiego o tresci "napisz list do św. Mikołaja"..
to do roboty :D
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 15 Lis 09, 00:19
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego MikołajaDrogi święty mikołaju jesteśmy młodą parą(bez ślubu) chcielibyśmy aby wszystkie nasze smutki odsuneły się w dal 23 sieprnia09 urodziła nam się córka ma na imie Nicola,jesteśmy osobami berobotnymi,mieszkanie mamy zadłuzone grozi nam eksmisja,nie będziemy mieli się gdzie podziać z niemowlakiem,chcielibyśmy mieć stałą pracę,żeby zdrowo rosła nam...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 13 Lis 09, 17:17
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego MikołajaKochany Święty Mikołaju!
Bardzo chciałabym, żeby moja koleżanka - Iwona M.- przestała być taka jaka jest teraz. Zabrała mi moje najlepsze przyjaciółki... :( Mam nadzieję, że to życzenie się spełni.
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 12 Lis 09, 20:09
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego MikołajaFajne :D
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 12 Lis 09, 19:48
0    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego MikołajaKobiety... i ich problemu... ŻAL :p
Julka 10lat
Niedziela | 11 Paź 09, 13:08
0    nie oceniono 0
Julka 10lat
Re: List do Świętego MikołajaMikołaju ale wiesz chciałabym żeby moja rodzina żyła sobie w zdrowiu radości żeby babcia i dziadek się nie sprzeczali może słyszałeś jak oni się biją słowami eee...
No nie chcę żadnych sprzętów AGD jak inne osoby mi wystarczy to ,że moja rodzina na gwiazdkę będzie szczęśliwa wtedy i ja zasnę z uśmiechem na ustach choć bardzo bym chciała...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 31 Lip 09, 23:34
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego Mikołajaa fuj
Dorota W
Czwartek | 9 Lip 09, 20:59
0    nie oceniono 0
Dorota W
Re: List do Świętego MikołajaDogi Mikołaju:) ś więtyo czywiscie:P
boniechcialabym zbytnionadw yrezacmoj ej pr zyjaciolki moglbysmi kupic 2i3 sezon skin só w( prosze) przy okaz jijakb edziesz tok upowal to wszystkieodci nki hanna montana i hausa;D dzie kij estesnaprawdeswi ety !!;*dziek izgo ry; P
kacperek
Sobota | 23 Maj 09, 19:13
0    nie oceniono 0
kacperek
Re: List do Świętego Mikołajadrogi mikołaju chce wędke na 4 mETRy
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 8 Sty 09, 17:44
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego Mikołajakochany mikołaju chciałam bym dostać lalki i kucyki
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 15 Gru 08, 16:33
0    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego Mikołajamnie tam nie chce sie pisać do mikołaja listu
piter tomczak
Piątek | 12 Gru 08, 18:24
0    nie oceniono 0
piter tomczak
Re: List do Świętego Mikołajakochany mikołajó bardzo bardzo bardzo cie kocham i chciałbym od ciebie dostać 2 rzeczy grę komputerowom ,,Conter Strike 1.6'' i do komputera roter
prośba do Św.Mikołaja
Wtorek | 9 Gru 08, 19:41
0    nie oceniono 0
prośba do Św.Mikołaja
Re: List do Świętego MikołajaDrogi Mikołaju ja pragnę prawdziwego laptopa nie zabawkowego.Aby on miał firme Asus lub Toshiba lub hp.A jak uważaż że to zrogi prezent to ja proszę 3 puszki przepyusznego kociego mięsa myszkę małął zabawkową nie nakręcaną dla kotków,a dla mojego chomiczka kulę w której można wsadzać chomiki i karme dla chomiczka,a i jak zdecydujesz się na...więcej »
wixa
Niedziela | 21 Gru 08, 14:30
0    nie oceniono 0
wixa
mikołajten list światczy żę nie masz laptopa w domu . jest on obrzydliwy , okrutny i nie do przeczytania
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 5 Gru 08, 14:54
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego Mikołajabedziesz wnocy
Karolina.... Św. Mikołaj.....kl 4B
Poniedziałek | 1 Gru 08, 17:47
0    nie oceniono 0
Karolina.... Św. Mikołaj.....kl 4B
Re: List do Świętego MikołajaKochany Św. Mikołaju ....... bardzo się na tobie zawiodłam poniewaz nie dałeś mi tego co chciałam.. bardzo się zawiodłam... pa pa ... !
GENOQWEFA
Niedziela | 21 Gru 08, 14:31
0    nie oceniono 0
GENOQWEFA
Re: Re: List do Świętego MikołajaZSDFGHJHBVCXS
rega1554
Poniedziałek | 1 Gru 08, 16:11
0    nie oceniono 0
rega1554
Re: List do Świętego MikołajaBardzo cie kocham i wiem ze ty mi to przyniesiesz prosze cie o:lalkę baby born z akcesoriami i ubranka i bardzo dużo słodyczy! Byłam bardzo grzeczna w tym roku! Liczę na ciebie!!!
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 1 Gru 08, 15:24
-1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego Mikołajajak mikołaju zjesz
Nicole
Niedziela | 30 Lis 08, 19:53
+1    oceniono 1 raz
Nicole
Re: List do Świętego MikołajaDrogi Święty Mikołaju mam na imię Nicole .Mam 7 lat i chodze do 1 klasy. bardzo bym cie prosiła o jakies miłe prezenty, fajną zabawke jakieś ubranka, może jeszcze słodycze. Wszystko co od Ciebie dostane bedzie miłą niespodzianka, Bardzo Cię lubie i czekam na dzien 6 grudnia z utęsknieniem Nicole
nikola
Piątek | 21 Lis 08, 14:08
+1    oceniono 1 raz
nikola
Re: List do Świętego MikołajaŚwięty Mikołaju pod choinkę chciałabym dostać kapcie z głową osiołka i dresik różowy.Dziękuje Święty Mikołaju i z góry Dziękuję.
Marlena i Adrian
Niedziela | 2 Lis 08, 18:32
+1    oceniono 1 raz
Marlena i Adrian
Re: List do Świętego MikołajaAbyś doniósł wszystkim dzieciom prezenty.
Przemek Szwajda
Poniedziałek | 22 Gru 08, 12:05
+2    oceniono 2 razy
Przemek Szwajda
List do Świętego Mikołaja!Drogi Mikołaju!

Na poczatku mojego listu chciałbym Cie pozdrowić!
Mam 7 lat i mam na imie Przemek Szwajda, chodze do I klasy.
Chciałbym dostać prezet pod choinke:
- gre planszow (autka)
- stroj od piłkaza do Ronaldo
-klocki lego komplet domek straz i policje
- i tablice do malowania ;) i w tym duzo...
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 27 Paź 08, 16:31
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: List do Świętego MikołajaKochany św Mikołaju chce lokomotywę i wyścigówki laponia
maciej libucha
Środa | 24 Wrz 08, 14:09
+1    oceniono 1 raz
maciej libucha
Re: List do Świętego Mikołajakochany mikołaju mieszkam na marynarskiej20 w darłuwku
chcę alarm bez pszewodowy.
kocham cię.


polska.
nauczyciel Karol Rakoczy
Środa | 3 Gru 08, 16:16
+1    oceniono 1 raz
nauczyciel Karol Rakoczy
Re: Re: List do Świętego Mikołajamasz błąd w słowie bezprzewodowy pisze się to słowo przez rz pisze się to razem masz też niewielki błąd w miejscowości Darłuwek piszemy dużą literą
Lula
Wtorek | 9 Gru 08, 19:45
0    nie oceniono 0
Lula
Re: Re: List do Świętego Mikołajaa no i po co napisałeś to 2 razy???????
natalka9
Środa | 13 Gru 06, 21:27
0    nie oceniono 0
natalka9
Re: List do Świętego Mikołajanoo taaa zawsze tylko wy jestescie lepsij
damian
Czwartek | 15 Lis 07, 21:40
+1    oceniono 1 raz
damian
Re: Re: List do Świętego Mikołajadrogi kochany
damix
Czwartek | 15 Lis 07, 21:45
+1    oceniono 1 raz
damix
Re: Re: List do Świętego Mikołajadrogi swiety mikolaju ja chce zebys wlecial do miedzychodu wielkopolskiego

bede na ul.pilsudzkiego 20 miedzychod 64-400
nigdy nie byl u mnie prawdziwy swiety mikolaj a ja bym chcial zebys wlecial do mnie i do innych dzieci?
PROSIMY??
maciej libucha
Czwartek | 25 Wrz 08, 07:48
+1    oceniono 1 raz
maciej libucha
Re: Re: Re: List do Świętego Mikołajakochany mikołaju mieszkam na marynarskiej20 w darłuwku
chcę alarm bezpsewodowy.

kocham cię.

polska.
okulary
Poniedziałek | 18 Lip 11, 13:20
+1    oceniono 1 raz
okulary
Re: List do Świętego MikołajaŚwięty Mikołaju,pewno masz dużo pomysłów jak zrobić żeby dotrzeć do wszystkich.jestem następna z miasta nazwanego "Małą Moskwą".
Napisz komentarz i dołącz do dyskusji

Podobne do List do Świętego Mikołaja

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl