Polki.pl
kom. (2)

Biało-czarne paski na 6 sposobów!

Strona 1 z 7

Niezwykle popularne paski pokochało wiele kobiet. Wiedzą o tym projektanci, którzy cyklicznie wprowadzają ten poziomy lub/i pionowy deseń na sklepowe regały. W nadchodzącym sezonie będą królować pasy w biało-czarnej kolorystyce. Zobaczcie ubrania, które pokrył ten modny wzór. Podpowiadamy również z czym je nosić!

Biało - czarne paski na 4 sposoby!

Fot. H&M, Asos, River Island

Choć paski są bardzo modne i regularnie wracają do naszych szaf, należy pamiętać o kilka żelaznych zasadach dotyczących ich noszenia. Na poziome i pionowe paski mogą sobie pozwolić szczupłe kobiety, z kolei tym, które mają troszkę więcej ciała polecamy wyłącznie pionowe linie (optycznie wyszczuplają i wydłużają sylwetkę!). Teoretycznie nie powinno się łączyć pasków pionowych z poziomymi. Jeśli jednak macie ochotę stworzyć oryginalną i ciekawą stylizację, bawcie się wzorami!

Zobacz także - jak nosić paski?  

Oceń4.56 / 9
Redakcja poleca

Podobne w temacie Trendy

  • Trendy na jesień i zimę 2015Najnowsze trendy prosto z ParyżaKoszule, szerokie spodnie, mocne w formie spódnice, to tylko niektóre propozycje na nadchodzący sezon....
  • Modny minimalizmModny minimalizmW nadchodzącym sezonie pojawiają się modowe miksy, ale nas najbardziej inspiruje minimalizm.
  • Szary kolorem lata!Szary kolorem lata!Kolorem tego lata jest szary! Zobaczcie nasze trzy propozycje stylizacji z szarym w roli głównej.
  • Modne sukienki na wiosnę 2015Modne sukienki na wiosnę 2015Nareszcie po wielu miesiącach spodnie ze spokojem zamienimy na kobiece sukienki. Zobaczcie najmodniejsze...

Skomentuj Biało-czarne paski na 6 sposobów!

Gość
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 26 Mar 14, 17:35
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Biało-czarne paski na 6 sposobów!mam żakiet czarny w srebrne paski, czy moge to nosić w tym sezonie
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 21 Sty 13, 23:39
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Biało-czarne paski na 6 sposobów!modne ROKO

Podobne do Biało-czarne paski na 6 sposobów!

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl