Podobają się Wam bransolety u mężczyzn?

Ostatnimi czasy mężczyzni noszą coraz więcej biżuterii dlatego też zastanawiam się jaki jest motyw ich postępowania? Czy sami uważają to za fajny gadżet czy kobiety im to sugerują? A może oni nam zazdroszą? ;) Ps. Nie mówmy tu o odmiennych orientacjach ;)

Dodane przez: ola2011
Odpowiedzi: 5
27 luty, 09:46

Odpowiedzi

Wybór pytającego:

spowodowane jest to różnymi trendami, wzorowaniu swojego stylu na wokalistach grupach muzycznych, w pewien sposob poprzez noszenie bizuteri chlopacy wyrazaja siebie i czuja sie wyroznieni czyms sposrod innych, dziewczyny takze przyczyniaja sie do tego poniewaz w poszukiwaniu prezentu dla chlopaka czesto wybieraja roznorodna bizuterie i chlopak jest wtedy jakby nawet zmuszony do noszenia prezentu by pokazal ze mu sie podoba i nie urazil dziewczyny

Dodane przez: mottylek
27 luty, 10:26
Pozostało 78 znaków.

MI się bardzo podobają:) osobiście kupiłam swojemu mężczyżnie tylko że on nie bardzo lubi w nich chodzić;/

Dodane przez: ewka00
27 luty, 12:59
Pozostało 78 znaków.

to rzecz gustu. obrzydliwe są srebrne łańcuchy czy grube, skórzane paski, ale rzemyk jest jak najbardziej w porządku. mogliby częściej zaglądać na stanowisko z zegarkami.!
pozdrawiam:)

Dodane przez: lady007
27 luty, 17:36
Pozostało 78 znaków.

Mój ex chodził nawet z srebrno-czarnymi masywnymi pierścionkami... Czy mi się to podobało - niekoniecznie... mu - bardzo... Jest tego więcej na rynku i mężczyzni jakoś to kupują ;) Mnie to nie cieszy... ;/ Mało męskie to jest. Czy zazdroszczą kobietom? Możliwe... Bawią się modą również.

Dodane przez: sandera700
1 marzec, 19:40
Pozostało 78 znaków.

mój ma taką srebrną, klasyczną, taką łańcuchową i mnie to kręci, ba ma nawet pierścionki :)

Dodane przez: kapliczka
4 marzec, 13:43
Pozostało 78 znaków.

Podobne pytania

Zadaj pytanie

Najpierw zostanie sprawdzone, czy podobne pytanie nie zostało już zadane

Kategorie pytań