z blondu na rudy?

Czy pasowałby mi rudy kolor? podobają mi się takie wyraziste ale boje się że może mi nie pasować. A wy jak myślicie? Pasowałby czy może coś innego? I może przy okazji jakaś inna fryzura? Proszę pomóżcie!

Dodane przez: qeres
Odpowiedzi: 3
Kategoria: Koloryzacja
2 grudzień, 19:07

Odpowiedzi

Wybór pytającego:

Oj tak! Zdecydowanie jestem na Tak! Taki ognisty rudy jest na topie a przy Twojej karnacji to strzał w 10! To twój kolor moja droga - wszelkie odcienie rudości (jak np na załączonym zdjęciu ) i jak będziesz wybierać się do fryzjera koniecznie zabierz ze sobą zdjęcie tego rudego, by efekt był taki jakiego oczekujesz. Jeżeli chodzi o strzyżenie myśle, że dobrze byłoby stopniowo "szukać" długości w jakiej i ty się najlepiej czujesz i w jakiej ci jest dobrze. Proponuje przejść na strzyżenie typu - V -, czyli coś jak na twoim 3 zdjęciu, później ewentualnie "na Kasie Zielińską" i koniecznie grzywka!!!

Dodane przez: olaczy
3 grudzień, 17:33
Pozostało 78 znaków.

Uważam, że pasowałby Ci taki kolor. Włosy Kasi Zielińskiej bardzo mi się podobają, i kolor i fryzura. Też chciałabym sobie coś takiego zrobić, ale jednak trochę się boję efektu... :)

Dodane przez: asiuleczka_88
2 grudzień, 19:12
Pozostało 78 znaków.

Sądzę, że ten rudy pasowałby Ci o niebo lepiej niż blond, który masz na tym zdjęciu ;) Podkreśli Twoją karnację i doda "pazura" :)

Dodane przez: Katalina
2 grudzień, 22:59
Pozostało 78 znaków.

Podobne pytania

Rude?

Dodane przez: qeres
  Odpowiedzi: 21
Kategoria: Koloryzacja

farbować włosy w ciąży??

Dodane przez: qeres
  Odpowiedzi: 20
Kategoria: Koloryzacja

Zadaj pytanie

Najpierw zostanie sprawdzone, czy podobne pytanie nie zostało już zadane

Kategorie pytań