kremy i maści do opuchniętych nóg

moja mama odkąd zaczęły się upały ma bardzo opuchnięte nogi , byłyśmy u lekarza przepisał leki ,bierze je od kilku dni i nie widać poprawy,lekarz nie przepisał żadnych maści czy kremów ,czy znacie jakieś skuteczne kremy które można kupić w aptece. Przypuszczam ,że te reklamowane w telewizji są za słabe i za drogie. potrzebuję skutecznego kremu.

Dodane przez: jodi
Odpowiedzi: 4
Kategoria: Stopy
23 lipiec, 16:06

Odpowiedzi

Wybór pytającego:

potrzeba kilku tygodni, żeby tabletki zadziałały, nie dziwię się że jeszcze nie ma efektów, bądźcie cierpliwe, samo moczenie nóg w chłodnej wodzie pomorze, ćwiczenia, zataczanie kółeczek, zabawa z piłeczką

Dodane przez: kapliczka
25 lipiec, 14:38
Pozostało 78 znaków.

POWODÓW MOŻE BYĆ WIELE ,ZE NOGI PUCHNĄ....ZŁA PRACA NEREK,DUŻA ILOŚĆ WODY W ORGANIŻNIE I.T.D JA UWAŻAM,ZE MAMA TWOJA POWINNA DOSTAĆ SKIEROWANIE NA WSZYSTKIE MOŻLIWE BADANIA...KREMY NIE WIEM CZY POMOGĄ,MOŻĘSZ ISC DO APTEKI I SPYTAĆ FARMACEUTE CO DORADZI

Dodane przez: agneszakrzewska
23 lipiec, 16:38
Pozostało 78 znaków.

ja także czasem miewam problem z puchnięciem nóg, zwłaszcza kostek i to teraz przy tych upałach. W aptece można kupić fajny krem taki do zmęczonych i obolałych nóg z obrazkiem liści kasztana na tubce polskiej firmy Floslek. Mi on przynosi ulgę a nie jest on drogi- ostatnio zapłaciłam 10zł. Wieczorami staram się też leżeć z uniesionymi wyżej nogami to także przynosi ulgę i zmniejsza opuchnięcia.

Dodane przez: wiczka
23 lipiec, 17:56
Pozostało 78 znaków.

Moja babcia na opuchnięte nogi stosuje tzw "końskiej maści kasztanowej",ona poprawia krążenie,opuchlizna znika i mówi ze jest sto razy lepsza niz jakikolwiek inny lek.

Dodane przez: sylciar
25 lipiec, 03:42
Pozostało 78 znaków.

często tak jest w upale, ponoć to krążenie, ale niestety nie zanan maści

Dodane przez: mnonka
27 lipiec, 22:55
Pozostało 78 znaków.

Podobne pytania

Jak pielegnowac stopy :)?

Dodane przez: jodi
  Odpowiedzi: 16
Kategoria: Stopy

Zadaj pytanie

Najpierw zostanie sprawdzone, czy podobne pytanie nie zostało już zadane

Kategorie pytań