jaki może byc orginalny prezent dla nowożeńców?

Dodane przez: dziewczyna67
Odpowiedzi: 7
21 lipiec, 18:51

Odpowiedzi

Wybór pytającego:

Zacznijmy od kwoty jaką chcesz na to wydać. Jeśli chcesz wydać do 1000zł lub mniej to proponuje jakiś gadżet do domu. Jeśli chcesz wydać więcej to zafunduj im coś szalonego np; skoki ze spadochronu lub latanie balonem. Nie wiiadomo czy im sie to spodoba ale będziesz pewna że nigdy tego nie zapomną. Koleżanka sprawiła lot na paralotni i zadziałało!!

Dodane przez: weroniczka96
21 lipiec, 22:45
Pozostało 78 znaków.

hmmm moja koleżanka kupiła siostrze bilety na Openera:D to było oryginalne i kosztowne...ale w sumie ciekawe...moze wiec jakisbiletna ciekawy festiwal muzyczny?(musisz tylko wiedziec jakiej muzyki słuchaja:D)

Dodane przez: agnes_joan
21 lipiec, 19:26
Pozostało 78 znaków.

moja kumepla od chrzenych dostala mazde mx3 ale to barzdo kosztpowy prezent:)mozesz im zafundowac jeli cie oczywiscie stac pobyd w sap w kazimierzu dolnym bajecznie tam jest i mozne naprawde sie zrelaksowac koszt to 2000zl za dwie osoby...lub jeli to bliskie osoby mozesz zrobic wlasnoreczny prezeny jakies fajne fotki poprzerabiac wspolne i im dac oczuwiscie ladnie oprawione....ja tak dalam bratu i naprawde sie wzruszyl:)lub jakies urzadzenia domowe np dvd jesli nie maja albo mini wierze akbo kamere

Dodane przez: paula290390
21 lipiec, 22:27
Pozostało 78 znaków.

Myśle, ze najlepszym prezentem będa pieniadze, młodzi wtedy kupią sobie co będą chciali, a ty nie bedziesz sie przejmowac czy prezent im sie spodobał, czy moze juz to mają, bo pięniądze napewno im sie spodobaja :-)

Dodane przez: Ewunia1990
21 lipiec, 23:41
Pozostało 78 znaków.

My z męzem dostaliśmy pieniądze i praktyczne rzeczy,ale jedni z naszych znajomych podarowali pięknie zdobiony upominek z datą ślubu, naszymi imionamii życzeniami z okazji uroczystości.Stoi na chonorowym miejscu i zawsze przypomina o ślubie i przyjacioółach!A pieniądze się rozeszły.Prezent ma być serdeczny , nie zupełnie drogi!

Dodane przez: tanika
22 lipiec, 23:08
Pozostało 78 znaków.

Wraz z mezem dostalismy od naszej pary przyjaciol sliczne kieliszki z naszymi imionami i data slubu. Teraz przy kazdej rocznicy wznosimy w nich toast za kolejne udane lata razem.

Dodane przez: anetmar
23 lipiec, 10:01
Pozostało 78 znaków.

Polecam kieliszki z grawerą jakąś specjalną.Ja dostałam od mojej siostry ręcznie malowany portret mój i męża w kolorach czarno białym w ramce jest rewelacyjny.

Dodane przez: kasia038
28 lipiec, 11:37
Pozostało 78 znaków.

Zadaj pytanie

Najpierw zostanie sprawdzone, czy podobne pytanie nie zostało już zadane

Kategorie pytań