POLECAMY

Wygraj kuferek pełen słodyczy marki Pszczółka!

Chcesz przenieść się w świat beztroskich przyjemności? Nic prostszego!

Wygraj kuferek pełen słodyczy marki Pszczółka! fot. Materiały prasowe Pszczółka
Od ponad 60 lat, cukierki z Fabryki Cukierków "Pszczółka" codziennie przenoszą Państwa w świat beztroskich przyjemności. Wyroby tej firmy poznało i pokochało już kilka pokoleń Polaków. Wszystko za sprawą składników najwyższej jakości oraz niebywałej pasji, jaka towarzyszy podczas produkcji cukierków. Wykorzystywane są tu jedynie składniki najwyższej jakości - naturalne soki, miód, bakalie oraz delikatna czekolada. Czyli to, co w naturze najlepsze!

Chwile słodkiej beztroski ... najlepiej z marką Pszczółka

Fabryka Cukierków "Pszczółka" korzystając z nowoczesnych rozwiązań i trendów rynkowych, stale wprowadza nowe produkty i rozszerza swoje portfolio. Obecnie miłośnicy słodyczy mogą wybierać spośród 40 różnych rodzajów karmelków: twardych, nadziewanych, musujących oraz oblewanych czekoladą. Miłośnicy bakalii także znajdą tu coś dla siebie – żurawinę, orzechy, rodzynki i czarną porzeczkę oblaną aksamitną czekoladą. Ale to nie wszystko! Już niedługo firma rozpocznie produkcję tzw. produktów premium. Będą to cukierki czekoladowe, pralinki, galaretki w cukrze oraz galaretki oblewane czekoladą.

Topowe cukierki marki Pszczółka, które skradły serce milionom Polaków. 

Coffee Amo to  karmelki, w których miłośnicy kawy zakochali się bez pamięci. Oblane deserową czekoladą cukierki kuszą czterema wyjątkowymi smakami: mocnym aromatem czarnego  espresso, łagodnie mlecznym latte, pachnącym orzechami cappuccino  oraz intensywnym irish coffee z wyczuwalną nutą alkoholu. 
Jogusie to karmelki, które łączą intensywny aromat świeżych owoców z delikatnym, mlecznym nadzieniem. Cukierki dostępne są w czterech kuszących smakach: pachnącej poziomki, słodkiej maliny, kwaśnej cytryny i soczystej brzoskwini. To idealne połączenie lekkiego nadzienia i wyrazistego smaku owoców, które przywołuje wspomnienie lata. 
Czekoladowa Mieszanka Imieninowa to cukierki  w dwóch soczyście owocowych smakach: porzeczkowym i truskawkowym. Gęste nadzienie ukryte jest pod aksamitną, deserową czekoladą, która doskonale wydobywa smak owoców. Na każdym papierku widnieją daty imienin, dzięki czemu nawet zapominalscy nie pominą solenizanta w dniu jego święta. 
 

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Jest tyle powodów, żeby choć na moment przenieść się do "świata beztroskich przyjemności".
 
Napisz: W jaki sposób osładzasz sobie codzienne chwile 
i wygraj jeden z 10 kuferków ze słodyczami marki Pszczółka.
 
Powodzenia!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/wczoraj
Uwielbiam wszystkie słodycze! 😍
/przedwczoraj
Uwielbiam
/3 dni temu
słodka chwila.
POKAŻ KOMENTARZE (4)