POLECAMY

Zamienić swoją pasję w dobrze prosperujący biznes....

napisał/a: miisiaa , 2012-07-15 09:52
Witajcie kochane,

Czy zastanawiałyście się kiedyś nad tym, co tak naprawdę lubicie robić? Co sprawia Wam największą frajdę jak tylko robicie to poza godzinami spędzonymi w pracy???
Ja swoją drogę odnalazłam niedawno, zupełnie przypadkowo.... Mianowicie chciałam zrobić dla mojej mamy kartkę ręcznie robioną.... Wpisałam w internecie, pogrzebałam, poczytałam - i wsiąknęłam na dobre.....
Od tamtej pory stworzyłam ok 200 kartek w samym roku 2011... w tym półroczu, mam ich już ponad 400.... Sprzedaje je, robię na zamówienie, prowadzę własną firmę pod nazwą Magiczna Kartka - projektuje graficznie oraz mam studio, które potrafi przygotować przyjęcie weselne, komunijne itd itp od A do Z.... Całe moje zamiłowanie do grafiki komputerowej i projektowania graficznego dało owoc niezwykłej przygodzie....
Na początku pracowałam na etacie - ale po pół roku zrezygnowałam z pracy.... Teraz pracuje w domu, w swojej pięknej wsi, na obrzeżach miasta i moje zarobki niczym nie przypominają tych, które zarabiałam dla kogoś....
Moim zdaniem warto jest pracować i czerpać z tego ogromną satysfakcję - oddawać się swoim pasjom życiowym... Polecam wszystkim, którzy nie mają odwagi spróbować sił we własnym biznesie.... Niepotrzebne żadne dofinansowanie... na mały biznes nie trzeba mieć od razu góry pieniędzy...

Mam nadzieję, że nikt się nie pogniewa, jeżeli wstawię tutaj kilka zdjęć ze swoimi pracami, aby pokazać, co można osiągnąć, wkładając w swą twórczość całe swoje serce i wielkie zaangażowanie :)

Pozdrawiam wszystkie twórcze duszyczki bardzo serdecznie :)
Miłego dnia :)
napisał/a: dyt , 2014-02-18 20:08
Śliczne :)
napisał/a: motylinka , 2014-03-03 14:40
Witaj Marciu :) Zawsze wzdycham do Twoich papierów i do Twoich prac, sama też zamierzam wystartować z biznesem - miało być od lutego, ale życie pozmieniało moje plany ;) z firmą ruszę, ale dopiero za jakieś 2-3 lata. Wiem jednak, że z pomysłu nie zrezygnuję, bo móc zarabiać na swojej największej pasji to coś wspaniałego!
napisał/a: powaznapani , 2014-03-14 21:16
Fantastyczne! To dowód na to, że jak się chce, to można! Ja wszystkim młodym przedsiębiorcom polecam szkolenia motywacyjne, albo chociaż filmy, które w tym pomogą. Te są niezłe: http://jbbcoaching.pl/dvd-misja-firma-warta-milion-euro,d23.html
napisał/a: AnnaToJa , 2014-07-22 21:57
Śliczniutkie są te rzeczy :D a reklamujesz się jakoś specjalnie? Bo gdybyś potrzebowała to wiem, że koleżanka zamawiała różne gadżety reklamowe w firmie Extrema :) mają kalendarze trójdzielne ale nie tylko.
napisał/a: tusia991 , 2015-01-21 18:48
Ja od dawna interesuję się marketingiem i chciałabym zacząć na tym zarabiać. Ostatnio chodzi za mną myśl by zostać pozycjonerem. Czytałam jakiś czas temu na https://www.whitepress.pl/baza-wiedzy/32/praca-pozycjonera-od-a-do-z na czym dokładnie polega ta praca i czuję, że sobie poradzę. Obecnie pracuję w korporacji i mam dość, chciałabym pracować w domu robiąc to co lubię. Myślicie, że mi się uda?
napisał/a: szakalik , 2015-03-30 08:31
Jeśli ktoś ma fajny pomysł i determinację, to własny biznes może dać dużo satysfakcji i oczywiście pieniędzy :) Teraz jest o tyle łatwiej że jest dużo firm oferuje wsparcie dla nowych przedsiębiorstw, np. w kwestii wynajmowania sal na spotkania biznesowe i szkolenia. Ja w ten sposób zorganizowałam sobie własną pracę a z klientami spotykałam się w sali z http://ideaprestige.eu/wynajem-sali-wroclaw/). Najważniejsze to być zdeterminowanym i nie poddawać się jeśli na początku nie będzie nam szło tak dobrze jak byśmy chcieli.
kurdeblaszka
napisał/a: kurdeblaszka , 2015-04-28 06:41
A może warto przeczytać art. firmę transportową w Polsce i od czego zacząć i wziąć się za poważne biznesy :) ?
napisał/a: finezjaxx , 2015-07-29 10:07
Mój biznes musiałby posiadać magazyn i takie wyposażenie- www.log-system.pl/realizacje/kategoria/5,pomosty-antresole.html co tanie nie jest!
A zaciągać kredyt na coś co może nie wypalić
napisał/a: Vervus , 2015-07-29 12:02
Zamienić pasję w biznes- to nie jest takie trudne. Zamienić w dobrze prosperujący biznes-to nie jest takie proste. Rynku w większości przypadków nie da się oszukać. Jeśli jest zbyt na towar usługę a cena zapewnia wysoki dochód to tylko pogratulować.
chmielka
napisał/a: chmielka , 2015-07-29 20:42
Też mi się to marzy. Niedługo ruszam ze swoim interesem i mam nadzieję, że okaże się sukcesem :)
napisał/a: wiktor82 , 2015-08-10 13:22
a jakim biznesem będziesz się zajmować?
Mi się wydaje, że każdą pasję da się zamienić w biznes, tylko trzeba chcieć. Trzeba również zainwestować w to sporo czasu ipieniędzy, żeby potem mieć z tego nie tylko satysfakcję, ale i zysk materialny. Moja koleżanka lubiła uklładac włosy i robić fryzury no i niedawno zainwestowała w wyposażenie do salonu fryzjerskiego http://www.pietranera.pl/ i biznes, jak na razie się kręci. Niewielki salon, ale myślę, że już niedługo będzie potrzebowała czegoś większego.