POLECAMY

tyje się po hormonach???

napisał/a: drzazga123, 2009-12-21 21:04
jak to w końcu jest?? chciałabym stosować tą antykoncepcje ale niestety mam tendencje do tycia i bardzo sie boje hormonow... a z moim obesnym lekarzem sie nie dogadam i tu tez mam pytanie-czy ktos w Krakowa lub okolic moze polecic jakiegos dobrego gina? dziekiuje z gory;)
aredzimska
napisał/a: aredzimska, 2009-12-21 22:04
znalazłam taki artykuł
aredzimska
napisał/a: aredzimska, 2009-12-21 22:05
i jeszcze jeden, kilka także innych informacji na temat tabletek
kapliczka
napisał/a: kapliczka, 2009-12-21 22:07
z tego co wiem, to odkłada się woda, mogą urosnąć piersi, ale czy tłuszczyk bardziej i szybciej się gromadzi-na pewno nie !
ilapop
napisał/a: ilapop, 2009-12-21 22:11
Przy dobrze dobranych tabletkach nie powinno być żadnych skutków ubocznych.najpierw brałam regulon to przytyłam i ogólnie mi nie pasował.potem yasmin i wszystko było ok:>
paula290390
napisał/a: paula290390, 2009-12-21 22:41
ja przytylam 6 kilo a bralam przez 6 miesiecy w celach leczniczych i wiem ze nigdy wiecej tego nie wezme okres mi sie zatrzymal do 3 miesiecy caly czas zle sie czulam na poczatku wymiotowalam od tego badziewia jesli chcesz sie zabezpieczyc przed ciaza sa tez inne metody niz tabletki nie boisz sie ze potem mozesz miec chore dziecko albo znieksztalcone uposledzone???bo ja sie balam dlatego wolalam miec operacje niz poptem cierpiec przez cale zyie i zeby mopje dziecko tez cierpaialo
twity12
napisał/a: twity12, 2009-12-21 22:51
Odpowiedzialne są za to hormony. Więc lekarz powinien ci odpowiednio dopasowac tabletki. Nie powinny być pierwsze lepsze. Warto porozmawiac z lekarzem i zrobi specjalne badani hormonalne. Ale nie pomogę co do wyboru lekarza
sskoczy
napisał/a: sskoczy, 2009-12-21 22:57
Obecnie pigułki zawierają tak mało homonów, że raczej nie wpływają na przybieranie na wadze.
mnonka
napisał/a: mnonka, 2009-12-21 23:05
nie po wszystkich, po niektórych niestety się tyje
paula290390
napisał/a: paula290390, 2009-12-21 23:07
ja bralam cilest
Matuszczyki
napisał/a: Matuszczyki, 2009-12-22 00:16
Tak po jednych się tyje po innych nie ja zaraz po urodzeniu córci brałam cerazette i po nich przytyłam teraz biorę stediril 30 i waga stoi w miejscu brak oznak tycia
whisper2
napisał/a: whisper2, 2009-12-22 11:29
niestety, ale przeważnie po hormonalnych się tyje