POLECAMY

Pogaduchy przy kawie

dziewiatka9
napisał/a: dziewiatka9 , 2014-10-14 12:34
Malvia, mi właśnie też nie chciały działać w Google Chrome, ale otworzyłam w Mozillli i je widać, może spróbuj przez inną przeglądarkę :)

Dziewczyny, czy któraś z Was była może w Amsterdamie lub Utrechcie? Wybieram się niedługo do rodziny i chciałabym zaliczyć tam chociaż kilka atrakcji. Najlepiej bezpłatnych ;) Macie może jakieś propozycje?
stazzja
napisał/a: stazzja , 2014-10-14 12:55
Claudii, widzę, że poznałam kolejną miłośniczkę koni. Mój narzeczony też jeździ, uwielbia te zwierzęta. Ja za to, i mówię to serio, uwielbiam szczury. Mam w domu dwa :)

Malvia, taki festyn zdrowotny to świetny pomysł. Chociaż ostatnio jak na takim podeszłam do jednego ze stoisk, żeby nauczyć, czy raczej powtórzyć, swój kurs pierwszej pomocy, myślałam, że umrę ze wstydu, tak mi te wdechy i uciski nie wychodziły.
napisał/a: malvia , 2014-10-14 15:10
Witam :)

Faktycznie jesień sobie przypomniała o nas,pochmurno i kropi deszczyk.
No i chłodniej.
Dzisiaj rano ciężko mi było oko otworzyć,taka szarówa za oknem ,że nic tylko miałam ochotę owinąć się kołdrą i spać dalej.

Dziewiątko fotki oglądnęłam,piękne,takie inne niż u nas.
A te chatyńki z daszkami to co to?Mieszka tam ktoś?

Stazzja ja to koni się boję o czym pisałam,ale je podziwiam z daleka,natomiast szczurów bez urazy ale się nie tyle boję co mnie od nich odpycha,zresztą nie przepadam za wszystkimi gryzoniami.
Za to psiara ze mnie straszna :)

Pozdrawiam :)
napisał/a: malvia , 2014-10-15 09:50
Dzień dobry :)

Na kawkę zapraszam

stazzja
napisał/a: stazzja , 2014-10-15 13:16
Moja miłość do koni też jest ciężka - są dla mnie za duże, nie to co malutki zwierzątka do kochania - szczurki :D Ale zdaję sobie sprawę, że niewiele osób je lubi.


Brrr. Ale dziś zimno!

Tak na rozgrzanie:

lore-ley
napisał/a: lore-ley , 2014-10-15 13:28
Ja też uwielbiam pieski. Mamy w domu amstaffa i buldoga francuskiego - zabójcze połączenie. Ciekawe, jak zadziała, jak dojdzie jeszcze dziecko ;)
napisał/a: malvia , 2014-10-15 14:43
Lore-ley obie rasy,które posiadasz uwielbiam :)
Z amstafem miałam do czyniena kiedy przez jakiś czas byłam z jego(a raczej jej) panem,nie miała wogóle,cech groźnej rasy,wręcz przeciwnie była strasznie przytulaśna :)

A buldog francuski to najlepszy kumpel mojej suni półjamniczki miniaturowej :)

U nas teraz lunęło masakrycznie,eee do d...y z taką aurą :(
warriorka
napisał/a: warriorka , 2014-10-16 12:13
Hej Dziewczyny!

Tu warriorka. Jestem byłym sportowcem, obecnie singielką po przejściach i z radością sobie z Wami pogadam :)
napisał/a: malvia , 2014-10-16 12:33
Witaj Warriorka gadaj z nami do woli :D
lore-ley
napisał/a: lore-ley , 2014-10-16 12:41
Malvia, no dokładnie. Wszyscy myślą, że amstaffy to urodzeni mordercy, a nasz to jest chodząca dobroć. I staruszek - ma już 12 lat i chyba na szaleństwa w postaci atakowania ludzi nawet by już nie miał ochoty ;)

Dziewiątka - po Amsterdamie wystarczy pochodzić wzdłuż kanałów i już masz mnóstwo wrażeń! :)

Warriorka - witamy!
napisał/a: claudii87 , 2014-10-17 09:00
Warriorko, witamy! :D Co takiego trenowałaś? (Ja też mogłabym się podpiąć pod singielkę po przejściach. Nawet chroniczną singielkę :D)

Lore-lay, amstaffy są piękne! I masz rację, koło urodzonych morderców to one nawet nie stały. Zresztą, nie ma czegoś takiego jak pies-morderca, są tylko źli właściciele :)

Moim wielkim psim marzeniem jest toller. Ale cóż, na razie wiem, że nie mam wystarczająco dużo czasu, żeby takim psem się zająć. Kiedyś do tego dojdę!

Czyż nie są słodkie?


Stazzjo, konie wcale nie są za duże, są akurat :D A szczury to rewelacyjne i bardzo mądre zwierzaki. Moja przyjaciółka miała takiego cudnego łaciatego, który uwielbiał podróżować po mieście na jej ramieniu :D
napisał/a: malvia , 2014-10-17 09:31
Claudi no piękny ten Toller.Powiem Ci ,że pierwszy raz słyszę o takiej rasie.
Wyglądem i umaszczeniem przypomina on mi Golden Retrivera :)

Brzydko u nas dzisiaj i chłodniej.