POLECAMY

Gdzie wysłać żonę do spa i zrobić niespodziankę dla jej auta?

napisał/a: EkoLeonard78 , 2015-04-28 12:37
Hej:) piszę na forum, bo mam nadzieję, że znajdę tu wiele specjalistek, które poradzą mi, gdzie mógłbym wysłać żonę do spa? Chciałbym zrobić jej niespodziankę i zafundować spa dla niej i dla jej auta:) Wiadomo, że ją chciałbym gdzieś na weekend wykupić pakiet spa, a auto postawić do profesjonalne myjni i pralni, by gdy żonka wróci również było pachnące i zregenerowane:) Polecicie coś, jeżeli chodzi o spa? Może ktoś wie tez o jakimś auto spa w okolicach Warszawy? Na pewno mi pomożecie, a małżonka będzie zachwycona - mam przynajmniej taką nadzieję:)
napisał/a: UltraBeniamin91 , 2015-04-29 09:34
Szczerze mówiąc to jeszcze mi się o uszy nie obiło określenie "auto spa", ale skoro tego typu działalności gospodarcze funkcjonują na rynku to pewnie jest na takie usługi popyt. Ogólnie rzecz biorąc myślę, że to ciekawy pomysł, tym bardziej jeżeli samochód żony wymaga takich zabiegów - czasem ludzie potrafią strasznie zapuścić swój samochód, zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz.
aerosmith
napisał/a: aerosmith , 2015-04-29 11:58
Też pierwszy raz słyszę
napisał/a: IVernita89 , 2015-04-29 21:33
też pierwszy raz o tym słyszę, nawet nie wpadłabym na taki pomysł :) co do spa, to teraz praktycznie w każdym lepszym hotelu można sobie wykupić zabiegi spa czy nawet zabiegi kosmetyczne, masaże :) na Twoim miejscu zabrałabym żonę gdzieś dalej niż w okolicach Warszawy :) najlepiej znajdź coś koło lasu, żeby była cisz i spokój i łatwiej się wypoczywało ;)
napisał/a: EkoLeonard78 , 2015-04-30 12:11
Może z określeniem auto spa faktycznie się nie spotkaliście, ale z pewnością znane jest Wam woskowanie auta czy skórzanej tapicerki, pranie tapicerki czy mycie auta - to jest właśnie auto spa i właśnie szukam takich kompleksowych usłu a żonki nie chciałbym posyłać do pierwszego lepszego hotelu z ofertą spa, bo spa innemu spa nie jest równe...Także może jednak coś ktoś poleci?
napisał/a: kankiela , 2015-05-01 09:15
Nie spa, a może coś takiego - http://sebateks.pl/ Kwestia taka, z jaką kobietą mamy do czynienia. Nie każdej będzie odpowiadało coś tak ekstremalnego, ale przyznaję, że przygoda jest rzeczywiście niesamowita
napisał/a: tengel90 , 2016-06-02 12:10
haha, o takim pomyśle to jeszcze nie czytałem:D
i jak się udała niespodzianka? żona zadowolona?